Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 26 września 2007, 17:21

autor: Kamil "Draxer" Szarek

Piknik GOL 2007 - fotorelacja

Ten dzień musiał kiedyś nastąpić. I nastąpił. Nastąpił, że hej. 22 września odbył się kolejny piknik GOL, tym razem sponsorowany przez jakże szczęśliwą cyferkę 7.

Ten dzień musiał kiedyś nastąpić. I nastąpił. Nastąpił, że hej. 22 września odbył się kolejny piknik GOL, tym razem sponsorowany przez jakże szczęśliwą cyferkę 7. Jako że była to moja pierwsza wizyta na tej corocznej uroczystości, nie mam specjalnego porównania do lat poprzednich, ale i tak mogę powiedzieć, że było fantastycznie. :-) „Przeżyjmy to jeszcze raz”...

Tradycyjnie impreza rozpoczęła się paintballem, o którego przebiegu tradycyjnie wielu czytelników niewiele wie, bo tradycyjnie stanowi on ofertę dla posiadaczy abonamentów. Po szybkim podziale na teamy, zapoznaniu się z zasadami i podpisie na karteczce przystąpiliśmy ochoczo do walki o fragi i flagi.

Na uczestników tegorocznej wojny na kulki czekały dodatkowe atrakcje w postaci zatargów z osobami przebywającymi na terenie obok naszego małego poligonu (pozdrawiamy). Na szczęście po interwencji niezawodnych Shucka i Rafiego obeszło się bez ofiar.

W okolicach godziny czternastej spoceni i brudni acz szczęśliwi żołnierze przenieśli się z placu boju do Kasyna Oficerskiego, gdzie nastąpiła tzw. Część Oficjalna czy też – jak kto woli – picie, żarcie i granie połączone z konkursami. Wzorem roku poprzedniego każdy uczestnik imprezy otrzymał unikalny identyfikator (no, prawie każdy – pozdrowienia tym razem dla Wujka Miszy :-) ). A wszystko to w atmosferze przyjaźni, braterstwa i integracji. :-)

Piknik GOL 2008

Jak co roku w Krakowie odbył się, ósmy już w historii, Piknik GOL – spotkanie przyjaciół GRY-OnLine.