Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Disney Princess: Magical Jewels DS

Disney Princess: Magical Jewels to pozycja, stworzona przede wszystkim z myślą o najmłodszych posiadaczach konsoli Nintendo DS. Pozwala ona na spełnienie marzeń każdej małej dziewczynki, jakim niewątpliwie jest wcielenie się w jedną z disney’owskich księżniczek.

Towarzyskie, filmy animowane.

Disney Princess: Magical Jewels - screen - 2007-07-23 - 86195Disney Princess: Magical Jewels - screen - 2007-07-23 - 86194Disney Princess: Magical Jewels - screen - 2007-07-23 - 86193Disney Princess: Magical Jewels - screen - 2007-07-23 - 86192Disney Princess: Magical Jewels - screen - 2007-07-23 - 86191Disney Princess: Magical Jewels - screen - 2007-07-23 - 86190Disney Princess: Magical Jewels - screen - 2007-07-23 - 86189

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Disney Princess: Magical Jewels | NDS

27listopada2007

Nintendo DS
Okładka Disney Princess: Magical Jewels (NDS)
Disney Princess: Magical Jewels

Disney Princess: Magical Jewels to pozycja, stworzona przede wszystkim z myślą o najmłodszych posiadaczach konsoli Nintendo DS. Pozwala ona na spełnienie marzeń każdej małej dziewczynki, jakim niewątpliwie jest wcielenie się w jedną z disney’owskich księżniczek. W palecie dostępnych postaci znajdują się następujące panny: Kopciuszek, Jasmina, Śnieżka, Bella, Ariel i Aurora.

Wcielając się kolejno w każdą z klasycznych bohaterek użytkownik wyrusza na pełną przygód wyprawę, celem odnalezienia tytułowych Magicznych Klejnotów. Tylko dzięki nim można przywrócić dawną potęgę bajkowych królestw. Przemierzając interaktywne wirtualne środowisko gracz mierzy się z prostymi problemami natury logicznej, pomagającymi księżniczkom w wywiązaniu się z powierzonych misji. Zadania rozwiązuje się poprzez dokładne przeszukanie poszczególnych lokacji i wykorzystanie znalezionych przedmiotów. Zaimplementowane wirtualne środowisko zaprojektowano tak, aby było całkowicie przystępne i przejrzyste dla dziecka.

Tryb wieloosobowy pozwala na połączenie sił z drugim graczem i wspólne szukanie klejnotów. Intuicyjny interfejs, polegający na odpowiednim operowaniu stylusem na panelu dotykowym, nie sprawia problemów nawet początkującym użytkownikom konsoli NDS. Zabawa odbywa się na kilku poziomach trudności, dostosowanych do umiejętności młodego odbiorcy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Disney Princess: Magical Jewels

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz