Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 22 grudnia 2017, 16:30

autor: Draug

Gracz, fantasta, bibliotekarz. Entuzjasta dobrych opowieści, intensywnych strzelanin i samochodówek.

30 gier za góra parę dyszek – najlepsze oferty ze Steam Winter Sale

W portfelu pustka, ale coś by się pograło? Szczęśliwie Gaben, pan Steama, przychodzi z pomocą i promocjami na tysiące gier... Przygotowaliśmy więc zestawienie 36 niezłych ofert na dobre tytuły.

Cyfrowa dystrybucja robi się coraz bardziej bezlitosna. Wyprzedaż goni wyprzedaż, kolejne platformy i sklepy wyrastają jak grzyby po deszczu, a na rynek trafia coraz więcej dobrych gier, które chciałoby się kupić. Ale w tym roku ta wyprzedażowa chłosta ma się już ku końcowi. Ostatnią „próbą”, której my, gracze, musimy podołać, zanim nasze portfele będą mieć szansę złapać oddech, jest trwająca od wczoraj Steam Winter Sale, czyli wielka świąteczno-noworoczna promocja na platformie firmy Valve Software.

WYPRZEDAŻ ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

Wyprzedaż Steam Winter Sale 2017 zgodnie z planem dobiegła końca, a to oznacza, że ceny wróciły do normy. Jeśli jesteście zainteresowani aktualnymi promocjami, możecie o nich przeczytać w naszym newsroomie.

Jak zwykle przecenami objęto tysiące produktów naraz, więc znalezienie dla siebie – albo dla kogoś – dobrego prezentu w tym gąszczu stanowi nie lada wyzwanie. Ale od czego macie nas? Zakasaliśmy rękawy i daliśmy nura między wirtualne steamowe półki, by wyłowić perełki, które najbardziej zasługują na Waszą uwagę. Na kolejnych stronach tego artykułu znajdziecie zestawienie dobrych gier w niskich cenach – starszych i nowszych, strategicznych i przygodowych, fabularnych i zręcznościowych, na słabsze pecety i na te mocniejsze. Słowem, dla każdego coś miłego.

Oferty podzieliliśmy na trzy kategorie: do 10 zł, do 20 zł i bez górnej granicy (w tej ostatniej znajdziecie głównie nowości, tj. gry z tego i poprzedniego roku, które zostały porządnie przecenione). Zapraszamy do przeglądania – i do komentowania. Nie omieszkajcie dać znać, jeśli sami też ruszycie na łowy na Steama i upolujecie jakiś skarb, który przypadkiem umknął naszej uwadze. ;-)

Jeszcze tylko mała adnotacja. Kilka tygodni temu przygotowaliśmy dla Was przegląd najlepszych ofert czarnopiątkowej wyprzedaży na Steamie. Tak się składa, że ceny obowiązujące podczas aktualnej, zimowej promocji są w zasadzie identyczne z tymi z poprzedniej akcji, więc postanowiliśmy nie powtarzać tutaj gier, o których pisaliśmy wcześniej. Zatem gdy już uporacie się z lekturą dzisiejszego tekstu i będziecie czuli, że Wasz informacyjny głód nie został jeszcze zaspokojony, cofnijcie się z ostatniej strony do tego miejsca i udajcie pod następujący adres:

  1. 30 gier za parę dyszek – najciekawsze promocje na Steamie w czarny piątek

Powyższy link udzieli Wam również odpowiedzi, jeśli będziecie zadawać sobie pytanie, gdzie zapodzialiśmy np. Wiedźmina 3: Edycję gry roku za 59,99 zł czy Deus Ex: Mankind Divided za 32,24 zł. ;-)

34 przerażająco dobre oferty ze Steam Halloween Sale 2019
34 przerażająco dobre oferty ze Steam Halloween Sale 2019

Strach zaglądać do portfela, kiedy Lord Gaben kusi tak dobrymi ofertami! Nie bójcie się zatem przebierać w promocjach, bowiem jest w czym.

Gry na PC prawie za darmo – ponad 30 ofert ze Steam Winter Sale za 5 zł
Gry na PC prawie za darmo – ponad 30 ofert ze Steam Winter Sale za 5 zł

Steamowe wyprzedaże to już legenda. I nawet jeśli – jak ze wszystkim – kiedyś było lepiej, to bez problemu znaleźliśmy dla was sporo dobrych gier kosztujących tyle, co dobra tabliczka czekolady.

Dobre te promocje! 37 najlepszych ofert ze Steam Winter Sale 2018
Dobre te promocje! 37 najlepszych ofert ze Steam Winter Sale 2018

Ho ho ho! Zaczęła się się wyprzedaż w sklepie Steam. W tym roku, w worku prezentów Dziadka Gabe'a jest kilka niespodzianek dla grzecznych graczy. Bo przecież byliście grzeczni, prawda? Z tysięcy przecenionych gier wybieramy te najbardziej warte uwagi.