Dailymotion
Tvgry na Youtube

Mass Effect 3 Saga Mass Effect (PL)

5 820 wyświetleń

(3:33)

3 lutego 2012

Wideo z Mass Effect 3 od BioWare Corporation | Opublikowano 2012-02-03 20:46 w kategorii Pozostałe | Czas trwania 3:33.

Mass Effect 3

Mass Effect 3

PC PlayStation Xbox Nintendo
Data wydania: 6 marca 2012
Mass Effect 3 - Encyklopedia Gier
8.6

GRYOnline

8.8

Gracze

7.6

Steam

Oceń Grę
Voidwrought - zwiastun gry

Voidwrought - zwiastun gry

trailer

19 czerwca 2026

Voidwrought - zwiastun gry
Total War: Medieval 3 - zwiastun #1

Total War: Medieval 3 - zwiastun #1

trailer

5 grudnia 2025

Total War: Medieval 3 - zwiastun #1
Bergfried - zwiastun rozgrywki

Bergfried - zwiastun rozgrywki

trailer

24 czerwca 2026

Bergfried - zwiastun rozgrywki
Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
1

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu

trailer

23 czerwca 2026

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy

trailer

18 lutego 2025

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition - zwiastun wersji na PlayStation i Xboksy
Wystartował wczesny dostęp duchowego następcy Titanfalla. Empulse ma potencjał, ale nie do końca spełnia oczekiwania graczy

Wystartował wczesny dostęp duchowego następcy Titanfalla. Empulse ma potencjał, ale nie do końca spełnia oczekiwania graczy

trailer

25 czerwca 2026

Wystartował wczesny dostęp duchowego następcy Titanfalla. Empulse ma potencjał, ale nie do końca spełnia oczekiwania graczy
Kultowe MMORPG trafiło na nowe platformy. Guild Wars Reforged mieści się w kieszeni i to za darmo

Kultowe MMORPG trafiło na nowe platformy. Guild Wars Reforged mieści się w kieszeni i to za darmo

trailer

25 czerwca 2026

Kultowe MMORPG trafiło na nowe platformy. Guild Wars Reforged mieści się w kieszeni i to za darmo
Haunted Chocolatier zwiastun rozgrywki #1

Haunted Chocolatier zwiastun rozgrywki #1

trailer

24 października 2021

Haunted Chocolatier zwiastun rozgrywki #1
Lost Eidolons: Veil of the Witch - zwiastun z datą premiery

Lost Eidolons: Veil of the Witch - zwiastun z datą premiery

trailer

2 września 2025

Lost Eidolons: Veil of the Witch - zwiastun z datą premiery
D-topia - zwiastun z datą premiery

D-topia - zwiastun z datą premiery

trailer

25 czerwca 2026

D-topia - zwiastun z datą premiery

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

S
Pretorianin
6
2012-02-11 03:55

@Up
I bardzo dobrze ze nie ma dubbingu bo moim zdaniem byl slaby. A jak nie umiesz czytac no to coz zamiast brac sie za gry wez sie za książkę albo coś..

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Taiczo84
Pretorianin
99
2012-02-06 13:55

Brak PL Dubbingu do 3 części to SUCHAR ROKU 2012!!!! i NIC tego nie przebije.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
vojak_2
👍
Generał
40
2012-02-06 12:13

dobre dobre

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Simba14
😊
Generał
56
2012-02-05 15:25

@Darek3207

Jak gra ma być z napisami polskimi a zagranicznym dubbingiem piszą że "Gra w polskiej wersji językowej" ew. W kinowej wersji. A jak ma być cała po polsku to piszą że jest "W PEŁNEJ polskiej wersji językowej"

@Kęsik uprzedziłeś mnie :)

A poza tym o czym tu dyskusja? Wiadomość dawno była że będzie polska wersja kinowa i nie będzie polskiego dubbingu a jakby miał być to aktorzy już jakiś czas temu byli by podani i pokazywane były by filmiki z planu nagrań.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
kęsik
😍
Legend
174
2012-02-05 15:19

@kesiki taki to błąd ze napisali na końcu filmiku ze w polskiej wersji językowej a ma być podobno z napisami a te twoje porównanie: "Jaki to błąd? Gra w polskiej wersji językowej jest poprawnie. Gdyby był dubbing to by pisało: Gra w pełnej polskiej wersji językowej..." nie trzyma sie ani ku... ani dup... .

Gra w polskiej wersji językowej - polskie napisy
Gra w pełnej polskiej wersji językowej - polski dubbing

Już ogarniasz czy jeszcze za trudne?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
👎
Legionista
14
2012-02-05 12:47

@kesiki taki to błąd ze napisali na końcu filmiku ze w polskiej wersji językowej a ma być podobno z napisami a te twoje porównanie: "Jaki to błąd? Gra w polskiej wersji językowej jest poprawnie. Gdyby był dubbing to by pisało: Gra w pełnej polskiej wersji językowej..." nie trzyma sie ani ku... ani dup... .

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
J
😉
Generał
169
2012-02-05 12:26

Dubbingu niet. Będziesz leciał z giwerą i nie wiadomo co robić: strielat', patrzeć gdzie leziesz,czytać tekst czy się rozpłakać

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
kęsik
😐
Legend
174
2012-02-05 12:23

@thaalt no pożyjemy zobaczymy bo wątpię czy chłopaki robiące ten filmik popełnili by taki błąd mogli napisać ze gra z polskimi napisami a nie ze w polskiej wersji językowej przekonamy się za miesiąc. Chociaż ja nie robię sobie wielkich nadziei to była by to mila niespodzianka w końcu prawie wszystkie pre order w Polsce się rozeszły.

Jaki to błąd? Gra w polskiej wersji językowej jest poprawnie. Gdyby był dubbing to by pisało: Gra w pełnej polskiej wersji językowej...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Legionista
14
2012-02-05 12:13

@thaalt a znowu na tej okładce nie ma wyjaśnione czy napisy czy dubbing
http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=3568&k=mass-effect-3-bonus

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Legionista
14
2012-02-05 12:09

@thaalt no pożyjemy zobaczymy bo wątpię czy chłopaki robiące ten filmik popełnili by taki błąd mogli napisać ze gra z polskimi napisami a nie ze w polskiej wersji językowej przekonamy się za miesiąc. Chociaż ja nie robię sobie wielkich nadziei to była by to mila niespodzianka w końcu prawie wszystkie pre order w Polsce się rozeszły.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
thaalt
Centurion
41
2012-02-04 21:44

@Darek3207

Nie będzie dubbingu do tej gry. Po powiększeniu okładki ze sklepu
http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=3722&k=mass-effect-3-edycja-kolekcjonerska-bonus
będziesz w stanie doczytać, że będą tylko napisy

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Pretorianin
39
2012-02-04 21:43

to będzie Hit na 100 %

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Centurion
46
2012-02-04 15:34

Patrzcie no - przeszedłem ME, aczkolwiek utworu nie pamiętam, najwyraźniej nie wpadł mi i wtedy w ucho, heh. Tak czy owak - dzięki za poprawkę.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Łoker men
Teamtrheestars
63
2012-02-04 11:19

[4] Ja już znam zakończenia i powiem to tak renegat może spać spokojnie idealista już niekoniecznie...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Pretorianin
49
2012-02-04 10:47

@Darek3207 Tez to zauważyłem i jestem ciekaw bo nie bardzo chce mi sie czytac wszystkie dialogi :D. STRAJK JA CHCE DUBBING PL

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Legionista
14
2012-02-04 02:37

Na końcu filmiku jest napisane ze gra w polskiej wersji językowej to będzie w końcu dubbing czy nie ?????

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
👍
Junior
6
2012-02-03 19:03

@Mr.Jingles
Jak już ktoś napisał jest to utwór z creditsów z pierwszego Mass Effecta, więc jest to w pewien sposób ukłon w stronę fanów serii. Jeżeli chodzi o samą piosenkę - jest ona uważana w pewnych kręgach za jeden z lepszych utworów przygrywających nam po ukończeniu gry, nawiasem mówiąc, ja także podzielam to zdanie. Mam nadzieję, że przesłuchanie całości zmieni twoje podejście do tego kawałka:

http://www.youtube.com/watch?v=gISlB1IdUjI

Wracając do tematu: filmik naprawdę bardzo dobry, mówiąc szczerze, jedna z najlepszych zapowiedzi jakie ostatnio widziałem. Jest bardzo klimatyczny i przypominający jedne z najbardziej emocjonujących fragmentów dwóch pierwszych części. Cieszy też bardzo wykorzystanie ścieżki dźwiękowej z poprzednich produkcji - to naprawdę przywołuje wspomnienia i sprawia, że jako oddany fan serii już poprostu nie mogę się doczekać nadchodzącej trójeczki. Ciekaw jestem tylko jak ja zalicze studia grając wieczorami w najnowszego Mass Effecta...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
ciemek
👍
Senator
143
2012-02-03 16:58

... nie wspominajac o tym ze ten kawalek z creditsow z jedynki jest MEGA epicki w calosci :) moim zdaniem to najlepsze creditsy ever :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
👍
Generał
120
2012-02-03 16:05

mam nadzieje ze zakonczenie bedzie tak epickie jak ME 1/2 :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Legionista
6
2012-02-03 15:33

Ten ostatni w filmie to , ending song w ME 1 wiec mozna powiedziec ze jest to taka pętla :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Centurion
46
2012-02-03 14:55

Naprawdę można było wybrać pod fragment z ME3 jakiś epicki i klimatyczny utwór, a to co tam leci w tle rujnuje cały efekt świetnego montażu.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Bezi2598
😊
Legend
166
2012-02-03 14:39

Ja grałem w obie części, ale jak by obejrzał to ktoś kto nie grał w poprzednie części to raczej nie znał by fabuły poprzednich części. To jest raczej zarys tego co się działo wcześniej. Fajnie by było jakby opublikowali ten komiks co będzie w 3 części jeśli nie zaimportujemy save'ów.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl