JFK Reloaded z 2004 roku
4 510 wyświetleń
(5:39)
24 kwietnia 2016
JFK Reloaded to mocno kontrowersyjna gra, w której celem gracza jest jak najwierniejsze odwzorowanie zabójstwa prezydenta Kennedy'ego. Czy takie podejście do historii w grach ma sens? A może to tylko próba zarobienia na sensacji? Sprawę analizuje Kacper Lipski.
Gracze
Pewnie poczujecie się staro, ale od wielkiego finału przygód Geralta z Rivii minęła już okrągła dekada! Równo 10 lat temu zadebiutował dodatek Krew i Wino, zabierając nas na zasłużone, wirtualne wakacje do bajkowego Toussaint. Z tej okazji wpadliśmy do krakowskiej siedziby CD Projekt RED, by porozmawiać z Tomaszem Marchewką – jednym ze scenarzystów tego absolutnie kultowego rozszerzenia. W dzisiejszym materiale sprawdzamy przepis na sukces tej niesamowitej opowieści.
tvgry
29 maja 2026
W najnowszym materiale Łosiu i T_bone wzięli na tapet najciekawsze nowinki z głębokiego gamedevowego podziemia. Głównym bohaterem ich dyskusji stało się Battlestar Galactica: Scattered Hopes – tytuł, który według nich mistrzowsko łączy elementy roguelike’a, tower defense oraz strategii menedżerskiej. Gra idealnie oddaje mroczny, ciężki i mocno zmilitaryzowany klimat kultowego serialu z 2004 roku. W trakcie audycji Łosiu i T_bone rzucili światło na kilka kluczowych mechanik, w tym twarde zarządzanie zasobami, dbanie o lojalność załogi i w końcu polowanie na Cylonów, czyli detektywistyczna robota w poszukiwaniu ukrytych tosterów... Po ucieczce przed Cylonami przyszedł czas na zmianę klimatu. Łosiu i T_bone podzielili się wrażeniami z Running Train – japońskiego symulatora pociągów napędzanego przez Unreal Engine 5, który od strony wizualnej po prostu rzuca na kolana. W luźnej rozmowie przewinęły się też inne obiecujące projekty indie, takie jak Subway Service Driver oraz Pitman Panic. Przy tej okazji chłopaki przesłali globalne „chapeau bas” w kierunku czeskich deweloperów, zauważając, że tamtejsze studia mają talent do dostarczania wyjątkowych produkcji.
tvgry
8 czerwca 2026
Dzisiejsza popkultura lubi pokazywać wojnę w dwojaki sposób – albo brutalnie ostrzegając przed jej piekłem, albo fetyszyzując ją widowiskowymi kadrami i patetycznymi historiami. Twórcy Ghostrunnera z polskiego studia One More Level idą o krok dalej i w swojej nowej grze serwują nam prawdziwy, antywojenny body-horror! W dzisiejszym materiale bierzemy pod lupę przedpremierowe demo Valor Mortis. Wskakujemy w kamasze wskrzeszonego Williama, żołnierza Wielkiej Armii Napoleona, by przetrwać w Europie zrujnowanej tajemniczą plagą. Czy Polacy dowożą kolejny hit? ? DISCORD: https://discord.com/invite/tvgrypl ? TWITCH: https://www.twitch.tv/tvgrypl_ ? INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvgrypl Znajdź nas na: IG Oskara: https://www.instagram.com/oskar.wadowski/ X Oskara: https://x.com/o_wadowski FB Huberta: https://www.facebook.com/HubertPisuje IG Huberta: https://www.instagram.com/hubertpisuje/ Materiał powstał na podstawie tekstu opublikowanego w serwisie GRYOnline.pl: https://www.gry-online.pl/opinie/w-tej-grze-zolnierze-napoleona-wracaja-z-martwych-jako-potwory-va/z34942 Tekst przygotował: Hubert Sosnowski | Czyta: Oskar Wadowski | Montaż: Mateusz Popielak
tvgry
11 czerwca 2026
Zapnijcie pasy i odpalajcie nitro, bo zabieramy Was w nostalgiczną podróż po jednej z najstarszych i najważniejszych serii wyścigowych w historii gier wideo! W dzisiejszym materiale bierzemy pod lupę pierwszą połowę historii cyklu Need for Speed - od klasycznej jedynki z 1994 roku, aż po mocno krytykowanego Undercovera z 2008. Przypominamy, jak to się stało, że symulator tworzony we współpracy z magazynem motoryzacyjnym ewoluował w królestwo neonów, szerokiego tuningu i nielegalnych wyścigów.
