Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Activision Press Release 9 czerwca 2017, 23:15

Activision prezentuje pełen hitów plan wydawniczy na Electronic Entertainment Expo 2017

Premierowa prezentacja oraz pierwszy fragment rozgrywki z trybu multiplayer wysoce oczekiwanego Call of Duty: WWII. Destiny 2 prezentuje zupełnie nową, pełną akcji historię oraz fragment rozgrywki w sieciowych trybach kooperacji i rywalizacji dostępnych dla światowej społeczności. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy odświeżone do jakości HD, by zadowolić i nową generację, i nostalgicznych fanów.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Activision rozpocznie tegoroczne Electronic Entertainment Expo (E3) ujawniając nowe aspekty marek dominujących w branży. Począwszy od wtorku, 13 czerwca, odwiedzający LA Convention Center doświadczą pierwszego fragmentu rozgrywki z trybu multiplayer Call of Duty®: WWII, skupionej na postaciach fabuły i nowych aktywności w Destiny 2, jak również uwielbianego, odświeżonego Crash Bandicoot® N. Sane Trilogy.

„Najbardziej wyczekiwana forma rozrywki tego roku nie jest wyświetlana w lokalnym kinie, na stadionie czy w radiu lub telewizji. Wszystko ma miejsce na E3, gdzie interaktywna rozrywka zajmuje topową pozycję w hierarchii popkultury” - powiedział Eric Hirshberg, prezes Activision. – „Jesteśmy zachwyceni, że możemy zaoferować dwie z najgorętszych, najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, Call of Duty: WWII oraz Destiny 2, które będą grywalne na E3. Przelaliśmy nasze serca i dusze w te gry i nie możemy się doczekać, by fani osobiście je sprawdzili!”

Call of Duty: WWII to powrót do pełnych akcji, ugruntowanych korzeni serii Call of Duty. E3 2017 to moment, w którym nastąpi światowe upublicznienie całkowicie nowego trybu multiplayer. Tworzone przez Sledgehammer Games Call of Duty: WWII oferuje mnóstwo nowych trybów wieloosobowych zawierających rozwiązania i innowacyjne elementy rozgrywki, które przerzucają graczy w miejsca z najbardziej rozpoznawalnych europejskich frontów II wojny światowej.

Gracze mogą zaciągnąć się do wojska przez wybór jednej z pięciu charakterystycznych dywizji z czasów II wojny światowej, zmieniając tym samym swoją perspektywę na zaangażowanie w karierę w trybie wieloosobowym. Dołącz do Dywizji Powietrznodesantowej, która rozpoczyna walkę, porusza się szybko i pozostaje cicho; do Dywizji Górskiej, gdzie skupieni strzelcy wyborowi są precyzyjni i zabójczy; do Dywizji Piechoty jako główna siła wbijająca się w przeciwnika; do Dywizji Pancernej, która wytacza najcięższe działa; lub do Korpusu Ekspedycyjnego, który podgrzewa atmosferę amunicją zapalającą. W dodatku do podstawowych doświadczeń wieloosobowych dostępnych do przetestowania na E3, gracze będą mogli sprawdzić Wojnę tworzoną we współpracy z Raven Software – fabularyzowany tryb zderzający żołnierzy Aliantów i Osi w drużynowych starciach o strategiczne cele.

Multiplayer Call of Duty: WWII oferuje dostęp do Kwatery Głównej, pierwszego w historii serii Call of Duty nowego spojrzenia na ekosystem wieloosobowy, dając społeczności całkowicie nowe sposoby na łączenie się, współzawodniczenie i interakcję.

Zamówienia przedpremierowe Call of Duty: WWII oferowane przez wybranych sprzedawców zawierają dostęp do Prywatnej bety zaplanowanej na dalszą część tego roku, dostępnej w pierwszej kolejności na konsoli PlayStation 4. W trakcie E3 gracze mogą osobiście sprawdzić nowy tryb wieloosobowy na PS4 Pro odwiedzając strefę Activision (#1001) w South Hall oraz strefę PlayStation (#4322) w West Hall.

