4 057 wyświetleń
(0:51)
1 sierpnia 2008
Wideo z Wolfenstein od Raven Software | Opublikowano 2008-08-01 11:45 w kategorii Pozostałe | Czas trwania 0:51. (9422)
GRYOnline
Gracze
trailer
26 października 2025
trailer
19 marca 2026
trailer
20 marca 2026
Zwiastun gry Symmetry, stworzonej przez polskie studio Sleepless Clinic, znane m.in. z mobilnej gry logicznej Brain It: Amazing Adventure. Jako jedna pierwszych została wydana przez firmę Klabater – komórkę CDP.
trailer
18 października 2016
trailer
26 marca 2026
trailer
20 marca 2026
trailer
26 marca 2026
trailer
26 marca 2026
trailer
26 marca 2026
trailer
26 marca 2026
WOLFENSTAIN jest najlepszy
Niszczyć????? Wolfenstein jest znany nie tylko z tego że jest ojcem FPSów ale także ze świetnego Enemy Territory który jest wciąż jednym z najlepszych multi! Poza tym żeby zrobić dobre multi nie trzeba niszczyć singla o czym można się przekonać grając w CoD (wszystkie części) czy GTA IV
Grafika nie zachwyca, a sama gra może być średnia jak q4 i tyle.
ID nie ma nowych pomysłów, choć mnie nigdy ich gry jakoś nie porywały.....
co z trybem multiplayer?
Przypomina mi trochę Bioshocka z tych bajerów wszystkich. Dziwnie to jednak wszystko wygląda. Oby poprawili parę rzeczy do premiery.
klimat poprzedniej czesci jest i dodatkowo wiecej magii i efektów :D
Zło Ng - racja, powinienem napisać nazista zamiast hitlerowiec. Albo Szkop, Fryc czy jeszcze jakoś tam.
Filmik robi nadzieję.
Mafia 2, starcraft 2, diablo 3, a teraz wolf.
Gry znowu zaczną stwarzać radość jak kiedyś :D
Trzeba już myśleć o nowym kompie.
A jednak. Znowu Blaskovitza wspomaga niemiecki ruch oporu. Może nawet sam Stauffenberg? Zniosę fantastykę i demony, zwłaszcza że można do nich strzelać, ale uczłowieczanie hitlerowców wzbudza u mnie odruch wymiotny.