Cezar III, Arma III i... Zelda!
11 382 wyświetlenia
(12:38)
1 marca 2015
W tym tygodniu redakcja chwali się tym w co zagrywa się w domowym zaciszu. Jedni z trudem nadrabiają zaległości w postaci Life is Strange czy Grim Fandango. Inni zaś bez skrupułów oddają się swemu uzależnieniu od Dying Light, albo Arma III. Też graliście w te gry w lutym? (5194)
Kuba postanowił dziś przyjrzeć się rosnącym cenom pamięci RAM i temu czy ta sytuacja, jak niektórzy wieszczą, "zabije gaming"?
tvgry
14 grudnia 2025
Materiał nie zdradza żadnych zwrotów akcji ani ważnych dla rozszerzenia bohaterów. Geralt z Rivii - zawsze na szlaku, ledwo wiążący koniec z końcem, wykonujący konieczną i niewdzięczną pracę zabójcy potworów. Do tego się przyzwyczailiśmy. Ale czy podczas wizyty w Touissant główny bohater nie stracił kontaktu z rzeczywistością? Czy jego tożsamość wiedźmina nie stoi w sprzeczności z bogactwem, którego się dorobił?
tvgry
1 czerwca 2016
Nie każda gra może liczyć na drugą szansę. Czasami zdarza się jednak, że kiedy wydawcy rozkładają ręce, do akcji wkraczają sami gracze. Oto pięć tytułów, które po katastrofalnej premierze zostały uratowane dzięki pasji i uporowi fanowskiej społeczności.
tvgry
21 grudnia 2025
5 lat temu (i jeden dzień :))premierę miał Cyberpunk 2077. To idealny moment, żebyśmy porozmawiali z twórcami o tym jak gra powstawała. Zapytaliśmy o ciekawostki, nieznane fakty, a także często powtarzające się kwestie dotyczące gry. | Materiał zawiera #reklamę - konkurs z Cyberpunka 2077 we współpracy z @CDPROJEKTRED już niebawem! | WYSTĄPILI: Błażej Augustynek - Quest Director, Ania Bulavina - Senior Environment Artist, Tomasz Marchewka - Story Director, Jakub Knapik - VP, Global Art Director, Paweł Mielniczuk - Art Director, Marek Kawka - QA Analyst, Lucjan Więcek - Art Director, Amelia Korzycka - Senior Community and Social Media Manager. | PODZIĘKOWANIA DLA: Katarzyna Dąbkowska, Marta Piwońska, Michał Giersz, Paweł Burza, Radek Grabowski | REALIZACJA: Szymon @Rusnar Rusnarczyk oraz Mateusz @vanaki "Smoczy" Popielak.
tvgry
11 grudnia 2025
To nasze ostatnie Podsumowanie Tygodnia. Porozmawiajmy o naszych planach, DLC do Wiedźmina 3, braku kontynuacji LOLa oraz słowach Swena Vincke. | Wspomniane projekty: Rusnar, Kuba i Smoczy: https://www.youtube.com/@Niewyspani_pl | Frozi: https://www.youtube.com/@UCrKxc2GV0ea7Me7f19cI-rA | Ula: https://www.twitch.tv/kweiik
tvgry
20 grudnia 2025
Pamiętacie ten ostatni kadr z finału serialu Fallout? To New Vegas, ikona świata gier.
tvgry
19 grudnia 2025
W nocy odbyło się TGA i oprócz Clair Obscur Awards... yyy znaczy nagród dla twórców gier z różnych firm, odbyła się masa zapowiedzi. O tym wszystkim opowiemy Wam dzisiaj w skrócie! 10:10 Zwiastun duchowego następcy Mass Effecta (Exodus)
tvgry
12 grudnia 2025
Wybraliśmy nasze ulubione gry 2025 roku. Nie takie, które koniecznie wygrają nagrody, czy najlepsze w historii, a po prostu takie które naszym zdaniem były spoko!
tvgry
10 grudnia 2025
Mariusz Borkowski to redaktor naczelny gamemusic.pl i organizator koncertów muzyki z gier. W lutym odbędzie się koncert muzyki z Kingdom Come Deliverance 2. | Film powstał we współpracy z Gamemusic.pl. Link do biletów: https://gamemusic.net/ https://gamemusic.pl/organizujemy-oficjalny-koncert-z-muzyka-do-gier-z-serii-kingdom-come-deliverance-w-polsce/ | #współpraca #reklama
tvgry
13 grudnia 2025
Baldur's Gate 3 - gra, która zdobyła tytuł Game of the Year 2023 i jeden z najlepszych RPGów ostatnich lat. Czy jednak zawsze tak miał wyglądać hit Larian Studios? Co wycięto z trzeciego Baldura? Jak zmieniały się postacie? O tym opowie dziś Oskar, chyba największy fan tej gry w naszym zespole :)
tvgry
7 grudnia 2025
Ja w lutym grałem w multiplayer w Call of Duty 1 (tak piersza część), Commandos: Strike Force, NFS Shift i PES15
Da rade zagrać w Dying Light ze Steama bez polskiego dubbingu ? Ale z napisami ?