tvgry
29 maja 2026
Powrót do Górniczej Doliny to dla wielu polskich graczy jak powrót do domu. W dzisiejszym materiale na tapet bierzemy wersję preview i sprawdzamy, czy remake zachował ducha kultowego RPGa. Zastanowimy się, czy kultowe drewno da się w ogóle dobrze oszlifować.
tvgry
19 maja 2026
Batman to ikona popkultury, która doczekała się już kilku gier w klockowym uniwersum. LEGO Batman: Dziedzictwo Mrocznego Rycerza zapowiadane było jako ta ostateczna, najbardziej kompletna i filmowa przygoda Gacka. W dzisiejszym materiale sprawdzamy, czy TT Games sprostało wyzwaniu! Bierzemy pod lupę grę, która świetnie żongluje estetykami – od kiczowatych lat 90., przez mroki Tima Burtona, aż po brutalniejsze (choć wciąż klockowe) nawiązania do Arkham Asylum i blockbusterów Nolana.
tvgry
26 maja 2026
Kiedy wydawało się, że Playground Games osiągnęło mistrzostwo w tworzeniu piaskownic dla automaniaków, na rynku ląduje Forza Horizon 6. Z jednej strony zabiera nas do wspaniałej, klimatycznej i przepastnej Japonii, a z drugiej – pozostawia spory niedosyt.
tvgry
19 maja 2026
Kiedy wydawało się, że James Bond na dobre zniknął z ekranów naszych monitorów, wkraczają Duńczycy z IO Interactive i robią istne trzęsienie ziemi! W dzisiejszym materiale na tapet wjeżdża 007: First Light – produkcja, która pokazuje nam zupełnie nieznaną twarz młodego Agenta 007 u progu kariery w MI6.
tvgry
9 czerwca 2026
Przez lata Ubisoft kompletnie nie wiedział, co zrobić z marką Heroes of Might and Magic, wygląda jednak na to, że Olden Era to w końcu powrót, na który czekaliśmy dwie dekady. W dzisiejszym materiale sprawdzamy „trójkę na sterydach”, która zamiast wymyślać koło na nowo, sensownie rozwija kultowe mechaniki i porzuca przekombinowane rozwiązania z poprzednich części. Deweloperzy ze studia Unfrozen wyciągnęli to, co najlepsze z trójki i piątki oraz dorzucili coś od siebie, ale czy to wystarczyło, żeby stworzyć najlepszą odsłonę serii od 20 lat?
tvgry
13 maja 2026
W dzisiejszym materiale cofamy się do 2013 roku, by wziąć na warsztat oryginalną historię Edwarda Kenwaya i sprawdzić, co sprawiło, że gracze aż tak pokochali karaibskie wojaże na pokładzie Kawki. Opowiemy, jak z zaledwie dwugodzinnego dodatku do „trójki” narodził się jeden z największych hitów w historii Ubisoftu - Assassin's Creed IV: Black Flag. Przeanalizujemy świetnie napisaną przemianę porywczego oportunisty w dojrzałego bohatera i sprawdzimy, jak po latach broni się genialna mechanika żeglugi oraz kultowe szanty. Zastanowimy się też nad ograniczeniami pierwowzoru, misjami ze śledzeniem i wreszcie spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: czy nadchodzący remake na silniku Anvil, zatytułowany Resynced, jest nam w ogóle potrzebny?
tvgry
13 maja 2026
Gra opiera się tylko i wyłącznie na kontrowersji...
Fakt chora gra i cała jej historia, ale przyznam jednego dnia zagrał mój starszy bracki i ten poszedł na łatwiznę strzelając w kierowcę limuzyny by potem limuzyna na pełnym gazie rozbijała się o budynek i wszyscy pasażerowie giną wylatując z auta.
Zastanawia mnie, dlaczego na kanale YouTube TvGry przy tym samym materiale, % negatywnych opinii jest tak niski. Nie mam nic przeciwko temu filmikowi, merytoryczny, zwięzły.
Przyznaję, że informacja (biały napis na czarnym tle) "program zawiera scenę drastyczną", byłaby na miejscu. Każdy byłby zadowolony, a hejterzy nie mieliby o co się czepiać
Akurat suby, lajki i komentarze można kupić więc mogą mieć i 5k łapek w górę tyle samo komentarzy przy byle materiale ale wiadomo za co.
Kciuki? Ważne dla reklamodawców. Nieważne czy +/- . Dla udzielających się użytkowników (w sensie merytorycznym) + i - też nie robi żadnej różnicy :] Dlaczego, bo to eunuchowa anonimowość nie mająca żadnej merytorycznej wartości.
Jeśli ktoś jest zniesmaczony, nieobyty z widokiem rozłupanej czaszki, jest to dobry sygnał ku temu, aby zaprzestać grania w gry wideo. Ba, materiał był pokazywany 100, 1000 razy w przeróżnych mediach w formie dokumentu, bez cenzury, w porze obiadowej. Jeśli pokazywanie prawdy kogoś boli, niech zostawi to dla siebie. Cenzury chcecie? Jesteście komuchami? Czy wolnymi ludźmi? Niezaprzeczalnym faktem jest że Polska to nadal kraj komunistyczny, jeszcze wiele lat upłynie nim ludzie wreszcie uwolnią się od skrępowania umysłowego i zrozumieją że wolnością jest WYBÓR. Decydujesz się oglądać materiał o zamachu na JFK? Chyba jesteś na tyle ogarnięty żeby wiedzieć czego spodziewać się? Jeśli tego nie wiesz, jesteś zacofanym mentalnym komuchem.
Minusowanie materiału tylko potwierdza w jakim kraju żyjemy. Społeczeństwo nie potrafi samodzielnie myśleć. Nie wie, co jest dobre, co jest złe, co jest niesmaczne, co jest kłamstwem, co jest prawdą, co powinno się robić, czego nie powinno, itp. itd.
Ty czytasz posty?
Po cholere taki materiał tutaj? co on ma na celu?
Wypieprzyć takie filmy albo ludzi którzy takie robią bo to niepotrzebne tutaj.
„Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce”
Skoro można wszystko to czemu przy recenzji IS Defence nie było filmów z podrzynania gardeł? Cenny materiał edukacyjny podnoszący klikalność tekstu i proszę bez hipokryzji- kilkuletnie dzieci przecież garotują ludzi w Hitmanie.
Z jednej strony mają racje iż mogliście dodać +18 z drugiej strony codziennie większość z nas morduje setki takich wirtualnych ludzików i jakąś nie ma problemu a ,,headshoty" cieszą się wysoką popularnością, tak to jest jak się stara ograniczyć przemoc w grach nie wprowadzając systemu rozczłonkowania ciał itd, nie ma nawet w większości gier dziur po kulach w głowie, za niedługo zamiast krwi będzie wypływać masło orzechowe. A tak to wygląda naprawdę.
A komentarz że to mogą oglądać kilkuletnie dzieci mnie zniszczył..... Kilkuletnie dzieci to już grają w mortal combat i rozjeżdżają ludzi w gta skąd wy się bierzecie, ja jako kilkulatek grałem w dooma i nic mi się psychicznie nie stało pozatym że mam świadomość jakby to co robię wyglądało w rzeczywistości dzięki paru stroną :)
Hipokryzja aż się leje strumieniami ..
o ile w grze wyrywa się kręgosłupy, odcina głowy, przejeżdża babcie po 10 dolców w GTA, wali kogoś jego własną ręką .. to krótki film ( dodajmy że potrzebny) z 3 czerwonymi pikselami a już święte oburzenie :)
Pewno nadal przez róshofe okulary szyneczka na chlebek to z nie robiona z zwierząt a Carrefoura magicznie ją teleportuje, a mleko to się w kartonach pojawia :D
Materiał pasujący do poruszanej do tematyki :)
Chociaż wolałbym dłuższy odcinek jak to na uczuciach i kontrowersji można zagrać :)
"o ile w grze wyrywa się kręgosłupy, odcina głowy, przejeżdża babcie po 10 dolców w GTA, wali kogoś jego własną ręką .. to krótki film ( dodajmy że potrzebny) z 3 czerwonymi pikselami a już święte oburzenie :)"
Jest różnica między grą, a rzeczywistym nagraniem. I do czego niby ten film był potrzebny? To mnie zastanawia.
