Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 8 czerwca 2015, 16:38

Transmisja konferencji Microsoft na żywo po raz pierwszy w języku polskim

Zespół Xbox rozpoczął już również przygotowania do transmisji programu Xbox Daily: LIVE @ E3, który będzie codziennie dostarczał najświeższe informacje dotyczące Xbox na E3. Transmisje na żywo będą zawierać najnowsze doniesienia z targów, wyjątkowe zapowiedzi, nowe zwiastuny wideo i demonstracje gier, jak również wywiady ze znanymi przedstawicielami branży gier.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Transmisja konferencji Microsoft na żywo po raz pierwszy w języku polskim - ilustracja #1

Do rozpoczęcia targów E3 2015 pozostał zaledwie tydzień. Tegoroczna konferencja prasowa Xbox E3 Briefing rozpocznie się w poniedziałek, 15 czerwca, o godzinie 18:30 czasu polskiego. Po raz pierwszy w historii, we współpracy z Grupą Wirtualna Polska, konferencja prasowa będzie transmitowana na żywo z Los Angeles z komentarzem w języku polskim.

Grupa Wirtualna Polska to wiodąca platforma medialna online w Polsce. Dostarcza użytkownikom wysokiej jakości kontent, realizuje też nowatorskie projekty w obszarze wideo. Dzięki WP internauci będą mogli, po raz pierwszy w historii, obejrzeć na żywo Xbox Media Briefing z targów E3 2015 w Los Angeles – z polskim komentarzem. Konferencja będzie dostępna na stronie głównej Wirtualnej Polski oraz na profilu WP na Facebooku. Na internautów czekać też będą specjalne relacje wideo, przygotowywane przez ekipę WP obecną w Los Angeles, która skupi się na najgorętszych tytułach wydawniczych bieżącego i nadchodzącego roku.

Zespół Xbox rozpoczął już również przygotowania do transmisji programu Xbox Daily: LIVE @ E3, który będzie codziennie dostarczał najświeższe informacje dotyczące Xbox na E3. Transmisje na żywo będą zawierać najnowsze doniesienia z targów, wyjątkowe zapowiedzi, nowe zwiastuny wideo i demonstracje gier, jak również wywiady ze znanymi przedstawicielami branży gier. Godzinne show poprowadzą znani i lubiani Larry „Major Nelson” Hryb i Graeme „Acey Bongos” Boyd. Do prowadzących dołączą goście specjalni, w tym Szef marki Xbox Phil Spencer, oraz przedstawiciele studiów deweloperskich 343 Industries (Halo 5: Guardians), Turn 10 Studios (Forza Motorsport 6) i Crystal Dynamics (Rise of the Tomb Raider), wśród nich Blair Herter, Tiffany Smith, iJustine, Andy „Bravo" Dudynsky, Alex „Goldenboy” Mendez, David „Lasercorn” Moss, Joshua „The Jovenshire” Ovenshire, Amra „Flitz” Ricketts i inni. W jednym z odcinków zaprezentowany będzie również zwiastun nadchodzącego filmu „Terminator: Genisys”. Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna programu pod adresem:

Xbox Daily: LIVE @ E3 będzie transmitowany w poniedziałek, wtorek i środę – 15-17 czerwca – w godzinach 1:00-2:00 czasu polskiego. Transmisja będzie dostępna na konsolach Xbox One i Xbox 360, na stronie Xbox.com oraz na telefonach Windows Phone i tabletach z systemem Windows 8. Każdy odcinek będzie zawierać interaktywne elementy dla widzów korzystających z platformy Xbox One. Do uruchomienia transmisji wymagane jest pobranie bezpłatnej aplikacji Xbox Live Event interactive (XLEi) na konsoli Xbox One lub XLE na konsoli Xbox 360. Po zakończeniu targów E3, w aplikacji dostępne będą podsumowania każdego dnia i materiały VOD z każdego odcinka.

Specjalnie dla graczy PC, niecierpliwie oczekujących na premierę systemu Windows 10, 29 lipca, Xbox zaangażował się w organizację PC Gaming Show w dniu 16 czerwca (17 czerwca w godzinach 1:00-2:00 czasu polskiego). Szef marki Xbox Phil Spencer oraz czołowi członkowie zespołu Microsoft przedstawią najnowsze możliwości systemu w zakresie gier na Windows 10, w tym opcje rozgrywki pomiędzy konsolami Xbox One i komputerami PC z Windows 10. Transmisję na żywo będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie PC Gaming Show lub na platformie Twitch.