Ja tam teraz pykam wlasnie w Aliena Izolacje. Klimat miazga w nocy.Szkoda ze nie moge glosnikow na full dac bo starzy spia pietro niżej:-) ,a i jeszcze czekam na mojego dying lighta;D ...jeszcze pare dni do Bloodborna oh yeah bedzie sie dzialo:-) cos czuje l4 w powietrzu:-)
wlasnie co skonczylem Evolve bardzo fajna platformowka i gram teraz w a raczej nadrabiam zaleglosci to jest Kingdoms of Amalur Reconing jest dosc dlugie wiec mialem przerwe ale wrocilem i mam nadzieje ze tym razem skoncze,osobiscie nie polecam gra taka sobie a muza tez nudna ale sie mloci
Zbiegiem okoliczności też grałem w Mafia II :) Od dłuższego czasu się do niej zbierałem, bo tyle tego do grania jest, że sam nie wiem za co się złapać. Cudowny filmowy klimat gangsterki :)
Cóż to za piosenka leci na koniec ? :)
Grajcie w MAX PAYNE#3 !!! i L.A. Noire po polsku! gry zajebiste bo RockStar. TVGRy.pl wy róbcie filmy z gramy, a nie takie rozdrabnianie się.
A ja w lutym skończyłem sobie Dying Light, Life is Strange oraz MGS4, Metal Gera Rising i MGS5 Ground Zeroes. Obecnie wziąłem się za Wiedźminy, bo trzeba sobie przygotować save'y pod trójkę. Do tego też pykam w CSGO.
a zapomniałem dodać że ja ostatnio gram w Dying Light w coopie z kolegą i jest to na prawdę bardzo dobra gra... Kandydat do TOP10 gier tego roku, a na pewno jest to najlepsza gra pierwszych 2 miesięcy 2015. Chyba że coś pominąłem. :)
@Elder Wraith: Jedni robią filmiki inni je krytykują/oceniają, oczywiście to drugie jest zdecydowanie prostsze jednak mówienie o tym że jest to nie potrzebne jest błędem, oczywiście komentarze typu: Idź do domu i więcej nie pokazuj się przed kamerą nic nie wnoszą do tematu nie mniej jednak zdarzają się komentarze które mogą podnieść jakość przyszłych materiałów. Osobiście uważam że materiał był dobry ale skoro inni widzą w nim jakieś niedociągnięcia to może warto zwrócić na nie uwagę i poprawić to w przyszłych materiałach. Pozdrawiam :)
Kurde ja mam sporo teraz do grania i nie nadążam. :c Mam do przejścia misje poboczne oraz dodatek w AC Unity, Dark Souls 2 (nie grałem z 2 miesiące i muszę zacząć od nowa), Battlefield Bad Company jestem przy końcu tak samo jak i Dead Rising 3 xd Oprócz tego gry za dyszke z biedry i reala: FlatOut 2, Singularity, Crash Time 5, Fuel, Red Orchestra. Cieszy mnie to, że nie tylko ja mam tak mało czasu, a tyle do nadrabiania. :D
ja ostatnio przechodze divinity original sin. zaczałem od tego bo to prequel do serii w ktora jeszcze nie grałem.
Ahahah... xD Kocham te momenty. Dla nich się żyje. Jordan robi spoko materiał, a gamonie, którzy myślą, że pozjadali wszystkie rozumy oraz uważają się za fachowców i próbują go instruować co ma robić przed kamerą. Otóż uwaga, jeżeli tak bardzo wam nie odpowiada Pan Jordan to może sami zaczniecie robić własne materiały lub spróbujecie swoich sił i poprosicie o prace w redakcji i pokażecie Panu Jordanowi jak się kręci materiały. Nie? No tak bo wy tylko mocni w komentarzach jesteście :D
Zawsze mi szkoda jak takie filmy się kończą :) świetny materiał.
Jordan pogadaj może czasami do siebie przed lustrem i popracuj nad wypowiedziami bo nadal nie jest dobrze :p może lepiej się przygotowuj do takich materiałów? Jakaś kartka która pomoże ci pozbierać myśli...
daj sobie spokoj z nagrywaniem filmikow.. blagam