Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Bridge Constructor Android

Bridge Constructor to gra logiczna, wyprodukowana przez austriackie studio Clockstone Software. Gracz wciela się w rolę inżyniera, którego zadaniem jest pomóc mieszkańcom wyspiarskiego kraju Camatuga odbudować mosty zniszczone przez potężne trzęsienie ziemi. Zabawa polega na wznoszeniu konstrukcji przy użyciu rozmaitych materiałów i z uwzględnieniem podstawowych praw fizyki.

Logiczne, budowlane.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Bridge Constructor | AND

6sierpnia2012

6sierpnia2012

Google Play

Android
Okładka Bridge Constructor (AND)
Bridge Constructor

Bridge Constructor to propozycja austriackiej firmy Clockstone Software, skierowana do graczy obdarzonych zmysłem inżynierskim. Produkcja nawiązuje do klasycznych gier logicznych w stylu Pontifex, jednak dzięki prostocie rozgrywki jest bardziej przystępna dla szerokiego kręgu odbiorców. Tytuł został przygotowany z myślą o użytkownikach PC oraz najpopularniejszych platform mobilnych, takich jak Android.

Akcja gry toczy się w fikcyjnym, wyspiarskim kraju Camatuga, który w wyniku potężnego trzęsienia ziemi utracił szereg ważnych połączeń mostowych. Gracz wciela się w rolę inżyniera, któremu zlecono zbudowanie nowych mostów nad dolinami, rzekami, a nawet ulicami miast. Konstruktor musi nie tylko liczyć się z funkcjonalnością i względami bezpieczeństwa, ale także rozsądnie gospodarować budżetem.

Twórcy gry przygotowali kilkadziesiąt zróżnicowanych misji, o rosnącym stopniu trudności. Każde zadanie zrealizować można na wiele sposobów i przy użyciu czterech różnych materiałów, takich jak drewno, stal, liny oraz betonowe filary. Warunkiem ukończenia poziomu jest pomyślne przejście testów obciążeniowych i zmieszczenie się w budżecie wydatków.

Bridge Constructor odznacza się prostą, choć estetyczną oprawą wizualną. Trójwymiarowa grafika nie jest szczególnie dopracowana pod względem ilości detali, jednak dzięki temu prezentuje się podobnie zarówno na komputerach PC, jak i urządzeniach mobilnych z systemem Android. Do ciekawych aspektów zaliczyć można integrację z serwisem Facebook, która pozwala w łatwy sposób pochwalić się przed znajomymi zbudowanymi przez siebie konstrukcjami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Bridge Constructor

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Mobilni mistrzowie Halloween 2016, czyli top 10 najciekawszych aktualizacji
Mobilni mistrzowie Halloween 2016, czyli top 10 najciekawszych aktualizacji

wiadomość31 października 2016

Z okazji Halloween serwisy App Store i Google Play zostały zalane przez aktualizacje gier mobilnych związane z tym świętem. Z tej powodzi wybraliśmy dziesięć najciekawszych łatek.

Inwazja kosmitów na Vegas oraz inne najlepsze aktualizacje mobilne
Inwazja kosmitów na Vegas oraz inne najlepsze aktualizacje mobilne

wiadomość25 października 2016

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds Seasons, Bridge Constructor, Gangstar Vegas, Masquerade: The Faceless i Spider-Man Unlimited.

Broken Sword II, Knights of Pen & Paper i inne gry na PC i Androida w nowej promocji The Humble Bundle
Broken Sword II, Knights of Pen & Paper i inne gry na PC i Androida w nowej promocji The Humble Bundle

wiadomość2 kwietnia 2014

Ruszyła nowa dwutygodniowa promocja The Humble Bundle. Tym razem za symbolicznego dolara można dostać cztery gry różnych gatunków, które działają na PC i Androidzie: Broken Sword II: The Smoking Mirror, Bridge Constructor, Type:Rider i Ravensword: Shadowlands. Dopłacając kilka dolarów, można otrzymać dodatkowo Kingdom Rush i Knights of Pen & Paper +1 Edition.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz