Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 2 grudnia 2015, 13:46

autor: Damian "Pawlik" Pawlikowski

Gry grudnia 2015 - najciekawsze premiery i konkurs

Grudzień nie jest najszczęśliwszym miesiącem dla fanów elektronicznej rozrywki, gdyż sezon na największe hity przypada na listopad. Nie zmienia to faktu, że ze stosunkowo niskiej liczby tytułów można wyszperać coś ciekawego.

Nadszedł grudzień. Dla wielu graczy to nieszczególnie intrygujący miesiąc, wziąwszy pod uwagę ilość oraz wagę premier interaktywnych tytułów zapowiedzianych na ostatnie dni roku – tym bardziej że zarówno październik, jak i listopad przebiły pod tym względem pozostałe miesiące o lata świetlne. Niemniej udało nam się wybrać sześć świeżutkich tytułów, z których część na pewno znajdzie się w Waszych listach do św. Mikołaja (dobrze wiemy, że wciąż je piszecie... my zresztą też). Grudzień otwierają dwa potencjalne „pewniaki” – taktyczne Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oraz wybuchowe Just Cause 3. Już to wystarczy, by nazwać rozpoczynający się miesiąc udanym z perspektywy wymagającego gracza, a to wcale nie koniec atrakcji. Przed sylwestrem czekają nas jeszcze zajazdy z Kozakami w dużym dodatku Europa Universalis IV: The Cossacks oraz symulacja życia wikinga w ekonomicznej strategii Valhalla Hills. Na koniec zostają dwie atrakcje dla graczy pecetowych – konwersja zręcznościowego shootera Helldivers oraz ostatni rozdział opowieści Final Fantasy XIII o podtytule Lightning Returns. Ot, kilka kolejnych powodów, by nie odmrażać sobie nosów z dala od cieplutkich konsol i komputerków...

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie wskazana w komentarzu premiera grudnia na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony, otrzyma grę, która jest najbardziej przez niego oczekiwana, a nie jak dotychczas, tytuł który zwyciężył w ankiecie.

Aby wygrać, do 30 grudnia 2015 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie.

W listopadowej edycji konkursu wygrał komentarz użytkownika goro.

TWOIM ZDANIEM

Która gra w grudniu interesuje Cię najbardziej?

Just Cause 3
38%
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
38%
Valhalla Hills
3,6%
Lightning Returns: Final Fantasy XIII [PC]
5%
Europa Universalis IV: The Cossacks
9,7%
Helldivers [PC]
5,7%
Zobacz inne ankiety
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Just Cause 3

Just Cause 3

Helldivers

Helldivers

Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Europa Universalis IV: The Cossacks

Europa Universalis IV: The Cossacks

Valhalla Hills: Definitive Edition

Valhalla Hills: Definitive Edition