Testujemy gadżet godny XXI wieku.
15 039 wyświetleń
(17:38)
19 kwietnia 2012
Czy nowy iPad sprawdzi się jako urządzenie dla graczy? Ten futurystyczny, multimedialny kombajn ma w końcu wiele zastosowań: jednym z nich jest dostęp do gigantycznego archiwum niedrogich gier z AppStore. (2345)
No One Lives Forever to stylowy FPS inspirowany szpiegowskimi filmami, którego próżno dziś szukać w cyfrowych sklepach. Choć agentka Cate Archer wylądowała w licencyjnym piekle, trudno zapomnieć o jej humorze i gadżetach godnych konkurentki samego Jamesa Bonda. | Tekst: Krzysztof Kałuziński, Czyta: Szymon "Rusnar" Rusnarczyk | TEKST: https://www.gry-online.pl/newsroom/za-jednym-z-barwniejszych-fps-ow-w-historii-stoi-zaskakujaca-hist/zc2fa12
tvgry
30 grudnia 2025
Call of Duty to seria praktycznie nieskończona. Postanowiliśmy zebrać w tym filmie wszystkie jej odsłony. | #reklama #współpraca Materiał powstał we współpracy z firmą SHARP. Sprawdź telewizor SHARP: https://www.sharpconsumer.pl/tv/55hr8265e/
tvgry
1 stycznia 2026
Kuba i Rusnar wspominają (tym razem nieco podcastowo) co się działo w giereczkowie przez cały 2025 rok.
tvgry
2 stycznia 2026
W latach 90., gdy Polacy jeszcze uczyli się robić gry na światowym poziomie, królowały strzelanki, tak sci-fi, jak i drugowojenne. Mortyr od Mirage Media szału nie robił, ale wstrzelił się w niszę graczy wychowanych na Wolfensteinie. | Tekst: Hubert Sosnowski, Czyta: Szymon "Rusnar" Rusnarczyk | TEKST: https://www.gry-online.pl/newsroom/wkurzal-i-wciagal-mortyr-to-prawdziwa-polska-guilty-pleasure-i-ma/z52fb29
tvgry
29 grudnia 2025
Potrafisz myśleć jak Sherlock Holmes? Oto kilka najlepszych w naszej opinii gier detektywistycznych, które wystawią na próbę Twoją zdolność łączenia poszlak i pozwolą wziąć udział w rozwiązywaniu intrygujących spraw kryminalnych. | Tekst: Mateusz Ługowik. Czyta: Szymon "Rusnar" Rusnarczyk | TEKST: https://www.gry-online.pl/opinie/najlepsze-gry-detektywistyczne-top-10-tytulow-w-ktorych-obudzicie/z9488e
tvgry
28 grudnia 2025
Już niedługo rok 2026 a wraz z nim nowe gry. Oto produkcje na które czekamy! | #reklama #współpraca | Materiał powstał we współpracy z firmą ASUS. Sprawdź ASUS ROG Xbox Ally X: https://www.asus.com/pl/store/mobile-handhelds/gaming-handhelds/
tvgry
23 grudnia 2025
Clair Obscur: Expedition 33 pobiło rekord na TGA, ale jednocześnie pojawiła się masa komentarzy, że te nagrody się grze nie należą. Oskar postanowił przyjrzeć się sprawie.
tvgry
24 grudnia 2025
Są święta. Czyli jest czas na granie. Oto gry które kojarzą nam się ze świętami. Przedstawione zupełnie niepoważnie, jak to w święta bywa.
tvgry
27 grudnia 2025
Seria Assassin’s Creed to nie tylko duże gry na dziesiątki lub nawet setki godzin, lecz także szereg mniejszych projektów. Wśród tych ostatnich wyróżnia się Assassin’s Creed Chronicles, które miało zadatki na zostanie udaną podserią.
tvgry
22 grudnia 2025
Nie każda gra może liczyć na drugą szansę. Czasami zdarza się jednak, że kiedy wydawcy rozkładają ręce, do akcji wkraczają sami gracze. Oto pięć tytułów, które po katastrofalnej premierze zostały uratowane dzięki pasji i uporowi fanowskiej społeczności.
