Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 12 września 2018, 13:58

autor: Movis

Fortnite – aktualizacja zawartości 5.40 z wytłumionym karabinem szturmowym

Epic Games zapewniło kolejną aktualizację zawartości do gier Fortnite i Fortnite: Battle Royale. W trybie PvP czeka na Was karabin szturmowy z tłumikiem, a w Ratowaniu świata pojawiła się agentka polowa Rio i nowe wyzwania Hordobicia.

Tym razem cotygodniowa łatka do Fortnite i Fortnite: Battle Royale jest znacząco mniejsza od swojej poprzedniczki. Aktualizacja zawartości 5.40 nadal oferuje jednak nową broń i kolejne wyzwania w trybie PvE.

Battle Royale

Kiedy nie chcesz się za bardzo afiszować z mordem. - Fortnite – aktualizacja zawartości 5.40 z wytłumionym karabinem szturmowym - wiadomość - 2018-09-12
Kiedy nie chcesz się za bardzo afiszować z mordem.

Nowa pukawka to karabin szturmowy z tłumikiem. Ta dyskretna broń zadaje 32-33 punktów obrażeń pojedynczą kulą (wersja epicka lub legendarna) i zachowuje dobrą celność przy krótkich seriach. Dość standardowo znaleźć ją można luzem, w skrzyniach, zrzutach i automatach. Wyjadacze mogą się nieco zasmucić inną zmianą metagry. Z niewiadomych powodów w skarbcu zamknięto Tommy guna i nie będzie on w najbliższym czasie możliwy do znalezienia w trakcie meczów.

Z poprawek technicznych – zajęto się niedociągnięciami czasowego trybu Królewska Robota. Do ewakuacyjnej furgonetki nie można teraz dotrzeć bez budowania, a po zwycięstwie modele graczy nie będą się już blokować i spadać na ziemię z wysokości.

Ratowanie świata

„Wjedźcie z fazą w sam środek walki”. - Fortnite – aktualizacja zawartości 5.40 z wytłumionym karabinem szturmowym - wiadomość - 2018-09-12
„Wjedźcie z fazą w sam środek walki”.

W Ratowaniu świata od czwartku 13 września rozpocznie się zaś szósty już tydzień wydarzenia Hordobicie. Wyzwania wymagają od zawodników stawiania przenośnych fortów i walki z hordami skrytobójczych pustaków. Ukończenie zadań wiąże się z prezentem w postaci mitycznego rubieżnika – agentki polowej Rio. Widoczna powyżej postać oferuje nową podklasę „Świeżak” (Rzodkiewka Rio?) z niewidzianym wcześniej profitem Działa Fazowego. Dzięki tej modyfikacji Umiejętność Fazowego Przesunięcia wzmacnia wyjętą przez graczy broń dystansową, a następny jej strzał przebija wrogów i zadaje im obrażenia od energii.

Nowością w sklepiku okresowym jest karabin szturmowy Upiór (dostępny od 13 do 20 września). Jest on imponująco celną bronią szturmową z tłumikiem, choć należy się przy jego używaniu skupiać na trafieniach w głowę.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Fortnite
  2. Fortnite: Battle Royale - poradnik do gry
Fortnite – aktualizacja zawartości 5.40 z wytłumionym karabinem szturmowym - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.