Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika

Technologie

Technologie 25 kwietnia 2020, 13:27

autor: Laty

Zostajesz w domu? Skorzystaj z ciekawych promocji

Wiele firm przygotowało przeróżne promocje, aby umilić nam dni spędzane w domu i dać nam jakieś zajęcie. Wśród ofert znalazły się m.in. darmowe kursy, streamingi muzyczne i e-booki. Wybrałem kilka najciekawszych - warto skorzystać!

Z powodu pandemii koronawirusa zaleca nam się nie opuszczać domów. Na zewnątrz powinniśmy wychodzić tylko w celu zrobienia niezbędnych zakupów, takich jak jedzenie, lekarstwa i środki higieny. Wiele firm postanowiło ułatwić ludziom przeczekanie tego trudnego okresu, oferując swoje usługi za darmo, co powinno pomóc zatrzymać niektórych w domu na dłużej. Dziś pomożemy Wam odnaleźć takie promocje i zbierzemy najciekawsze w jednym miejscu.

Internet za darmo

Ponieważ do przeglądania naszej strony oraz do skorzystania z wymienionych poniżej promocji będziecie potrzebowali dostępu do internetu, również jego niektórzy dostawcy postanowili uatrakcyjnić swoją ofertę w tym zakresie. Zresztą, w dzisiejszych czasach i bez pandemii na głowie ciężko sobie wyobrazić życie bez internetu. Jeśli jesteście ciekawi, jakie promocje przygotowali dla nas operatorzy sieci komórkowych, to zapraszam do tego artykułu.

Nie ma co się zastanawiać, jak dają za darmo, trzeba brać. - Zostajesz w domu? Skorzystaj z ciekawych promocji - dokument - 2020-04-25
Nie ma co się zastanawiać, jak dają za darmo, trzeba brać.

NASA at Home – darmowe e-booki, wirtualne wycieczki, podcasty i wiele innych

NASA at Home to świetna inicjatywa na czas izolacji. Skierowana jest zarówno do małych, jak i dużych fanatyków kosmosu i wszystkiego, co z nim związane. Amerykańska Agencja Kosmiczna przygotowała mnóstwo eksperymentów, które można zrobić w domu i zaangażować do nich całą rodzinę. Na stronie zamieszczono również kilkadziesiąt interesujących i pouczających materiałów multimedialnych. Dodatkowo posiadacze zestawu VR mają możliwość zrobić sobie wirtualny spacer. Wszystko jest niestety po angielsku, ale z pewnością nawet osoby nieznające tego języka znajdą coś dla siebie.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji?

Wystarczy wejść na specjalną stronę stworzoną przez NASA i wybrać interesującą nas kategorię. Jeśli macie obsesje na punkcie kosmosu i chcecie spenetrować każdy zakamarek strony, to z pewnością umilicie sobie kilka długich dni.

  1. Strona NASA at Home
Ogromny zasób wiedzy i rozrywki bez wychodzenia z domu... kosmos! - Zostajesz w domu? Skorzystaj z ciekawych promocji - dokument - 2020-04-25
Ogromny zasób wiedzy i rozrywki bez wychodzenia z domu... kosmos!

Jeśli słyszeliście o innych ciekawych promocjach, to podzielcie się nimi w sekcji komentarzy. Gdy pojawi się coś wartego uwagi, postaramy się zaktualizować listę.

Wiele wartościowych narzędzi, które mogą pomóc nam przetrwać ten nietypowy okres, jest dostępna za darmo bez żadnej promocji. Niektóre omówiliśmy w naszych innych artykułach:

  1. Programy do pracy zdalnej
  2. Najlepsze darmowe programy VPN
  3. Najlepsze darmowe programy do nauki angielskiego
  4. OBS i programy do streamingu
  5. 10 najlepszych aplikacji fitness
  6. Najlepsze darmowe programy | TOP 50
  7. Najlepsze darmowe programy na Steam
Jak redakcja GRYOnline.pl radzi sobie z pracą zdalną?
Jak redakcja GRYOnline.pl radzi sobie z pracą zdalną?

Praca z domu to zupełnie nowa rzeczywistość dla wielu osób. Firmy (także nasza) organizują z pracownikami telekonferencje, próbując możliwie zoptymalizować obowiązki. Dla wielu jednak praca zdalna to nie pierwszyzna - zapytaliśmy ich o rady.