Twórcy Diablo zagłuszeni.
25 962 wyświetlenia
(6:40)
15 maja 2012
Kontynuacja wielkiej niespodzianki sprzed roku, czyli druga część Torchlight - z trybem kooperacji, cyklem dobowym i innymi nowościami. Dla Was - w akcji. (1182)
GRYOnline
Gracze
Steam
Thomas Mahler - twórca No Rest for the Wicked lubi rzucać mocne słowa. Swoim ostatnim wpisem udowodnił, że nie rozumie graczy Diablo i Path of Exile. | Tekst: Hubert Sosnowski (https://www.facebook.com/HubertPisuje) | Czyta: Paweł Woźniak
tvgry
16 lutego 2026
Muzyk, filozof, twórca gier. Gry, których autorem jest Bennett Foddy, sprawiają, że żadna klawiatura nie może spać spokojnie.
tvgry
14 lutego 2026
Nasza odpowiedź na reportaż TVP o złych grach co zniszczą Cię. W tym materiale poruszamy temat negatywnych skutków oglądania telewizji, szczególnie jak wpływa na nasze zdrowie psychiczne. Zastanawiamy się, czy telewizja prowadzi do depresja i jakie ma to konsekwencje dla zdrowia mentalnego, zwłaszcza wśród seniorów. Omawiamy, jak telewizja może wywoływać stres i jakie są objawy depresji związane z nadmiernym konsumowaniem negatywnych informacji.
tvgry
26 lutego 2026
Samouczki, których zadaniem jest pomoc graczom, często niestety sprawiają, że odbijają się oni od ogrywanego tytułu. Nad tym, dlaczego tak jest, postanowił zastanowić się dziś Oskar.
tvgry
22 lutego 2026
Po upadku Looking Glass Studios pieczę nad serią Thief przejęła ekipa Ion Storm. Stworzona przez nie gra Thief: Deadly Shadows była ostatnią przygodą Garretta w starym, dobrym stylu.
tvgry
11 lutego 2026
Ostatnie problemy Ubisoftu nie napawają optymizmem fanów należących do firmy marek, w tym Kuby, który postanowił przyjrzeć się seriom francuskiego giganta, które nie mają już raczej zbyt wielkich szans na powrót.
tvgry
6 lutego 2026
Firma analityczna twierdzi, że Fortnite góruje na PUBG pod niemal każdym względem. We Fleszu mówimy też o anulowaniu remasterów Tomb Raider 1-3, ukończeniu prac nad God of War oraz wynikach i planach CD Projekt Red.
tvgry
29 marca 2018
Od premiery Uncharted 4 minęło 10 lat. Jak po dekadzie trzyma się produkcja studia Naughty Dog?
tvgry
24 lutego 2026
Porozmawiajmy o historiach z gier, które miały na nas niesamowity wpływ!
tvgry
30 stycznia 2026
Rusnar zabiera Was w swoją ostatnią podróż, do jednego z jego ulubionych światów. The Elder Scrolls V: Skyrim.
tvgry
2 lutego 2026
Mało info, ale i tak zagram. W 1 część się dosłownie zagrywałem :)
Trochę mało informacji w tym filmiku ;) Fajnie było zobaczyć lochy. Nie mogę się doczekać tej gry. P.S. Polecam pierwszą polską stronę o TL2 http://torchlight2.kalais.net/
Seba393 --> Kupowanie w ciemno, to po prostu skopiowany z Diablo 2 hazard. Nie wiem jak w 2, ale w jedynce w którą gram obecnie, bardziej wkurza mnie to, że wiele lepszych przedmiotów łatwiej jest kupić od sprzedawcy niż znaleźć w lochach.
Sama gra wygląda na tak samo monotonną jak jej pierwsza część. Osobiście lubię tego typu gry, ale o ile w Diablo panował klimat, który zachęcał żeby brnąć dalej i mordować więcej silniejszych przeciwników, to w Torchlight jedyne co do dalszej gry zachęca, to nadzieja, że może jednak dalej będzie lepiej. :P
Nudna trochę ta gra, a przynajmniej to co zobaczyliśmy na filmiku. Kupowanie rzeczy w ciemno bez informacji jakie mają statystyki to najgłupsza rzecz jaką ostatnio widziałem. Nie jeden gracz delikatnie mówiąc wk**wi się, gdy po mozolnym zbieraniu kasy kupi fajnie prezentujący się dynks, który okaże się zwykłym chłamem.
JOY ---> Jesteś głuchy czy głupi?
Bardzo czekałem na materiał poświęcony Torchlight II. Dzięki :) Gra zapowiada się super.
ale bym se w to zagrał XD bardzo fajny materiał.
Materiał fajny, choc warunki rzeczywiście nie były najlepsze. Do wszelkiej maści rpgów podchodzę z rezerwą. W pierwszą częśc nie grałem, więc nie chcę oceniac kontynuacji. Tylko parę rpgów mnie przekonało do siebie i po tym filmiku zdecydowanie nie jest to Torchlight II.
Bardzo dobry materiał!Gierka jak dla mnie będzie hitem!
Wygląda jak dodatek do Torchlight. Ale w sumie w h&s niewiele można zmienić;]
dużo większa od świetnej jedynki
Pierwsza część była tak monotonna że nie byłem w stanie jej przejść. po kilku godzinach mamy serdecznie dość.
Ja przyłącze się do prośby 'Antos1990' żebyście pokazali gramy z "Enslaved".W jednym z materiałów,w waszej wypowiedzi było widać że kompletnie lekceważycie ten tytuł,kompletnie nie rozumiem dlaczego,zapowiada się naprawdę świetna gra.Pokazujecie takie gówno jak "DJ Hero 2" a "Enslaved" nie pokażecie? Jest to bardzo dziwne z waszej strony gdyż gra jest jedną z ważniejszych które mają wyjść w tym roku.Fakt,kampania reklamowa leży ale wypadało by pokazać jak gra wypada w akcji skoro jesteście na targach i byliście metr od stand'ów z grą a na początku było kilka informacji o grze na GOL'u.
Lubie 'gry-online.pl' oraz 'tvgry.pl' i uważam że odwalacie kawał dobrej roboty ale czasem mam wrażenie że jeśli nie jest zapłacone to o danej grze się na wyżej wymienionych stronach nie usłyszy.
Musze przyznac, ze trochce sie zawiodłem :/ Nie powiedzieliście nic o nowych klasach, o nowych umiejetnosciach itp. Gdyby nie otwarte przestrzenie i fretka to rownie dobrze mogliscie opisywac Torchlighyta 1. Nastepnym razem wiecej info prosze ;)
Siema wszystkim mam małe pytanie. Czy na tegorocznym gamescom jest TestDrive Unlimited 2? Jeśli tak to proszę o jakieś informacje o nim. Czekam na tą grę.
zdecydowanie lepsze diablo ale na zabicie czasu to torchlight fajnie się prezentuję.
targi są do jutra ?
Cóż w pierwszej części Torchlight się świetnie siekało w drugiej jak widać będzie to samo ... czego chcieć więcej^^ . Pozdrawiam
ten handlarz był w jedynce
Bardzo fajna gra :D w jedynke nie grałem moze w 2 zagram :)
Co do gry to niewiele się zmieniło. Jedyna większa zmiana tak naprawde to multi, ale jedynka była niezła więc dwójkę też raczej sprawdzę.
Co do jakości filmiku. Nieźle muza musiała łupać w otoczeniu skoro kamera wam się tak trzęsła :P
Świetny materiał !
4/5
Materiał fajny gra mniej. Prośił bym żebyscie pokazali ensalved i assassin's creed brotherhood w miare mozliwosci choc wiem ze z assassin's creedem moga byc problem ale enslaved raczej mozecie pokazac
Dobry materiał, a co do gry 7/10
Niewiele się zmieniło. W pierwszą odsłonę przestałem grać przez niski poziom trudności i ciągłe podziemia, które z czasem mi się znudziły. W Torchlight II może pogram ze względu otwartego świata. W jedynce podobało mi się łowienie rybek i co za tym szło - przemienianie naszego zwierzaka. Albo umysł płata mi figla i źle słyszę, albo w 4:50 tłum w tle krzyczy Rej-za! (Ra-zer!). Kolejny dobry materiał o przeciętnej grze.
Ja tam jestem zadowolony że tyle filmików jest jedynie mi Dela i Lordareona szkoda że tyle mają do roboty ja polecam żeby następny tydzień zrobić sobie wolny na całego.Obejrzałem wszystkie filmy i przeczytałem wszystkie recenzje tylko dlatego że zawsze można liczyć na profesjonalny i z dozą humoru komentarze także bardzo wam dziękuje(całej ekipie) za tak wielki wysiłek dlatego żebyśmy mogli zobaczyć wszystko co fajne , dzięki wam zobaczyliśmy jeszcze więcej.
Jedynka była dobrym "zapychaczem" wolnego czasu w niezłej formie, oby dwójka była nie gorsza to będzie dobrze, no i przydało by się by była dłuższa ;p
Świetny materiał(jak każdy wasz), świetnej gry.
Pokazcie Assassyna!!!
Wygląda naprawdę świetnie. Czekam!