10 348 wyświetleń
(2:39)
18 czerwca 2010
Wideo z Portal 2 od Valve Software | Opublikowano 2010-06-18 14:00 w kategorii Gameplay | Czas trwania 2:39. (14026)
GRYOnline
Gracze
Steam
trailer
13 lutego 2026
trailer
4 lutego 2026
trailer
2 lutego 2024
trailer
8 czerwca 2025
trailer
21 lutego 2025
trailer
24 września 2025
trailer
1 grudnia 2023
trailer
13 lutego 2026
trailer
26 lutego 2026
trailer
20 lutego 2026
Bardzo dziwne. Bo informacje o kluczu przechowywane są w rekordach na serwerach Steam. Więc dziwi mnie fakt, że przy próbie ponownej instalacji program prosi o podanie klucza. Każda gra jest przypisywana do konta jednorazowo i tylko jednorazowo podaje się klucz. Nie ma już wtedy weryfikacji klucza.
w tym problem że to jest stare konto miałem formata chce zainstalować i pisze że został już użyty
wawel |PL| - Zaloguj się na swoje stare konto Steama :)
JA bym zagrał w 1 ale miałem format kompa i jak chce zainstolować pisze że klucz został aktywowany HEEELP
Gra jest bardzo specyficzna. Nawet po obejrzeniu tego gameplaya nie wiem, o co chodzi w tej grze. Na pewno jest bardzo trudna, trzeba będzie zagrac.
To wygląda po prostu niesamowicie - gameplay z tego co widzę został znacznie ulepszony, lokacje prezentują się po prostu cudownie i jednocześnie trzymają klimat poprzedniej części... Nie mogę doczekać się premiery tego cuda.
To nie Portal2 tylko Portal^2 ;)
Ten świat jest coraz ciekawszy. W jedynce czymś było dla mnie portalowanie się, a tu nowy świat, pułapki, sposoby, interakcja, model zniszczeń. Piękne...
Portal to idealny przykład, że oryginalne gry dalej da się robić :)
Wyobraźcie sobie multiplayer z takimi bajerami...Mega! No i żaden gówniany aimbot, ani wh Ci nie pomogą.
to będzie cholernie trudne!
@voitek123
więcej - duża część kodu odpowiedzialnego z algorytm farb została zapewne wklejona żywcem...
Zgadnij gdzie ekipa TAG-a teraz pracuje ;)
Z Portalem 1 było to samo kiedyś. Valve docenia innowacje niezależnych twórców, zatrudnia również zdolnych moderów.
Aż dziw że gra wychodzi na Xbox i PS3. Przecież wiadomo że większość konsolowców nie lubi myśleć. Kupią grę i po 30 minutach złapią zawiasa.
Ale zerżnięty pomysł z farbami z TAG :D https://www.gry-online.pl/gry/tag-the-power-of-paint/zd28c0#pc
GiovAnni zagraj a się dowiesz sam początek świetnie wprowadza i uczy podstaw . Ja tez nie byłem przekonany do tej gry ale jakiś czas temu ukazała się na steam'ie za darmo wciąga okropnie ukończyłem grę już dawno i nadal ściągam dodatkowe mapy i gram w wyzwania na czas czy ilość portali. Na dwójkę czekam z niecierpliwością
nigdy nie miałem okazji zabrać się do tej gry , powiedział by mi ktoś o co dokładnie w niej chodzi ? :)
Teraz juz wiem, ze Portal 2 jest robiony na starym Source'u, ale przynajmniej lokacje sa znacznie ciekawsze niz w jedynce. Poza tym gra sprawia wrazenie znacznie rozbudowanej.
BOze, doczekać sie nie mogę !!!!
gra na pewno nie będzie już taka prosta, i krótka :D
CZEEKAAAM!!!