Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 5 listopada 2013, 21:32

WRC4 na PlayStation 3 i Xbox 360 w sprzedaży

Najnowsza edycja popularnej serii gier wyścigowych trafia na rynek.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, iż gra WRC 4 w wersjach PlayStation 3 oraz Xbox 360 jest już dostępna w sprzedaży na terenie całego kraju.

Najnowsza edycja popularnej serii wnosi sporo zmian oraz nowinek, które bez wątpienia spotkają się z aprobatą miłośników wirtualnych wyścigów. Wśród dostępnych w grze kierowców nie brak największych gwiazd WRC, w tym Roberta Kubicy!

Gra WRC 4 dostępna jest w sprzedaży na PlayStation 3 i Xbox 360 w spodziewanej cenie 169,99 pln. Tytuł otrzymał klasyfikację wiekową PEGI 3.

CECHY GRY

NOWA OFICJALNA LICENCJA:

 1. Wybieraj spośród bogatej kolekcji wiernie odwzorowanych aut oficjalnie dopuszczonych do klasy WRC, WRC 2 i WRC 3 oraz Junior WRC w roku 2013.

NOWY TRYB KARIERY:

 1. Poczuj się jak prawdziwy kierowca rajdowy! Zaczynasz w klasie Junior WRC – na podstawie wyników osiągniętych z prawdziwymi zespołami WRC otrzymasz możliwość podpisania kontraktu z prawdziwymi zespołami. Wraz z kolejnymi wyścigami będziesz awansować do wyższych klas, aż w końcu dotrzesz na szczyt i uzyskasz możliwość stania się rajdowym mistrzem świata.

HISTORIA WRC:

 1. Cały czas masz dostęp do archiwalnych nagrań i zdjęć.
 2. Możesz także zasiąść za kierownicą legendarnych aut podczas zawodów specjalnych. Duch i historia WRC zostały wreszcie uchwycone w jednej grze.

REALIZM:

 1. Maksymalny poziom realizmu zapewniają następujące elementy:
 2. Poprawione prowadzenie i fizyka pojazdów – przyczepność auta zmienia się w zależności od nawierzchni, a fizyka prowadzenia samochodu nigdy nie była bardziej realistyczna.
 3. Poprawione obiekty na trasie wyścigu – elementy widoczne na trasie wyścigu, takie jak drzewa, trawa, skały, reklamy, widzowie i krajobrazy, są teraz o wiele bardziej szczegółowe i realistyczne.
 4. Nowe ujęcia kamer i przerywniki filmowe.

AUTENTYCZNOŚĆ:

 1. Gra jest wierna wszystkim elementom, które czynią rajdy WRC wyjątkowymi:
 2. Autentyczny podział na klasy – WRC, WRC 2, WRC 3 oraz Junior WRC.
 3. Prawdziwa struktura rajdów – w grze obowiązuje podobny podział jak w przypadku prawdziwego weekendu rajdowego: 1 dzień przeznaczony na odcinek testowy i 3 dni wyścigów podzielonych na 2 etapy.
 4. Zmienne oświetlenie – każdy etap rozgrywać się może w zmiennych warunkach oświetleniowych (świt, dzień, zachód słońca).
 5. Trójwymiarowy park serwisowy – gracz ma tu do wyboru wiele opcji zarządzania, może się zapoznać z wynikami i naprawić samochód.
 6. Obecność zwycięzcy na podium.
 7. Wszystkie te zalety zwiększają różnorodność wyścigów i satysfakcję, którą daje gra.
WRC: FIA World Rally Championship 4

WRC: FIA World Rally Championship 4