Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Technologie 22 kwietnia 2020, 13:10

autor: orson_dzi

5G zabija? Obalamy mity

Anteny 5G stały się bohaterami wielu teorii spiskowych. Nowa technologia ma być niebezpieczna dla zdrowia, a w niektórych krajach nawet zakazana. Czy maszty 5G są szkodliwe? A może więcej zagrożeń wiąże się z ich przeciwnikami?

Koronawirus to przykrywka dla 5G

Najnowsza teoria, która jak plaga rozprzestrzenia się po sieci. Ciężko powiedzieć gdzie dokładnie powstała, bo tego samego argumentu używają obecnie protestujący w różnych krajach Europy. W Polsce za jej źródło możemy uznać krakowską aktywistkę, byłą doradczynię prezydenta miasta ds. problematyki bioelektromagnetycznej. Później już było z górki i do dzisiaj ta fałszywa informacja została powtórzona przynajmniej raz przez każdego szanującego się zwolennika teorii spiskowych. A zatem to nie koronawirus zabija, tylko 5G?

Koronawirus przykrywką dla kontroli umysłu? - 5G zabija? Obalamy mity - dokument - 2020-04-22
Koronawirus przykrywką dla kontroli umysłu?

Wszystko zaczęło się oczywiście w chińskim Wuhan. Gdzie w 2019 faktycznie uruchomionych zostało ok 10 000 stacji bazowych sieci 5G. Później teoria się rozłamuje na dwie wersje. Pierwsza jest taka, że ludzie zaczęli cierpieć na… chorobę popromienną wywołaną przez szkodliwe 5G. Nazwano ją Koronawirusem, który pojawia się wszędzie tam, gdzie budowana jest sieć piątej generacji. Zaraz wrócimy do tego, dlaczego nie ma to żadnego sensu.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
Technologia 5G – co to jest?
Technologia 5G – co to jest?

Przyglądamy się, czym właściwie jest reprezentant piątej generacji technologii mobilnej – 5G – oraz jakie konsekwencje może mieć wprowadzenie go na polski rynek.

Sieć 5G w Polsce – zagrożenie czy nowe możliwości?
Sieć 5G w Polsce – zagrożenie czy nowe możliwości?

Rok 2020 zdecydowanie będzie rokiem 5G. Również w Polsce po raz pierwszy będziemy mogli na własnej skórze przekonać się, czym jest sieć komórkowa piątej generacji. No właśnie, czym jest 5G? Czy jest szkodliwe? Kiedy będzie dostępne w Polsce?