Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 11 czerwca 2018, 04:19

autor: Ender

Doom Eternal zapowiedziane - pełnoprawna kontynuacja Dooma z 2016 roku

Studio id Software oraz firma Bethesda zapowiedziały grę Doom Eternal. Produkcja jest pełnoprawną kontynuacją Dooma z 2016 roku. Pełne szczegóły na temat tytułu poznamy w sierpniu, podczas QuakeConu.

Pierwszą dużą zapowiedzią na oficjalnej konferencji firmy Bethesda w Los Angeles okazała się gra Doom Eternal. Produkcja jest klasyczną strzelanką, która będzie bezpośrednią kontynuacją Dooma z 2016 roku, a więc świetnie przyjętego przez krytyków i graczy restartu legendarnego cyklu FPS-ów. Pieczę nad tytułem sprawuje sprawdzony zespół ze studia id Software. W trakcie przygody gracze będą podróżować pomiędzy wymiarami, odwiedzając piekło i walcząc z setkami demonów. Twórcy obiecują dwukrotnie więcej typów przeciwników niż w pierwszej części, a także wyjątkowo szybki i bezkompromisowy system walki. Deweloperzy pokazali na razie filmowy teaser gry. Kolejne szczegóły na jej temat, a także fragmenty rozgrywki, mają zostać przedstawione 10 sierpnia tego roku podczas imprezy QuakeCon.

Doom Eternal zapowiedziane - pełnoprawna kontynuacja Dooma z 2016 roku - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Doom Eternal

Doom Eternal