Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 11 czerwca 2018, 20:05

autor: Adrian Werner

14 pięknych minut z Ori and the Will of the Wisp

W sieci pojawił się obszerny, czternastominutowy zapis rozgrywki z Ori and the Will of the Wisps, czyli ślicznej platformówki 2D, która trafi na PC i Xboksa One w przyszłym roku.

Na powrót Oriego poczekamy do przyszłego roku. - 14 pięknych minut z Ori and the Will of the Wisp - wiadomość - 2018-06-13
Na powrót Oriego poczekamy do przyszłego roku.
ORI AND THE WILL OF THE WISPS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Moon Game Studios
  2. Wydawca: Microsoft Studios
  3. Gatunek: platformówka 2D
  4. Platformy: XONE, PC
  5. Data premiery: 2019 r.

Wczoraj podczas konferencji firmy Microsoft pokazano nowy zwiastun Ori and the Will of the Wisps, czyli kontynuacji przepięknej dwuwymiarowej platformówki z 2015 roku. Filmik prezentował się oczywiście ślicznie, ale był z natury rzeczy bardzo krótki. Dlatego czekających na ten tytuł zainteresować powinien opublikowany właśnie przez serwis IGN znacznie obszerniejszy materiał.

Zawiera on ponad czternaście minut zapisu rozgrywki z Ori and the Will of the Wisps, zarejestrowanego z wersji gry przeznaczonej na konsolę Xbox One. Możemy na nim zobaczyć m.in. eksplorację, wykorzystywanie zdolności specjalnych oraz walkę.

Całość prezentuje się wspaniale, zwłaszcza pod względem grafiki i klimatu, co nie jest zaskoczeniem, gdyż pierwsza część również zachwycała. Niestety, na Ori and the Will of the Wisps przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać. Wczoraj podczas konferencji Microsoftu ujawniono, że premiera gry nastąpi dopiero w przyszłym roku.

Przypomnijmy, że poza Xboksem One produkcja ukaże się również na PC.

  1. Oficjalna strona serii
14 pięknych minut z Ori and the Will of the Wisp - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Ori and the Will of the Wisps

Ori and the Will of the Wisps