Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Motorsport Manager Mobile 2 Android

Druga odsłona serii strategii ekonomicznych typu menadżer, w której gracz staje na czele zespołu wyścigowego i prowadzi go do mistrzostwa w wirtualnym odpowiedniku Formuły 1. Do jego zadań należy zarządzanie zespołem, opracowywanie nowych technologii oraz odpowiednie balansowanie wydatków i przychodów; natomiast w trakcie wyścigu musi ustalać ogólną taktykę stosowaną przez kierowców i błyskawicznie reagować na sytuację panującą na torze.

Strategiczne, ekonomiczne, formuła 1, manager, samochodowe.

Motorsport Manager Mobile 2 - screen - 2017-07-31 - 351476Motorsport Manager Mobile 2 - screen - 2017-07-31 - 351475Motorsport Manager Mobile 2 - screen - 2017-07-31 - 351474Motorsport Manager Mobile 2 - screen - 2017-07-31 - 351473Motorsport Manager Mobile 2 - screen - 2017-07-31 - 351472

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry Motorsport Manager Mobile 2 | AND

8sierpnia2017

8sierpnia2017

Google Play

Android
Okładka Motorsport Manager Mobile 2 (AND)
Motorsport Manager Mobile 2

Motorsport Manager Mobile 2 jest kontynuacją ciepło przyjętej strategii ekonomicznej typu menadżer, w której gracz staje na czele zespołu wyścigowego i prowadzi go od zawodów najniższego szczebla, wchodzących w skład European Racing Series, aż do mistrzostwa w World Motorsport Championship, czyli odpowiedniku Formuły 1. Podobnie jak poprzedniczka, opisywana produkcja pojawiła się na platformie Android, a jej opracowanie wziął na swoje barki zespół Playsport Games.

Mechanika

Filarem rozgrywki w Motorsport Manager Mobile 2 jest zarządzanie zespołem. W trakcie zabawy nie tylko zatrudniamy kierowców (każdego z nich opisano przy pomocy szcześciu statystyk znajdujących odzwierciedlenie w zachowaniu na torze) i techników, lecz także opracowujemy nowe technologie oraz dbamy o optymalne ustawienia bolidu. Istnieje również możliwość własnoręcznego zaprojektowania poszczególnych elementów maszyny – decydujemy nie tylko o wyglądzie, ale i zainstalowanych komponentach (dotyczy to zarówno opon, hamulców czy elementów karoserii zapewniających odpowiednią aerodynamikę, jak i choćby części silnika). Warto odnotować że jakość dostępnych części w dużej mierze zależy od poziomu specjalizacji pracujących dla nas inżynierów lub ilości pieniędzy pozostawionych w wirtualnym sklepie.

Z uwagi na fakt, że stworzony przez deweloperów system ekonomiczny wymusza na graczu równoważenie wydatków i przychodów oraz podpisywanie intratnych umów z rozmaitymi sponsorami, ważna jest również rozbudowa kwatery głównej – jej konkretne oddziały odpowiadają bowiem za określone aspekty naszej działalności, czyli finanse, inżynierię i współpracę z kierowcami. Co ciekawe, zmieniająca się sytuacja w wyścigowym świecie wymaga niekiedy dostosowania swoich działań do zaistniałych potrzeb – podczas gdy niektórzy rywale mogą zwiększać swe umiejętności, stanowiąc coraz większe zagrożenie dla kierowcy jeżdżącego w naszych barwach, inni stopniowo tracą zdolności wypracowane na przestrzeni lat; upadają też całe drużyny, na których miejsce wchodzą nowe i z sezonu na sezon pną się po szczeblach motoryzacyjnej kariery.

Kiedy już dochodzi do wyścigu, naszym zadaniem jest ustalenie ogólnej taktyki, jaką ma stosować zatrudniony przez nas kierowca, praca nad strategią dla pit-stopów czy wreszcie podejmowanie błyskawicznych decyzji, na przykład w momencie drastycznej zmiany warunków atmosferycznych. Wszystko to robimy w oparciu o szczegółowe informacje otrzymywane w toku zmagań.

Kwestie techniczne

Podobnie jak miało to miejsce poprzednio, oprawa graficzna Motorsport Manager Mobile 2 na platformie Android prezentuje wysoki poziom wykonania – na uwagę zasługują przede wszystkim dopracowane z dbałością o detale bolidy oraz pełne szczegółów tory.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do Motorsport Manager Mobile 2

Wymagania wiekowe Motorsport Manager Mobile 2

12+

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz