Dailymotion
Tvgry na Youtube

4

Gramy w Tekken 6

Xiaoyu w akcji!

21 616 wyświetleń

(6:13)

23 sierpnia 2009

Tekken 6 prosto z targów Gamescom! Przedstawiamy kilka przykładowych walk z najnowszej odsłony tej popularnej serii.

Tekken 6

Tekken 6

PlayStation Xbox
Data wydania: 27 października 2009
Tekken 6 - Encyklopedia Gier
7.9

Gracze

Oceń Grę
Tomb Raider na PS4 w akcji!

Tomb Raider na PS4 w akcji!

Nowa Lara Croft nie daje o sobie zapomnieć i dzielnie wkracza w rejony next-genowe. Dobraliśmy się do "ostatecznej" edycji Tomb Raidera i przetestowaliśmy grę na PlayStation 4. Czy po przygodzie na PC warto ponownie odwiedzić niebezpieczną wyspę? Zobacz nasz gameplay.

tvgry

4 lutego 2014

Tomb Raider na PS4 w akcji!
Czy nowe Heroesy to najlepsza odsłona serii od 20 lat? | Pierwsze wrażenia

Czy nowe Heroesy to najlepsza odsłona serii od 20 lat? | Pierwsze wrażenia

Przez lata Ubisoft kompletnie nie wiedział, co zrobić z marką Heroes of Might and Magic, wygląda jednak na to, że Olden Era to w końcu powrót, na który czekaliśmy dwie dekady. W dzisiejszym materiale sprawdzamy „trójkę na sterydach”, która zamiast wymyślać koło na nowo, sensownie rozwija kultowe mechaniki i porzuca przekombinowane rozwiązania z poprzednich części. Deweloperzy ze studia Unfrozen wyciągnęli to, co najlepsze z trójki i piątki oraz dorzucili coś od siebie, ale czy to wystarczyło, żeby stworzyć najlepszą odsłonę serii od 20 lat?

tvgry

13 maja 2026

Czy nowe Heroesy to najlepsza odsłona serii od 20 lat? | Pierwsze wrażenia
Noir i fawele - Jak Max Payne 3 podzielił fanów?

Noir i fawele - Jak Max Payne 3 podzielił fanów?

Max Payne 3 to gra, która mocno różni się od poprzedniczek i na ten moment pozostaje ostatnią odsłoną cyklu. Kuba postanowił wrócić do tego tytułu by opowiedzieć Wam jego historię.

tvgry

22 kwietnia 2026

Noir i fawele - Jak Max Payne 3 podzielił fanów?
Jak opowiedzieć historię BEZ SŁÓW?

Jak opowiedzieć historię BEZ SŁÓW?

W swoim ostatnim materiale na tvgry Kuba opowie o tym, w jaki sposób gry opowiadają historię bez użycia słów.

tvgry

5 maja 2026

Jak opowiedzieć historię BEZ SŁÓW?
Bolączki i magia STALKERA 2 | Pecetowe Dziady #21

Bolączki i magia STALKERA 2 | Pecetowe Dziady #21

Tym razem dwa Pecetowe Dziady, czyli T_bone i Łosiu rozmawiają o swoich wrażeniach z grania w S.T.A.L.K.E.R. 2: Serce Czarnobyla, Road to Vostok oraz Gray Zone Warfare.

tvgry

30 kwietnia 2026

Bolączki i magia STALKERA 2 | Pecetowe Dziady #21
Czy Dawnwalker ma szansę na wyjście z cienia Wiedźmina 3?

Czy Dawnwalker ma szansę na wyjście z cienia Wiedźmina 3?

Niedawno wraz z Maćkiem Pawlikowskim z GRYOnline.pl odwiedziliśmy warszawskie studio Rebel Wolves, by zobaczyć w akcji ich debiutancką grę – The Blood of Dawnwalker. Przy okazji mieliśmy możliwość zadać kilka pytań Mateuszowi Tomaszkiewiczowi, którego możecie kojarzyć jako głównego projektanta questów w Wiedźminie 3 i quest directora Cyberpunka 2077, który przy The Blood of Dawnwalker pełni rolę creative directora. W dzisiejszym materiale dowiecie się wszystkiego, co na ten moment wiemy o tym mrocznym, wampirzym RPG. Opowiemy między innymi, dlaczego krwiopijcy w grze nie ukrywają swojej natury oraz jak działa intrygujący system czasu.

tvgry

28 kwietnia 2026

Czy Dawnwalker ma szansę na wyjście z cienia Wiedźmina 3?
10 gier, w których to TY DECYDUJESZ o zakończeniu

10 gier, w których to TY DECYDUJESZ o zakończeniu

Na pewno wiele razy zdarzyło Wam się wgapiać w monitor, intensywnie zastanawiając się nad podjęciem decyzji, która zaważy na życiu Waszych ulubionych wirtualnych bohaterów? Opowiemy dziś o grach, w których nasze wybory mają realne znaczenie, potrafią solidnie zagrać na emocjach i zostać w pamięci na bardzo długo. Sprawdzamy, co sprawia, że te interaktywne opowieści tak mocno uderzają w nasze czułe punkty. Jeśli szukacie produkcji, która porwie Was genialnie napisaną historią i zmusi do trudnych, moralnych dylematów, to jesteście w idealnym miejscu.

tvgry

27 kwietnia 2026

10 gier, w których to TY DECYDUJESZ o zakończeniu
Nowa gra twórców Gothica to nie drewno... to cały tartak

Nowa gra twórców Gothica to nie drewno... to cały tartak

Mroczna kopalnia, powrót do korzeni dungeon crawlerów, eksploracja ze zwykłą mapą w ręku i ten unikalny, gęsty klimat retro. Cralon wiele obiecywał, ale czy udało mu się te obietnice spełnić? Sprawdzamy, dlaczego sama nostalgia do gatunku i nazwiska twórców to zdecydowanie za mało, by obronić ten tytuł.

tvgry

27 kwietnia 2026

Nowa gra twórców Gothica to nie drewno... to cały tartak
Czy to NAJDZIWNIEJSZY city builder od dawna?

Czy to NAJDZIWNIEJSZY city builder od dawna?

Cześć! Macie już dość typowych city-builderów, w których buduje się nudne metropolie na płaskich mapach? W dzisiejszym materiale bierzemy na warsztat Corsair Cove – nową, szalenie oryginalną produkcję od twórców szóstego Tropico. Tym razem ekipa Limbic Entertainment pozwala nam wcielić się w herszta i zbudować potężną piracką bazę! Sprawdzamy, dlaczego ten tytuł to absolutny powiew świeżości w gatunku.

tvgry

22 kwietnia 2026

Czy to NAJDZIWNIEJSZY city builder od dawna?
Diablo Immortal i DOOM: The Dark Ages łączą siły! - Relacja CAGGTUS 2026

Diablo Immortal i DOOM: The Dark Ages łączą siły! - Relacja CAGGTUS 2026

Kilka dni temu nasz redakcyjny kolega Smoczy spakował manatki i ruszył do Lipska na targi CAGGTUS 2026, gdzie mógł sprawdzić na własnej skórze, jak wypada crossover Diablo Immortal z nadchodzącym DOOM: The Dark Ages. W dzisiejszym materiale Smoczy dzieli się swoimi wrażeniami z tego piekielnego spotkania dwóch legendarnych marek. Pobierz Diablo Immortal już teraz i dołącz do najnowszego eventu, żeby zgarnąć limitowane czasowo nagrody! Koniecznie sprawdź też Phantom Market – czekają tam nowe zestawy kosmetyczne, dzięki którym Twoja postać stanie się Ultimate Slayerem: https://bit.ly/3OhyKiL | Materiał powstał we współpracy z firmą Blizzard. #DiabloxDoom #CaggtusEvent #ad

tvgry

27 kwietnia 2026

Diablo Immortal i DOOM: The Dark Ages łączą siły! - Relacja CAGGTUS 2026

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...
Z
Chorąży
20
2010-10-30 18:25

stev jestem pewien

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-07-23 13:17
-1

wiecie jak zwiększyć życie bohatera w kampanii????