Po epickiej, globalnej premierze rozgrywki, która miała miejsce w maju, Activision i Bungie szerzej zaprezentują Destiny 2, oferując uczestnikom dostęp do zupełnie nowej kampanii fabularnej, a także rywalizacyjnego i kooperacyjnego trybu wieloosobowego. Ponadto na miejscu będzie można sprawdzić w praktyce nową subklasę Strażnika, Arcstrider Hunter, którego główną zdolnością jest możliwość przywołania kostura Arc, przeznaczonego do walki w zwarciu. Uczestnicy będą mogli zagrać w Destiny 2 na PS4 Pro w strefie Activision (#1001) w South Hall, w strefie PlayStation (#4322) w West Hall oraz na PC w strefie NVIDIA (#5230) w West Hall.

Crash powrócił po tym, jak Activision rozwinęło pomarańczowy dywan na E3. Najpopularniejszy torbacz w świecie gamingu pojawi się na E3, a gracze będą mogli sprawdzić nowe poziomy w wersji HD dzięki zremasterowanemu Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Kolejne innowacje w ramach tej marki zostaną zapowiedziane już na miejscu. Na uczestników, w ramach N. Sane Crash Experience (lobby South Hall) czekają stanowiska z grą, budki zdjęciowe oraz rozmaite nagrody rzeczowe.

Firma Activision jest spółką w 100% zależną od Activision Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), Obecność Activision na E3 2017 obejmuje:

Call of Duty: WWII – Tworzone przez Sledgehammer Games Call of Duty: WWII, powraca do korzeni serii w śmiałym, filmowym wydarzeniu, które skupia się na uchwyceniu niezapomnianego heroizmu żołnierzy walczących ramię w ramię na wojnie, która zmieniła świat na zawsze. Premiera Call of Duty: WWII została ustalona na 3 listopada w wersjach na PlayStation 4, Xbox One i PC. Gra nie otrzymała jeszcze klasyfikacji ESRB. Więcej informacji na temat gry znajduje się na: www.callofduty.com, www.youtube.com/callofduty oraz w oficjalnych kanałach @CallofDuty na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku.

Destiny 2 – Od Activision i Bungie przybywa Destiny 2. Kinowa kampania fabularna Destiny 2 to historia upadku ostatniego bastionu ludzkości na Ziemi, pogrążonego w ruinie pod okupacją Ghaula i jego elitarnych sił Czerwonego Legionu. Każdy gracz tworzy tutaj swojego bohatera zwanego ‘Strażnikiem’ – jednego z wybrańców ludzkości. Jako Strażnicy gracze muszą opanować swoje moce i arsenał do perfekcji po to, aby zjednoczyć siły i wspólnie odzyskać to, co utracone. Nowi i już istniejący gracze mogą liczyć na szereg innowacji, które obejmują m.in. pełną dramatyzmu kampanię fabularną, nowe kierunku do eksploracji, „Gry z Przewodnikiem” i wiele więcej. Destiny 2 będzie dostępne na PlayStation 4 (wraz z czasową ekskluzywność na zawartość dodatkową), Xbox One (subskrypcja PlayStation Plus lub Xbox One jest wymagana do pełnego doświadczenia) oraz po raz pierwszy na PC w wersji pudełkowej lub jako tytuł third-party sprzedawany cyfrowo poprzez Battle.net, gamingową usługę sieciową od Blizzard Entertainment. Destiny 2 nie otrzymało jeszcze klasyfikacji ESRB. Więcej informacji na temat gry znajduje się na: www.DestinyTheGame.com oraz w oficjalnych kanałach @DestinyTheGame na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze. Społeczność może komunikować się bezpośrednio z developerami poprzez www.Bungie.net, Facebooka i oficjalny kanał @Bungie na Twitterze oraz https://www.twitch.tv/bungie.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – Gracze będą się kręcić, skakać i wyrywać się w powietrze w 4K i „Futra” HD na PS4 Pro, dzięki czemu zmierzą się z epickimi wyzwaniami i przygodami ze wszystkich trzech gier z Crashem w roli głównej, od których wszystko się zaczęło: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back i Crash Bandicoot: Warped. Tworzone przez Vicarious Visions Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, zaliczy swoją premierę 30 czerwca 2017 r., a sugerowana cena detaliczna to 39,99$. Gra jest już dostępna w zamówieniach przedpremierowych na PS4 i PS4 Pro. Więcej informacji na temat Crash Bandicoot N. Sane Trilogy znajduje się na www.crashbandicoot.com oraz w oficjalnych kanałach @CrashBandicoot na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku.