Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Dead Trigger 2 WWW

Kontynuacja mobilnej gry akcji studia Madfinger Games z 2012 roku. Dead Trigger 2 wprowadza szereg zmian: usprawnioną oprawę graficzną, rozbudowaną kampanię, a także wersję przeznaczoną dla użytkowników serwisu społecznościowego Facebook.

Akcji, FPP, zagraj za darmo, zombie, FPS, strzelanki.

Dead Trigger 2 - screen - 2015-06-19 - 302254

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Dead Trigger 2 | WWW

20lutego2014

WWW
Okładka Dead Trigger 2 (WWW)
Dead Trigger 2

Dead Trigger 2 to kontynuacja zręcznościowej strzelanki FPS autorstwa studia Madfinger Games. Jest to zasłużony dla rynku gier mobilnych deweloper, mający na swoim koncie takie hity jak serie Shadowgun i Samurai. Tytuł ukazał się w pierwszej kolejności na popularnych platformach przenośnych, choć opracowana została również wersja przeznaczona dla serwisu społecznościowego Facebook.

W odróżnieniu od części pierwszej, tytuł został znacznie rozbudowany. Gracz wciela się w jednego z wielu ocalałych, którzy starają się przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. Tym razem nie walczymy więc tylko o swoje bezpieczeństwo, lecz o losy całego świata. Co ciekawe, akcja Dead Trigger 2 rozgrywa się nieprzerwanie, jak w typowym tytule MMO. Oznacza to, że w podczas premiery świat gry wyglądał inaczej, niż rok czy dwa po debiucie.

Rozgrywka nie odbiega zbytnio od standardowych gier z gatunku FPS. Gracz, operując wieloma rodzajami broni, wykonuje różnorakie zadania, które jednak sprowadzają się głównie do zabijania zombie. W tym celu udostępniono karabiny, pistolety, strzelby i inne śmiercionośne narzędzia, przy czym niektóre są dostępne do kupienia wyłącznie za prawdziwe pieniądze. Przeciwnicy natomiast dzielą się na kilka typów, z których jedne są słabsze, inne silniejsze, kolejne szybsze, itd.

Jak na produkcję przeglądarkową, stworzony na silniku Unity Dead Trigger 2 prezentuje dość wysoki poziom oprawy graficznej. Produkcję oparto na modelu biznesowym free-to-play, dzięki czemu rozgrywka jest darmowa, jednak twórcy zaimplementowali w grze system mikropłatności. Oznacza to, że za prawdziwe pieniądze można kupować nową broń i gadżety ułatwiające rozgrywkę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.4 / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Gry podobne do Dead Trigger 2

Wymagania wiekowe Dead Trigger 2

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
16.01.2015 16:11
mac9man
12
Legionista
8.0

Moim zdaniem nie jest zła, różnic graficznych między wersją z andka a Facebookiem nie widze, przez to że ta gra i tak nieźle wygląda na telefonach. Sterowanie jest w porządku, ale twórcy mogli by dodać co nieco. Na telefonie bieganie nie było potrzebne, o tyle przyzwyczajenie z grania na PC domaga się pobiegnięcia, albo chociaż jakiejś możliwości zrobienia uniku, a tak jest to dalej gra portowana z telefonów, co niestety mocno widać, jednak mimo to gra zasługuje na mocną ósemkę.

31.08.2016 09:36
😡
odpowiedz
premium900426
16
Chorąży

a ja proszę o polską wersię