Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 12 czerwca 2018, 04:09

autor: Czarny Wilk

Piraci z Karaibów pojawią się w Kingdom Hearts 3

Kolejny zwiastun Kingdom Hearts 3 zdradza, że jednym ze światów, jakie zwiedzimy w trzeciej odsłonie tej popularnej serii gier fabularnych, będzie ten znany z filmów z serii Piraci z Karaibów.

Nie będzie to pierwsze spotkanie Jacka Sparrowa i Sory. - Piraci z Karaibów pojawią się w Kingdom Hearts 3 - wiadomość - 2018-06-12
Nie będzie to pierwsze spotkanie Jacka Sparrowa i Sory.

Kingdom Hearts 3 bardzo mocno zaznacza swoją obecność na tegorocznych targach E3. Trzecią główną odsłonę popularnej serii japońskich gier fabularnych mogliśmy wcześniej zobaczyć na konferencjach Microsoftu i Square Enix, gdzie między innymi pokazano nowy dostępny w tytule świat, oparty na filmie Kraina Lodu. Grę łączącą ze sobą postacie znane z gier z serii Final Fantasy oraz światy z filmów Disneya pokazało również Sony. Główną atrakcją kolejnego zwiastuna jest nieprezentowany wcześniej świat z Piratów z Karaibów, który ostatnio widzieliśmy w drugiej odsłonie Kingdom Hearts.

Kingdom Hearts III zakończy wątki rozpoczęte w pierwszej odsłonie cyklu, wydanej w 2002 roku, i rozwijane następnie w kontynuacji oraz serii spin-offów. Gra zostanie wydana na PlayStation 4 i Xboksa One, a jej premiera została zaplanowana na 29 stycznia 2019 roku. Na konferencji zapowiedziano również specjalną, limitowaną edycję PlayStation 4 ozdobioną motywem z gry oraz specjalny pakiet wszystkich wydanych dotąd odsłon serii, który zostanie wydany wyłącznie na konsolę Sony.

Piraci z Karaibów pojawią się w Kingdom Hearts 3 - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III