tvgry
21 grudnia 2025
piokos [ gry online level: 18 - 147 ]
Dzihad4ever => to weź go ze sobą do kibla poprzeglądać neta.... :/
Do kibla idzie sie wkonkretnym celu, a nie siedzi ze sprzetem elektronicznym. Wole sie wygodnie polozyc w wyrku z lapkiem, niz spedzic wiecej czasu w kiblu, bo... w odroznieniu od pc, ipad mi na to pozwala!
Szkoda, że cena iPada z 3G jest dużo droższa od wersji bez tej funkcji...
i świetna jest aplikacja - coś tam Drums xD
Miszczogrzmocie - ipad ma proporcje 4:3 bo są idealne do czytania
może film panoramiczny nie wygląda lepiej, ale czyta się czy przegląda strony w pozycji pionowej o niebo lepiej niż na proporcjach androidowych tabletów
flasha nie ma bo obciąża system, zwalnia itd, tak samo nie w ipadzie kart pamięci, bo różne nonamy beznadziejnej klasy nie zapewniałyby takiej szybkości jaką miał na celu apple, nie wiem jak oszukany był multitasking, ale od ios 4.3 (tym przed 5.0) czy coś - działa zajebiście, możesz otworzyć 15 programów, by po 3 dniach wrócić do pisanego dokumentu - 14 aplikacji wczęsniej otwartego czy momentu w kótrym skończyłeś granie w niezamknietej aplikacji...
i działa jak masełko właśnie przez brak flasha, kart pamięci i dopracowanemu systemowi, który jest dopieszczony do dwóch urządzeń, a nie jak android do 1500 różnych modeli samsunga, ok 600 htc, 150 sony itd itp
Ja tam kiedy na przelomie roku postanowilem kupic sobie tableta wolalem Transformera Prime Asusa niż ipada2 (nowy ipad wyszedl pozniej). Lepsze osiągi, ekran w 16:9, odpala normalnie filmy w hd, ma wyjscie micro-hdmi, obsluguje flasha, przy tym jest na Androidzie 4.0, ma aparat i nagrywa filmy w hd, ma dodatkowego docka z klawiaturą (i dodatkową baterią), slotem na microsd, normalnej wielkosci port usb, a przy tym na 10'' można spokojnie przegladac neta, grac, itd. Gierki z android marketu, czy app store'a mnie specjalnie nie interesuja(chociaz czasem odpalam), zazwyczaj sprzet sluzy do filmow na nockach w pracy, czytania roznych rzeczy, czy do emulatora psx. Co ciekawe pod tabletem spokojnie dziala bezprzewodowo dualshock3 od ps3 (co jest idealne do grania w klasyki z psx). Ogolnie powiem, ze sprzet jest przydatny i używam go dosyć często, ale raczej nie kupilbym go tylko do gier.
Dziwi mnie tylko, ze ipad wciaz ma proporcje ekranu 4:3, brak obslugi flasha i pare innych ograniczeń (multitasking w końcu dziala jak należy, czy dalej jest oszukany?). Z kolei na plus ipada trzeba zaznaczyć, że wszystko działa na nim jak masełko, nie ma żadnych przeskoków, czy doczytywania (co na tabletach z androidem sie zdarza) i appstore jest lepszy niż android market (czy jak go tam teraz nazwali - 'play'?).
Bardzo fajny materiał;)
POZDRAWIAM
Dzihad4ever => to weź go ze sobą do kibla poprzeglądać neta.... :/
Hazi91 => no patrz ja kupiłem iPada 3 z 32GB na pokładzie za 2400, nowy. W sklepie który wszyscy uważają za drogi :))). Za rok wyjdzie "czwórka"? Dobra, sprzedam tego co mam za 2000 i resztę dołożę :P
No właśnie, za 3 tysiące to mogę złożyć PC-ta który pociągnie BF-a 3 na Ultra a na wysokich nie spadnie poniżej 60 FPS=ów
Dlaczego to co mówicie to wierutna bzdura:
1. Ipad 3 w wersji 32GB to wydatek około 3tys (za to można kupić np. Xboxa 360+PS3+PSV lub 3DS i jeszcze zostanie nam na jakieś gry lub też bardzo mocnego pcta który wszystko uciągnie obecnie na full detalach) Tak wiec sprzęt nieopłacalny w stosunku do tego co oferuje.
2. Za dwa lata albo i wcześniej wyjdzie kolejny ipad i ci co kupią teraz ipada3 za 3tys bedą musieli wydać kolejne 3 tys bo ten będzie za stary i za słaby i bedzie olewany przez appla.
3. Sterowanie dotykowe w grach to kompletna tragedia. Sprawdza sie co najwyżej w grach typu angry birds czy plants vs. zombie (Nie grałem na ipadzie ale na smartphonie mamy dokładnie ten sam problem
Także wg mnie kompletnie bez sensu jest kupowanie tableta dla gier. Tablet warto kupić jedynie gdy ma sie za dużo pieniędzy i nie wie na co je wydać a jednocześnie lubi sie mieć mobilny dostęp do internetu a netbook jest dla takiej osoby zbyt niepraktyczny.
Nadal to nie obsluguje flasha? To jak wyswietlac strony ktore z niego korzystaja, jest jakies zastepstwo?
MarcinB323 tylko na tablecie z Androidem (który nota bene ma bardzo duże wymagania w porównaniu do iOS) za 500-700 zł to Ty możesz jedynie w necie poszperać, zapomnij o komfortowym graniu w takie gry jak np. Infinity Blade
A ja mam pytanie czy nie ma mozliwosci zrobic podobny reportaz z tytulami na androida. System ten jest coraz bardziej opularny w tabletach za 500-700 zl i z tego tez wzgledu jest bardziej przyziemny niz i pad za 1000 zl. pozatym na androida wychodzi wiele ciekawych tytulow wartych uwagi.
No niby fajnie, ale mało kogo stać na tak duży wydatek. Fajnie byłoby zobaczyć jakiś materiał o tańszych tabletach - na POLSKĄ kieszeń. Czy opłaca się kupić taki tablet za 300zł, jak taki by działał, na co zwracać szczególną uwagę wybierając tańszy tablet.
Fajnie, fajnie. To teraz przerzućcie się z Flasha na inną technologię, aby właściciele iPada mogli Was na nim oglądać :)
Pozdro
@ [19] kokoju [ gry online level: 45 - Magic Apple ]
Cena niższa? Chyba żartujesz. 8Gb zaczynać się będzie od 1100 na bank. Najlepszymi graficznie grami na urządzenia apple to Infinity Blade, Rage HD, Real Racing 2. Zresztą, ja też czekam na nową generację Itoucha. Kupiłem w październiku 4g 32gb i chce zmienić na 64.
@ [20] SLAWCO
Zanim się wypowiesz, to zagraj. Też tak mówiłem, a przy Wheres my Water siedziałem kiedyś 4 godziny.
Szczerze mówiąc bardziej czekam na zapowiedź magicznego New iPod Touch. Raz że cena była by znacznie niższa, dwa że na 99% również będzie posiadał układ A5X, a trzy że byłby bardziej mobilny (co prawda Apple ma podobno powiększyć przekątną wyświetlacza ale nie sądzę by przekroczyła 5 cali, chyba że rzekomo ''iPad mini'' ma być właśnie tym iPodem, ale to na razie plotki). Sterowanie w grach typu GTAIII może i nie może konkurować z padem czy myszką, ale przynajmniej ceny gier i ich wybór jest satysfakcjonujący. A co do iPada 3, to pobawię się nim może w ten weekend i zobaczę na własne oczy powalającą jakość Retina Display (tylko żeby chociaż w iSpocie na iPadzie zainstalowali, ale na iPhona zainstalowali choćby NOVA czy Hot Pursuit, więc nie powinno być źle:)