Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Kompendia

Kompendia 8 maja 2019, 09:53

autor: Vergil

Wszystko o Rage 2 – data premiery, wymagania sprzętowe i cena

Niniejszy artykuł stanowi kompendium wiedzy na temat RAGE 2, czyli drugiej odsłony cyklu strzelanin, zapoczątkowanego przez studio id Software w 2011 roku. 14 maja 2019 roku produkcja trafi na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

RAGE 2 – kompendium wiedzy - Wszystko o Rage 2 – data premiery, wymagania sprzętowe i cena - dokument - 2019-09-17
RAGE 2 – kompendium wiedzy

W 2011 roku firma Bethesda Softworks wydała grę RAGE – strzelankę studia id Software, która choć przeszła bez większego echa, zdobyła grono fanów. Po ośmiu latach owa produkcja doczekała się kontynuacji, na potrzeby której deweloperzy, mający w swoim portfolio takie serie jak Doom oraz Quake, nawiązali współpracę z zespołem Avalanche Studios – autorami popularnego cyklu Just Cause.

Aktualizacja #5 (19.06.2019): Aktualizacja kompendium obejmuje informacje na temat darmowych dodatków oraz płatnego DLC do gry RAGE 2 (Plany rozwoju).

Aktualizacja #4 (14.05.2019): Kompendium zaktualizowano o informacje na temat pierwszych ocen (Recenzje) oraz planów rozwoju (Plany rozwoju).

Aktualizacja #3 (06.05.2019): Do kompendium dodano wymagania sprzętowe oraz informacje o tym, jak opisywany projekt działa na poszczególnych konsolach (Wymagania sprzętowe i inne technikalia), a także szereg materiałów wideo (Trailery i inne video).

Aktualizacja #2: Oprócz daty premiery kompendium rozbudowano o konkrety na temat aktywności czekających w świecie gry (Świat gry, aktywności i pojazdy) i jednej z zabójczych zabawek (Bronie).

Aktualizacja #1: Kompendium zaktualizowano o informacje na temat struktury świata gry i wsparcia dla modów (Wymagania sprzętowe i inne technikalia) oraz ciekawostkę związaną z zespołem Avalanche Studios (Ciekawostki).

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz