Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 10 grudnia 2011, 18:36

autor: Jaxa

Sniper (Snajper)

Snajperzy potrafią zlikwidować swój cel, nim ten zorientuje się, że ktoś wziął go na muszkę. To klasa dla tych, którzy uwielbiają walkę z dystansu i zabijanie, nim przeciwnik zbliży się do nich.

Sniper (Snajper) - ilustracja #1
Sniper (Snajper)
  • Rola: DPS
  • Broń: karabin snajperski, wibronóż
  • Pancerz: średni
  • Zasób: Energia

Agenci Imperialni, którzy w trakcie szkolenia wykazali się ponadprzeciętnymi umiejętnościami strzeleckimi i talentami technicznymi, rekrutowani są do specjalnego programu dla Snajperów. Dzięki specjalistycznemu treningowi, któremu zostają poddani, stają się najbardziej elitarnymi strzelcami w Galaktyce. Wyposażeni w specjalnie dla nich konstruowane i konfigurowane karabiny snajperskie są w stanie bezproblemowo likwidować cele oddalone nawet o wieleset metrów. Każdy imperialny dowódca wie, że odpowiednie zastosowanie ich umiejętności w trakcie operacji może zmienić losy starcia i zadecydować o zwycięstwie w bitwie.

Sniper (Snajper) - ilustracja #2

Snajper w grze

Snajperzy są doskonałymi DPS-ami specjalizującymi się przede wszystkim w walce na dystans, ale mogącymi również, choć w zdecydowanie mniejszym stopniu, poradzić sobie w zwarciu. Preferują karabiny snajperskie i średnie pancerze. Odpowiednio rozkładając umiejętności, mogą też stać się ekspertami w konstruowaniu i wykorzystywaniu sond, droidów i materiałów wybuchowych. Dodatkowo potrafią też korzystać z własnoręcznie stawianych osłon energetycznych.

Drzewa umiejętności

Marksmanship (Snajperstwo)

Drzewo DPS. Postać oparta na tym drzewie staje się ekspertem w walce na dystans przy użyciu karabinu snajperskiego. Zawarte w tym drzewie talenty pozwalają na zadawanie potężnych ilości obrażeń nawet na znaczne odległości.

Engineering (Inżynieria)

Drzewo DPS. Umiejętności zawarte w tym drzewie pozwalają na stworzenie postaci specjalizującej się w konstruowaniu materiałów wybuchowych i sond, a także wzmacnianiu możliwości, jakie oferują rozstawiane przez snajperów tarcze.

Lethality (Zabójczość)

Drzewo DPS. Wspólne drzewo dla Agentów Operacyjnych i Snajperów. Zawarte w nim umiejętności pozwalają na lepsze tworzenie i administrowanie truciznami, a także zwiększają możliwości używanych przez postać debuffów.