13 782 wyświetlenia
(1:16)
12 marca 2010
Wideo z Mafia II od 2K Czech / Illusion Softworks | Opublikowano 2010-03-12 11:53 w kategorii Gameplay | Czas trwania 1:16. (13168)
GRYOnline
Gracze
Steam
trailer
13 lutego 2026
trailer
13 lutego 2026
trailer
13 lutego 2026
trailer
18 listopada 2025
trailer
17 lipca 2024
trailer
13 lutego 2026
trailer
13 lutego 2026
trailer
19 grudnia 2025
trailer
13 lutego 2026
trailer
13 lutego 2026
Gra prezentuje sie beznadziejnie! To nic innego jak odgrzewany kotlet.
Ta gra wygląda na jakąś grę z biedrony za 10zł a nie na pogromcę GTA IV! Ludzie! Model jazdy tych aut jest chyba bardziej beznadziejny niż w just cause.
ale wybuchy lepsze sa w GTA IV :)
Będą dwa modele jazdy, to jest na pewno ten arcade
Szykuje się hit.Tylko żeby nie przesunęli premiery bo chyba kurwicy dostanę.
Zobaczcie, że tekstury się nie doczytują jak w GTA4. Wszystko jest od razu na miejscu:)
fsdfg - nie chodzi o realizm, a o dopracowanie. To fakt, ze w mafii 2 dziwnie auta sie zachowuja, przynajmniej na filmikach, co do gta 4, sam napisales, ze prowadza sie jak auta na sprezynach, a to dobrze swiadczy.
Hmmm te samochody średnie się prowadzą widzę, w poprzedniej części lepiej to wyglądało, tutaj jakoś za szybko i "kołyszą" się jak w GTA.
Najlepszy jest przebiegający szczurek w 00:42. Gra prezentuje się elegancko, podobają mi się lokacje i oświetlenie.
w ogóle masakra, jak czytam komentarze niektórych! Jak możecie oceniać model jazdy, jak nie trzymacie pada w dłoniach?! Poza tym może byście wzieli poprawkę na to, że to nie są samochody z 2010 r., tylko 1940 (to się MUSI różnić)! I zdecydowanie zgadzam się z kolegą 'Młotek'...
A tak poza tym, to uważam, że Mafia powali GTA na kolana...
@BuncoleX
Nie muszę sobie wyobrażać. Gameplay podoba mi się średnio. Model jazdy mi się nie podoba. Fakt może wyglądać inaczej naprawdę ale na filmie mi się nie podoba. Fragment ze strzelaniem też średnio. Za bardzo wszystko błyszczy i świeci. Nie podoba mi się.
Pojazdy chyba mają zbyt wysoką przyczepność ;P
wygląda ładnie, ale z tym świeceniem to fakt przeginka, ale moze to tylko tutaj tak wyglada
Czy ja dobrze widzę, czy życie się nie regeneruje samo? xD Obym dobrze widział ;] Model jazdy trochę kijowy, bo auta zbyt sztywno jeżdżą i zbyt szybko przyspieszają, ale ogólnie gameplay tłusty, klimat wylewa się z ekranu ;) Czekam z niecierpliwością ;D
Zapowiada się ciekawie, aczkolwiek parę strzelanin i jazda samochodem o niczym nie świadczy. Mam nadzieję, że przede wszystkim fabuła będzie trzymała poziom, bo takie gry jak GTAIV czy chocby Mafia postawiły wysoko poprzeczkę.
Jeśli chodzi o grafikę - budynki są ubogie od tekstur, a tego białego samochodu prawie nie widać (przez to, że tak jasno). A ogólnie - gra może być dobra, ale jakoś się nie interesuję tą grą.
Gameplay zamiast zasycic glod wydluzonego oczekiwana na gre, tylko go zaostrza.
Aaah Mafia II i Red Dead Redemption to moje must have'y na ten rok. Nie moge się już doczekać!
no gra wygląda bardzo ciekawie. Jak widzę model jazdy nie jest specjalnie wymagający, ale (wydaje mi się) nie jest też łatwy. Mamy też całkiem standardowy w dzisiejszych grach system osłon i chowania się. Bardzo fajną fizykę (upadające ciała i odlatujące przedmioty), świetny modele (postacie, otoczenie, pojazdy), ciekawy model zniszczeń i oczywiście genialną grafikę. Ocena 9/10
Jednak to jest stara dobra Mafia a nie coś nowego i odbiegającego od oryginału.
najlepszy ten moment w ktorej nawalają do tej chatki
Zdaję mi się że już nie przesuną daty premiery na 2011 ;]
Gra naprawdę ładnie wygląda.
gra wygląda bardzo dobrze
Troszkę tekturowe te budynki a zapowiadali, że będzie mała rewolucja jeśli chodzi o szczegółowość w sandboxach. Pojazdy wyglądają świetnie :)
oczywiście wszyscy patrząc na filmik z gameplay'a o grafice wiedzą wszystko...
IMHO takie filmiki nie służą do tego, żeby oceniać samą grafikę, ale po to, żeby zobaczyć jak gra jest skonstruowana, jakie są efekty zniszczeń itp. A Wy od razu marudzicie, że za jasno, słabe animacje, czy poruszanie się postaci. A nie lepiej poczekać z takimi tekstami na demo (o ile wyjdzie).
Ps. Odpowiedzcie szczerze, czy w Mafii tak naprawdę najważniejsza jest grafika?
Zauważyłem to już dawno, i miałem nadzieję na poprawę.
Bardzo słabe animacje postaci. W jakiejś budżetówce? OK. Ale nie w grze takiej klasy.
Obejrzyjcie sobie jakiś inny gameplay i powiedzcie, że animacje są dobre.
Zobaczcie jak porusza się Vito. Jakby mu kij od miotły wsadzili w . . . wiecie gdzie.
zgadza sie przesadzili z HDR i to bardzo. nie nawidze jak w grach robia taka grafe ze wszystko sie swieci :/ czy w rzeczywistosci tez tak jest? NIE wiekszosc powierzchni jest matowa a te ktora moga odbijac swiatlo nie robia tego jak lustro. ale najwazniejsze zeby fabula byla dobra i zeby nie zrobili z Mafii 100%-owej strzelanki. czekam z niecierpliwoscia
no nie wiem jak Wy ale ja nie moge sie doczekać , gra wygląda świetnie !