"Pewno nadal przez róshofe okulary szyneczka na chlebek to z nie robiona z zwierząt a Carrefoura magicznie ją teleportuje, a mleko to się w kartonach pojawia :D"
Ha ha, rozczaruję cię, ale nie. Ale czy to coś zmienia w kwestii tego materiału? Raczej nie. Nie jestem człowiekiem patrzącym przez "róshofe" okulary który nie pojęcia że świat jest brutalny. Ale i tak uważam że pokazanie tego fragmentu to przegięcie.
Banenan - jak różnica.. ciut kwestia grafiki? czy patrząc się na czołg który dostaje rakietą myślisz jaka biedna załoga? :)
obejrzyj to:
https://youtu.be/R7IyJhiVcNE
prędzej się śmiejesz z głupoty czy tragedii? :)
Do czego - jak przebiegł zamach .. właśnie kręgosłup tej kiepskiej gry :)
"Banenan - jak różnica.. ciut kwestia grafiki?"
Nope.
"czy patrząc się na czołg który dostaje rakietą myślisz jaka biedna załoga? :)"
W grze/filmie mam to raczej w nosie, a w "realu" raczej tak.
Czy ktoś w ogóle ogląda materiały TVGRY.pl przed wrzuceniem do serwisu?
Przecież nie każdy jest oswojony z ludzkimi wnętrznościami i tym bardziej rozrywaną czaszką jak w materiale sorry, ale zróbcie coś z tym.
Stara gra jak sam internet w PL. Świat był, jest i będzie brutalny. Po co kolorować rzeczywistość? Material ogladaja 6-letnie dzieci? a kto je wpuscil do internetu?
Narzekający zróbcie wlasną gre gdzie JFK nie umiera, tylko aniolki go zabierają do nieba.
Po co w ogóle o tym nagrywać? ty se zobacz ile dzieciaków ma facebooki to co ty myślisz że młodziak nie potrafi myszką klikać aż taki jesteś niewiedzący. Dzisiaj dzieci w elektornice są tak obyte...
Gdzie tu ktoś narzeka o grze JKF? choć fakt idioci mogli tylko zrobić grę o śmieci prezydenta w dodatku "strzel idealnie tak jak zrobił to zabójca i to 3 razy ale perfekcyjnie!"
To jeszcze brakuje gier o: zamachach w paryżu, tragedia w szczekocinach, zamach na WTC, zamach na papieża. Tylko wiecie tak dobrze odwzorowane nie jakiś crap żeby starczyło na kilka godzin. Ludzie was chyba popierniczyło.
i z samego onetu czy wp trafi w 3 kliknięciach na porno lub przemoc wobec zwierząt .. rolą rodzica jest kontrolować co ogląda :)
Skąd w ogóle pomysł na taki materiał? Tak jak lubię filmy Vangottena, tak ten materiał to po prostu dno.
Po pierwsze - Fanggotten, nie Vangotten.
Po drugie - to nie jest jego materiał.
Ułaaaaaaaaaaaaaa... nie wiedziałam, ze jest taka gra i jest to interesujące, że miał ktoś odwagę coś takiego wydać... ale fragment z odpadającą czaszką prezydenta powinien być usunięty. Serio. Wszyscy wiemy co się stało, ale ostrzegacie o goliźnie, o spoilerach, o treściach nieodpowiednich, a tu nagle bez ostrzeżenia leci filmik z eksplodującym mózgiem :/.
Materiał powinien zostać zdjęty, i wrzucony ponownie, tym razem bez tego fragmentu gdzie czaszka JFK jest rozrywana. Bo to jest przegięcie. Niektórzy się oburzają że jak to, przecież w grach/filmach/serialach/książkach/komiksach przemoc jest, i nie ma z tym problemu, a to przecież strona o grach. Fajnie, tylko że przemoc realna (a w materiale jest realne nagranie) a ta nie realna to nie to samo. I wiecie, to że ktoś grał w np. GTA czy inne Mortal Kombat nie sprawia że ktoś jest odporny na to jakie odczucia wywołuje, nie wiem, chociażby takiego nagrania jak to w materiale, albo zobaczenie czegoś podobnego na żywo. No i jest jeszcze kwestia taka że nie każdy chce takie rzeczy oglądać. Może bywalcy jakichś stron pokroju rotten chcą, ale inni raczej nie. A tutaj ten fragment nie był niezbędny. Podobnie jak to o smoleńsku. W tytule filmu jest pytanie o to czy ta gra to tania sensacja. A czy taką "tanią sensacją" nie jest ten materiał?
Człowiek już nie znajdzie miejsca bez polityki, teorii spiskowych, brutalności, pornografii i nie wiadomo co jeszcze. Problem jest taki że już nawet serwisy czysto growe przekraczają pewną granice w że zamiast pisać o grach, nagrywać o grach próbują w żenujący sposób robić coś więcej, coś innego.
No cóż taka moda im bardziej kontrowersyjne tym więcej wyświetleń> więcej użytkowników> większy zysk etc. Takie materiały jak te w ogóle nie powinny się pojawiać na tvgry jak pracownicy gry-online/tvgry chcą sobie na takie tematy podyskutować to niech lecą na sadistic, wykop.
Ty jesteś cenzor obyczajowy, banenan czy na takiego cenzora dopiero się uczysz? Na jakiej to podstawie będziesz tutaj pouczał, co jest do pokazywania na serwisie gier a co nie, jakie zdjęcia dokumentalne zasługują tutaj na publikację a jakie nie? Dlaczego piszesz tak, jakby uczucia i wrażliwość innych graczy musiała być taka jak twoja? W pouczającym, kiepsko mentorskim tonie?
Moja wrażliwość nie podziela twojej wrażliwości i jest bardzo z tego powodu zadowolona ;)
Teraz już wiesz o czym ja "pierniczę", czy nie?
Mnie, bananen (oraz McLovin) ten "żenujący materiał" o grach bardzo się podoba, choć jest mi znany skądinąd ;) W żaden też sposób nie chce mi się wierzyć w szczerość waszych "ocen" ;)
..i jeszcze jedno synki, (tutaj jeszcze wypowiedź planeswalkera [8.2] włączę, bo mi czasu edycji nie wystarczyło - jeżeli chcecie aby wasze wypowiedzi zostały wzięte "na poważne" - to grzeczniej, bez uwag typu "pierniczy" i "bredzi" - taka prośba bo przecież kulturalne synki jesteście i dobre intencje macie..
Flyby w takim razie nie widzę problemu dla którego mógłbym teraz walić postami z filmikami i zdjęciami martwych dzieci, egzekucji, brutalnych pobić czy gwałtów.
Grą od dawną są brutalne tak jak filmy i się już pewnie wszyscy się do tego przyzwyczaili ale bądźmy rozsądni żeby na portalu o grach pracownicy poruszali "tematy o d marynie" bo to nie miejsce na to. Nie podoba mi się wyśmiewanie/kpienie z tragedii bo "nie wiadomo do końca co się stało".
Jeśli ktoś jest ZA jeśli chodzi o ten materiał to proponuje kolejny film o Shower With Your Dad Simulator 2015 (choć już był jakiś materiał nie wiem po co) i do tego historia o tym że kiedyś jakiś ojciec zgwałcił dziecko.
"Ty jesteś cenzor obyczajowy, banenan czy na takiego cenzora dopiero się uczysz?"
"W żaden też sposób nie chce mi się wierzyć w szczerość waszych "ocen" ;)"
Ponawiam pytanie: o czym ty pierniczysz?
" Na jakiej to podstawie będziesz tutaj pouczał, co jest do pokazywania na serwisie gier a co nie, jakie zdjęcia dokumentalne zasługują tutaj na publikację a jakie nie?"
Na takiej że mogę wyrażać swoją opinię. Kurde, sam nazywasz mnie cenzorem, a potem takie pytania zadajesz?
" Dlaczego piszesz tak, jakby uczucia i wrażliwość innych graczy musiała być taka jak twoja?"
A gdzie ja coś takiego zasugerowałem? Są ludzie którzy mają taką wrażliwość, a są tacy co nie.
"Moja wrażliwość nie podziela twojej wrażliwości i jest bardzo z tego powodu zadowolona ;)"
Guzik mnie to obchodzi. Zresztą, ja nie napisałem NIC o mojej wrażliwości, ja jestem trochę spaczony, i ten fragment na mnie wrażenia nie zrobił. Ale i tak uważam że pokazanie go to przesada.
"Mnie, bananen (oraz McLovin) ten "żenujący materiał" o grach bardzo się podoba"
Fajnie, ale nie jesteś (ty i tobie podobni) tu sam. Poza tym, pokazywanie nagrania przedstawiającego śmierć to przegięcie. Kropka.
"..i jeszcze jedno synki, (tutaj jeszcze wypowiedź planeswalkera [8.2] włączę, bo mi czasu edycji nie wystarczyło - jeżeli chcecie aby wasze wypowiedzi zostały wzięte "na poważne" - to grzeczniej"
To to mogę obśmiać jeno.
"To to mogę obśmiać jeno"
To obśmiewaj a ja będę obśmiewał wasze fałszywe "moralizatorstwo"
Ja tam widzę jak do oceny gier a przy okazji do pracy redakcji, startuje dobrana paczka "dobrej zmiany", usiłującej zmieniać wszystko według siebie także metodami hejterów ;) Starajcie się, starajcie.. a jakże ;)
O czym ty pierniczysz?
Bredzi jak zwykle.
Nie Vangotten, tylko Fangotten, a tak poza tym to nie on robił ten materiał.
Ktoś sprawdza te filmiki przed udostępnieniem czy w redakcji panuje samowolka?
Pytanie retoryczne, co nie? Gdyby sprawdzali to by nie było nagrania śmierci JFK.
Jaki cel przyświeca robienie materiału o tej konkretnej grze? Kompletnie nie zrozumiałem przesłania. Jakiś chory na głowę idiota zrobił grę, gdzie zabija się prezydenta kraju. Super. Poziom materiałów na tym portalu dosięgnął głębokiego dna.
Nikogo nie obchodzą wasze smutne, bólodupne komentarze. Prosze zatem przestać grać w GTA, oglądać filmy akcji i czytać ksiązki kryminalne. A! I oglądać wiadmości :-)
"Prosze zatem przestać grać w GTA, oglądać filmy akcji i czytać ksiązki kryminalne."
A ja proszę o używanie mózgu. Między fikcyjną przemocą a nagraniem przedstawiającym rzeczywistą śmierć jest duża różnica.
@banenan - tak tylko przypomnę, że często w TV transmitowane są zdjęcia i nagrania po różnych katastrofach. Czym się różni ukazanie krótkiego fragmentu tutaj od 10 minut filmu z komentarzem o wojnie w Syrii, zamachach w Belgii czy Paryżu?
Co się z tym serwisem dzieje to ja nawet nie wiem. Tego się oglądać nie da.
Zdefiniuj pojęcie "dziecko".
Materiał nie na miejscu.Fragment filmu w którym Kennediemu strzał rozrywa czaszkę jest okropna i nie powinieneś jej pokazywać na tv gry ( Chociaż użyj cenzury albo daj ostrzeżenie,że film zawiera drastyczne sceny) Do tego pokazujesz grę która symuluje zamach, brawo..Jestem strasznie zniesmaczony tym materiałem...
O Boziu, jeżeli te 2 czerwone pikselki robią na twoim umyśle takie spustoszenie, to aż strach pomyśleć jak się czujesz grając w jakieś... 90% innych gier gdzie trup ściele się gęsto a flaki i odrąbane kończyny są na porządku dziennym...
Po tytule filmu powinieneś się domyślić, że film oscyluje wokół zamachu na prezydenta. Nie spinaj dupy, następnym razem po prostu nie oglądaj. A rozerwana czaszka to nie drastyczna scena, chyba, że dla kogoś poparzenie się gorącą wodą jest drastyczne.
Gratuluję porównywania poparzenia się wodą do rozerwanej czaszki, komentarz chyba niepotrzebny ;p. A gry i rzeczywistość to dwa różne światy, bezsensowne jest porównywanie wyrywania flaków żywcem w grach do prawdziwych krzywd w rzeczywistości, to zupełnie inny rodzaj oddziaływania. Materiał żeruje na kontrowersji tak samo jak ta gra (ktoś wyżej już wspomniał), to jest chyba oczywiste. Minus. I nadzieja, ze przestaniecie iść tą drogą, zrobiliście tylko tej grze niepotrzebną reklamę.
też pewnie kilkuletnie dzieci
W rzeczy samej, całe masy 6-latków czytają i oglądają materiały w serwisie.
Ten materiał, podobnie jak sama gra żeruje na kontrowersji. Nie wiem po jakiego grzyba tak zaniżacie poziom serwisu takimi żenującymi materiałami.