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😒
2010-03-11 13:00
-1

ta gara jest tylko w pojedynke czy co bo nie moge grac we dwoje kupilem specialnie padfa i gre by grac we dwoje a tu lipa nie moge znalesc takiej opci co jest grane moze ktos mi wytlumaczyc pozatym gra super moje gg 7003711

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
16
2010-03-06 22:28

Dla mnie lili to ulubiona damska zawodniczka bo ma super kombosy i widowiskowe chwyty a Von-zay (bez urazy ) nie przepadam za Xiayou

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
aope
Corporate Occult
216
2009-11-03 00:10

Ej ej, panowie spokojnie, trochę luzu. Nie każdy musi być od razu Bogiem mordobić, aby zrobić materiał. To nie jest serwis poświęcony Tekkenowi. To jest serwis, który jest o grach. Ma przedstawić ten produkt masowemu odbiorcy, niekoniecznie obeznanemu w mordobiciach. I z tego się wywiązali.
Prawdą jest, że zarówno w SC IV, najnowszym VF czy nawet - chociaż mogę się mylić - najnowszych SF, "kampanię" dla pojedynczego gracza da się przejść powtarzając jeden cios. Ale to o niczym nie świadczy. W 99 proc. mordobić od zawsze tak się dało. Nie w tym rzecz. W mordobiciach chodzi przede wszystkim o grę z żywym przeciwnikiem. Naskakiwanie na autora jest co najwyżej nie na poziomie. Ci ludzie muszą mieć wiedzę ogólną, aby robić materiały. To nie USA, gdzie można sobie pozwolić na zatrudnienie jednego człowieka od gier akcji, innego od horrorów, trzeciego od symulacji itd. Ale i nie o to chodzi w serwisie dla masowego odbiorcy. Trochę luzu i zrozumienia, szkoda nerwów.

Wiadomym jest, że Tekken to marka sama w sobie. Jak dla mnie - chyba najlepszy cykl mordobić. Kiedyś SC mu dorównywał, może nawet przewyższał, ale o ile SC spadł na łeb na szyję, o tyle Tekken wciąż jest na podium. Grając z żywym przeciwnikiem nie ma mowy o pokonaniu go jednym, wciąż powtarzanym ciosem. Chyba, że jest totalnym laikiem. Ale nawet moja żona nie daje za wygraną, więc i to nie wystarczy ;)

Wyluzujcie, to tylko gra i materiał, który miał ją zaprezentować masowemu odbiorcy. I zostało to zrobione dobrze. W Polskim internecie nie ma lepszego serwisu o grach komputerowych i video, tak bogatego i profesjonalnego. I to jest fakt. I choć zdarzają się totalne wpadki zaniżające masakrycznie poziom (pozdrowienia dla pana od idiotycznego video-felietonu FPS analogiem czy myszką, który pobił swoim żenującym poziomem wszystko, co widziałem nawet na amatorskich serwisach i do tej pory zachodzę w głowę - kto u licha dopuścił taką amatorszczyznę na taki serwis???), to jest ich niewiele. Doceńcie, że macie serwis na najwyższym poziomie edytorskim, nie banalny i przyjemny w odbiorze. A że komuś nie podobał się materiał o Tekkenie? Mi jako niemalże wyznawcy tej serii nie przeszkodziło dobrze się przy nim bawić i z zaciekawieniem oglądać.

Pozdrowienia i wyluzujcie, naprawdę ;)

ps. To nie jest recenzja gry. To jest "gramy".

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2009-11-02 23:12

wiesz co Heavy Deszcz masz 100 procentowa racje ze tekken 6 i pozostałe części miażdżą SF4

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2009-11-02 23:09

rog1234 po prostu nie pisz takich głupot jak się nie znasz . ta gra właśnie nadaje sie na turnieje i zawsze będzie sie nadawać

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
16
2009-10-29 16:04

mokujin to był raven

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
Generał
26
2009-09-06 11:26

gra indealna na automaty nic więcej

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2009-08-28 00:34
-1

Zastanawia mnie, w jaki sposób, ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o Tekkenie może zostać zatrudniony w "gry-online" i śmie recenzować tą grę. Ja proponuję dodać do nazwy filmiku słowo "parodia" albo " kompromitacja serwisu gry-online" . W każdym razie, takich bzdur jakich się nasłuchałem, w życiu nie słyszałem. Poziom gry owego recenzenta jest żaden, a jego żałosne komentarze pokazują tylko brak jego wiedzy..... Całkowicie zgadzam się z Di. Ten film nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, i apeluję do czytelników aby nie kierowali się tym, co usłyszeli. Natomiast, "pro-skillowego" speca od Tekkena zapraszam na jakikolwiek turniej, z chęcią zobaczę, jak wygrywasz grając kilkoma ciosami, najlepiej wciskając guziki na "pałę" . Gwarantuję, że się zdziwisz, bo na 100 walk, nie ugrasz żadnej rundy.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Generał
41
2009-08-25 23:27

Do zwycięstwa nie potrzeba zbyt wiele ??
Zobaczylibyśmy jak wziąłbym Kinga w Tekken 5 i zaczął robić Multi parsty , musiałbyś się nieźle napocić żeby mnie pokonać.

A ciosów nie znasz więc nie mów tu o kruchej obfitości ciosów.

rog1234 - a byłeś w ogóle na jakimś turnieju ? Widzę że nie , nie widziałeś kolesi którzy tam wymiatali.
Ja chodź znam dużo fajnych i dobrych ciosów i comb Kingiem , to i tak przyszedł żeźnik które też je znał i robił to dużo szybciej i nie przeszedłem Eliminacji :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
rog1234
Dragon Install
77
2009-08-25 23:10
-1

Czyli kolejny co najwyżej słaby fighter... kiedy oni się nauczą, że ich gra zwyczajnie nie nadaje się na turnieje i poważne rozgrywki, bo systemu nie trzeba znać, żeby wygrać? Niech coś z tym zrobią, i albo skończą, albo zrobią coś przemyślanego. E tam, po co komuś Tekken. Bijatyki z prawdziwego zdarzenia już dawno są dostępne (SFIV, Garou, KoF 2002UM, Melty Blood AA).

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2009-08-25 23:05
-1

Dlaczego ten film został stworzony przez osoby nie znające się na bijatykach?
"Gram niestety bardzo tanio." - chyba przy graniu przy piwie, dla zabawy. Grający nie ma pojęcia o systemie Tekkena i o parametrach ciosów, nie wspominając o movemencie. Według mnie ten film zniechęca do zakupu tego tytułu, który zapowiada się na bijatykę roku (Bloodline Rebellion jest na automatach od ostatniego kwartału zeszłego roku, więc wiem o czym mówię). Naprawdę szkoda, że tak duże serwisy zatrudniają laików (mam na myśli w tym przypadku ten gatunek gier), a prawdziwa scena musi siedzieć w tzw. "podziemiu" (choćby nSports).

Żeby nie było: nie mam zamiaru nikogo obrażać, po prostu stwierdzam fakty. Duże serwisy (takie jak gry-online) nie wspierają tego gatunku, czego najlepszym przykładem jest ten film.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Senator
22
2009-08-25 13:36

wreszcie jakaś nawalanka na x która szybko stanieje i będzie przy tym fajna bo dragon bull i street fajter* zbyt bajkowe

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
Legionista
18
2009-08-24 20:02

Na tym filmiku był widoczny system Rage, czyli tzw. "furia", pojawia się ona, kiedy przeciwnik ma mało życia. Nie pokazano tutaj systemu Bound, ale czekam na tą część Tekkena

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
kajtek603
International Level
37
2009-08-23 16:23

Szkoda że nie ma na pc. Chce tekkena na pc!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👎
2009-08-23 15:43

TobiAlex za to ty jesteś zrytym fanboyem x'a ;/

pad od ps3 lepiej nadaje się do gier takich jak t6 i pes a pad od x'a nadaje się lepiej do gier typu halo , nfs

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
5
2009-08-23 11:22

Mieli przecież zrobić coś takiego ,że gdy przeciwnik ma mało życia dostaje jakieś furii :/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Senator
30
2009-08-22 21:26

Nie jestem jakimś wielkim fanem bijatyk ale ta nie jest najgorsza.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
T
Legend
215
2009-08-22 17:34
-1

