Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Kompendia

Kompendia 8 stycznia 2019, 10:26

autor: Retromaniak

Gra odkąd pamięta: Atari XL, Amiga, PC. Dawniej przeciwnik konsol, dziś grywa głównie na Xboksie One.

Wszystko o Forza Horizon 4 (Wymagania sprzętowe, cena, Fortune Island DLC)

W niniejszym kompendium zebraliśmy dla Was wszystkie istotne informacje o grze Forza Horizon 4, czyli kolejnej odsłonie bestsellerowej serii wyścigowej studia Playground Games. Kompendium będzie przez nas systematycznie uaktualniane.

Forza Horizon 4 to czwarta pełnoprawna odsłona cyklu zręcznościowych gier wyścigowych z otwartym światem, rozwijanych we współpracy brytyjskiego studia Playground Games ze znacznie bardziej doświadczoną ekipą Turn 10 Studios, czyli twórcami kultowej serii Forza Motorsport. Zgodnie z tradycją naszych kompendiów, niniejszy teskt będzie systematycznie uaktualniany zarówno przed premierą, jak i po niej – tak długo, jak gra będzie rozwijana przez deweloperów.

Historia aktualizacji artykułu:

Aktualizacja #7: Dodatek Fortune Island, szczegóły aktualizacji 3 i 4.

Aktualizacja #6: Uaktualnienie informacji o trybach rozgrywki i dodatkach DLC, sprzedaż gry, październikowa aktualizacja i urodziny marki Hot Wheels.

Aktualizacja #5: Program lojalnościowy, zoptymalizowane sterowniki od Nvidii oraz AMD, zwiastun na premierę, pierwsze recenzje gry, plany aktualizacji i dalszego rozwoju gry.

Aktualizacja #4: Oficjalna lista samochodów i brak marki Mitsubishi, status Gold i udostępnienie wersji demonstracyjnej gry, oficjalna reklama medialna Forzy Horizon 4, pierwsze informacje o dodatkach DLC.

Aktualizacja #3: Kolejny wyciek listy samochodów, nowe informacje i wymagania sprzętowe wersji PC.

Aktualizacja #2: Nowy trailer gry omawiający jej najważniejsze cechy, Forza Horizon 4 bez lootboksów i płatnych tokenów, uzupełnienie informacji o garażu, trybach gry i kwestiach technicznych, nowe materiały z rozgrywki, skupiające się na zimie i wiośnie.

Aktualizacja #1: Wyciek prawdopodobnej listy samochodów, możliwości personalizacji awatara, nowe materiały z rozgrywki, skupiające się na lecie i jesieni.

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4: Fortune Island

Forza Horizon 4: Fortune Island

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz