Pożegnanie z konferencją developerów.
4 181 wyświetleń
(4:34)
31 lipca 2009
Głównym punktem programu ostatniego dnia GDC08 był wykład Petera Molyneux na temat Fable 2. Oprócz niego, udało nam się również zobaczyć Street Fightera 4, a także odwiedzić konwent komiksowy Wondercon. (80)
Ostatnie problemy Ubisoftu nie napawają optymizmem fanów należących do firmy marek, w tym Kuby, który postanowił przyjrzeć się seriom francuskiego giganta, które nie mają już raczej zbyt wielkich szans na powrót.
tvgry
6 lutego 2026
Rusnar zabiera Was w swoją ostatnią podróż, do jednego z jego ulubionych światów. The Elder Scrolls V: Skyrim.
tvgry
2 lutego 2026
W najnowszym odcinku „Pecetowych Dziadów” Adam Kusiak i Przemek Bartula wracają po kilkumiesięcznej przerwie, tłumacząc swoją nieobecność problemami zdrowotnymi oraz restrukturyzacją w firmie. Prowadzący omawiają tytuły ogrywane zimą. Adam wspomina o strategii Operational Art of War 4, co prowokuje dyskusję o trudnościach w odwzorowaniu roli dronów we współczesnych grach wojennych. Przemek chwali The Alters od 11 bit studios za innowacyjny gameplay z klonami, a Adam poleca News Tower – wciągającego „tycoona” o prowadzeniu nowojorskiej gazety w latach 30. Istotną część rozmowy zajmuje Alien: Rogue Incursion. Choć Przemek docenia klimat gry, dyskusja przeradza się w krytykę technologii VR jako ślepej ścieżki rozwoju. Panowie wymieniają też uwagi o ARC Raiders (narzekając na brak poczucia ciągłości świata) oraz Kingdom Come: Deliverance 2, które mimo błędów technicznych zachwyca ambicją i fabułą, w odróżnieniu od gier Ubisoftu.
tvgry
3 lutego 2026
GOG ma nowego właściciela. Ale czy to spowoduje, że będzie gorzej, czy może lepiej? Nad tym wszystkim myśli dzisiaj Kuba Paluszek.
tvgry
20 stycznia 2026
Hidden and Dangerous 2 to gra mocno zapomniana przez wielu graczy, a kiedyś podbijała polski rynek. Twórcy Mafii stworzyli sequel, który był wyjątkowy na rynku strzelanek.
tvgry
28 stycznia 2026
Hard West to sfinansowana na Kickstarterze polska produkcja, która rozgrywa się na Dzikim Zachodzie podlanym szczyptą okultyzmu. Tutaj mieszają się typowo westernowe historie o zemście z demonicznymi wydarzeniami. Najważniejsze jest jednak to, że gra wypada bardzo dobrze – wciąga i cieszy trafionymi pomysłami.
tvgry
22 listopada 2015
Porozmawiajmy o historiach z gier, które miały na nas niesamowity wpływ!
tvgry
30 stycznia 2026
To ostatni Paluszek Rusnara więc pogadajmy o jednej z naszych ulubionych gier - Assassin's Creed 2
tvgry
20 stycznia 2026
Premiera najnowszej odsłony przygód Wiedźmina już za nie długo. Co fascynuje w tej postaci? Czym różni się od innych bohaterów fantasy? Brzydki, pełen brutalności świat przyciąga tych, którym przejadła się cukierkowata "wysoka fantastyka". Geralt to zdecydowanie nietuzinkowa postać, z którą gracz może się zidentyfikować.
tvgry
24 marca 2015
Po upadku Looking Glass Studios pieczę nad serią Thief przejęła ekipa Ion Storm. Stworzona przez nie gra Thief: Deadly Shadows była ostatnią przygodą Garretta w starym, dobrym stylu.
tvgry
11 lutego 2026
Mało jak na imprezę roku.
a u mnie nawet na REALplayerze nie idzie tego odpalić
dopiero VLC sobie poradził, skopaliście coś
Heh, z tymi aktorami to zupełnie jak przeniesione z Simpsonów :). Tam na konwencie fantasy oblegani byli wszyscy goście od podkładania głosy i aktorzy, a przy Neil Armstrongu były pustki :). Całość skwitowana błagalnym krzykiem "Hey, this was the first man on the Moon" i ripostą przypadkowego przechodnia "Who cares?" :).
Widzieliście tego gościa przy automacie. Jak przebierał palcami. WOW
snajper - to nie ten film raczej
a filmu nawet się pobrać nie da... co jest ?
słabe to bylo z tym lucasem tez dajcie sobie spokoj z robieniem relacji