A ten filmik prowadził fan boy PS3. Och kontroler mu się nie sprawdzał, co za buc :/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
😡
2009-08-22 13:24
-1

gosciu wymiatasz.... głupotą!! twoje wypowiedzi o tym ze w systemie nic sie nie zmieniło prawie że gra sie jednym ciosem w turniejach hahaha wymiękłem. znasz dwa ciosy i sie wozisz ze komputer rozwalasz dzizas!!! a do tego apropo innych filmikow co komentujesz to naucz się człowieku jak sie wymawia słowo "loading" i "będę" ogolnie z angielskim na bakier widze jesteś to byś chociaż unikał tych słów bo sie tego ogladać nie da.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
C
Konsul
39
2009-08-21 22:48
-1

Nie wiedziałem, że w Tekkenie jest Rasiak! xD

spoiler start

nie bijcie, tak naprawdę nie mam nic do Rasiakam ale nie mogłem się powstrzymać żeby tego nie napisać

spoiler stop

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Pretorianin
29
2009-08-20 22:51

Od 3 to juz raczej nic ciekawszego nie wymysla, ale trzeba przyznac - wyglada lepiej od 5. IMHO.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Jedziemy do Gęstochowy
KENDO DROGA MIECZA
189
2009-08-20 22:09
-1

Moze być..

ale ja wole i tak kultową 3.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2009-08-20 22:05

napewno Paul hehe szkoda tylko że be nagród

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
49
2009-08-20 21:33

hworangiem mogles zagrać :(

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
18
2009-08-20 21:21

w 100% Lili w ciosach

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
piotr432
Warrior
86
2009-08-20 20:03

ej Von Zay a jest w tym tekkenie Raven
bo to moja ulubioona postaci z tekkena:)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Generał
146
2009-08-20 19:17
-1

eeee nie lubie takich gier,są jakieś takie ....

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Legionista
9
2009-08-20 19:11

jako że to początek trybu arcade jakie to postacie da się zobaczyć jedynie z cut scenek ,
pierwszą jest Raven a drugą Jack 5 , pozdro

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
27
2009-08-20 19:10

Moim zdaniem po co robic milion tekenow wystarczy 1 dopakwoany ... to i tak gra zeby sobie pograc ze znajomymi

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Kolotek
Pretorianin
64
2009-08-20 19:09

Mokujinowa podkłada się pod styl Jack-a , a dokładniej (Jack -6)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
Pretorianin
9
2009-08-20 19:05

Muzyka w menu głównym do bani ( jak dla mnie ).
Niezły kangur z torbom :D
Strasznie podobna do tekken 5 "/
Ooo... catfight z britney :D
Biedna britney :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Stra Moldas
Wujek Samo Stra
98
2009-08-20 19:01

Pierwszy Tekken na X360... Więc to już zawsze coś. ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Generał
11
2009-08-20 18:48

Ten Tekken miażdży ST4 bez dwóch zdań!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
WheZY
holistyk
39
2009-08-20 17:13

Widać że gra okazyjnie, eysmond nie krytykuj, gra mi się podoba i czekam, ;]
1. To Raven(chyba bo ledwo wstać mógł w swym charakterystycznym stylu)
2. To 100% Julia ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
22
2009-08-20 17:13

Von Zay dzieki za odpowiedz:) czyli jednak kupie tekkena:D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
E
Konsul
64
2009-08-20 16:47

Autor troche kiepsko gra, nowy tekken bedzie fajny tylko troche dziwne moim zdaniem jest wprowadzenie broni. I mam nadzieje, ze poprawia jakosc rozgrywek online wzgledem dark resurrection bo wiekszosc walk jest zlagowana i to jest odczuwalne.
A mokujin to Raven i Julia.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
pawel21s
Gracz
37
2009-08-20 16:31

Lili wymiata a co jest w "szóstce" fajne to możliwość gry na "xkloku" tylko Lili dala rade POZDRO..

