Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 13 maja 2016, 10:23

autor: Góral

W becie Overwatch wzięło udział blisko 10 milionów graczy

Studio Blizzard Entertainment pochwaliło się, że w niedawnych beta testach gry Overwatch wzięło udział 9,7 miliona osób, którzy spędzili na zabawie 81 milionów godzin i rozegrali ponad 37 milionów spotkań.

Kilka dni temu na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych rozpoczęły się otwarte beta testy gry Overwatch. Produkcja cieszyła się sporym zainteresowaniem, gdyż firma Blizzard Entertainment poinformowała, że w zabawie wzięło udział 9,7 miliona osób. Łącznie na rozgrywce spędzono 81 milionów godzin i rozegrano ponad 37 milionów spotkań. Krótko pisząc, beta okazała się wielkim sukcesem i dobrze wróży przyszłości gry. Ta ukaże się 24 maja i dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej. Jeżeli przekonały Was testy Overwatch, to projekt nabędziecie u rodzimych sprzedawców w cenach zaczynających się od około 230 zł (konsole) i 205 zł (PC-ty). Dotyczą one wersji Origins Edition, ale w przypadku komputerów można jeszcze kupić na oficjalnej stronie zwykłe, cyfrowe wydanie za 39,99 euro, czyli około 177 zł.

Główną atrakcją Overwatch są zróżnicowane postacie. - W becie Overwatch wzięło udział blisko 10 milionów graczy - wiadomość - 2016-05-13
Główną atrakcją Overwatch są zróżnicowane postacie.
Overwatch w skrócie:
  • Pierwszoosobowa gra akcji / strzelanka
  • Rozgrywka przeznaczona do zmagań w multiplayerze
  • Ukaże się 24 maja bieżącego roku
  • Gra zadebiutuje na konsolach XOne, PS4 i PC-tach
  • W beta testach wzięło udział 9,7 mln graczy

Overwatch to pierwsza zupełnie nowa marka Blizzarda od wielu lat i jednocześnie debiutancka strzelanka od tego dewelopera. Produkcja przenosi nas do futurystycznego świata, w którym porządku strzeże tytułowa organizacja, zrzeszająca rozmaitych bohaterów. Z biegiem czasu jej znaczenie zaczęło maleć, ale świat dalej potrzebuje herosów, więc ponownie muszą oni stanąć do walki.

Tytuł nastawiony jest na zabawę w multiplayerze. Na starcie otrzymamy do wyboru 21 zróżnicowanych postaci. Podczas rozgrywki możemy się przełączać pomiędzy nimi, dostosowując się do aktualnych potrzeb zespołu. Gra skupia się bowiem na drużynowej współpracy, a zabawa odbywa się na kilkunastu mapach w kilku trybach. Wszystko to można było przetestować podczas beta testów.

W becie Overwatch wzięło udział blisko 10 milionów graczy - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Overwatch

Overwatch