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
10
2009-08-20 16:31

pierwsza postać moim zdaniem Raven

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
V
😉
Pretorianin
39
2009-08-20 16:20

bebech - źle mi się "kręciło" niektóre ciosy na krzyżaku, nic więcej :) Wydaje mi się, że cała sprawa to tylko kwestia przyzwyczajenia i nie ma co przesadzać. U siebie w ogóle gram na arcade sticku więc problemu nie mam :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Pretorianin
5
2009-08-20 16:11

Patrząc tylko na ten krótki filmik gra jest strasznie podobna do "5" nawet te same gesty przed walką.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Centurion
4
2009-08-20 15:58

Raven i Julia na 100% - Gra może być spoko ale w stosunku do Tekkena 5 "szóstka" oferuje mało nowości.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
👍
Generał
21
2009-08-20 15:56

Kolejna część Tekkena. Jestem ciekaw jak trudno będzie się grało na Xbox'ie 360. Na szczęście ja niedługo sobie kupię PS3 Slim.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
SkullOfRock
Pretorianin
38
2009-08-20 15:48

nic tego nie zmieni ze i tak to jest jedna z najlepszych (jak nie najlepsza) bijatyka na swiecie takie moje zdanie na 2osoby jest kosmicznie fajnie ;D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
😊
Konsul
45
2009-08-20 15:28

Mokujin Wciela sie w pierwszej rundzie w Ravena a w drugiej w Nine

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
11
2009-08-20 15:22

Hmm grałem w tekena od trzeciej części i moim zdaniem piątka i szóstka to praktycznie to samo. Co do mini konkursu to w pierwszej rundzie mokujin wciela się prawdopodobnie w Ravena a w drugiej z pewnością w JACKA 6

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Karso
Pretorianin
29
2009-08-20 15:13

3:42 xD
Ten tekst o mężczyznach mnie zabił i pozamiatał proch xD

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Centurion
20
2009-08-20 15:09

[20] -> ja i tak zawsze bede mówić "ksiajoju" :P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Senator
51
2009-08-20 15:01

Najfajniej w nowym Tekkenie zapowiadają się plansze. Patrząc na system walki i efektowność Tekken nie ma szans przy Ulicznym Wojowniku no ale cóż czas pokaże:P

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Oromu
Generał
28
2009-08-20 14:54

Ja jakoś nie lubię tekkenów...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Y
📄
Generał
71
2009-08-20 14:53

ten kto to komentował zle wypowiedział imie ten kobitki co wybrał bo powinienieś wypowiedzieć
( Xsiałłoj )

spoiler start

spoiler stop

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Coy2K
Veteran
112
2009-08-20 14:51

jak zobaczyłem kangura to parsknąłem śmiechem... z żażenowania.
Potem już nawet nie dziwiły mnie potężne wgniecenia w ziemi gdy krucha dziewczyna padała na pysk

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
👎
Chorąży
12
2009-08-20 14:44

Tekken 3 byl najlepsza bijatyka. Pamietam jak gralem w nia caly czas mniej wiecej 3-4 godziny dziennie. Poprzednie Tekkeny i Tekken Tag tez byly dobre. Lecz potem 4 i 5.... Nawet nie wiem jak to nazwac. Przeciez w to nie dalo sie grac... Jedne z najgorszych bijatyk, a Tekken 6 wyglada baaardzo podobnie do 5 wiec mysle ze za specjalna ta czesc nie bedzie. Mysle ze powinni wrocic do Tekkena 3 i zastanowic sie dlaczego ta czesc byla najlepsza a nie dawac jakies bijatyki na 2 godziny... Soul Calibur IV jest o niebo lepszy od ostatnich czesci Tekkena a nawet prawie tak dobry jak 3. Teraz z bijatyk liczy sie dla mnie tylko Soul Calibur...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Pretorianin
19
2009-08-20 14:42

Mi się bardziej podoba Street Fighter 4...

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
G
Pretorianin
70
2009-08-20 14:27

Tekken jak zwykle rządzi :) Szkoda tylko, że autor nie umiał grać i naparzał w kółko te same ciosy i w dodatku trafili mu się najgorsi przeciwnicy z całej gry (ten kangur i drewniak to pomyłka jest, nie wiem czemu jeszcze namco tego nie wywaliło). W tekkena gram od 3 części przez cały czas, więc na pewno 6 mi się spodoba, a po filmiku widzę, że jest dobrze ;) Dajcie inny filmik lepiej z gameplay'u bo grać nie umiecie i ludzie piszą w komentarzach, że gra kiepska :P:P I chyba poziom trudności tam jest very easy ustawiony :P Zresztą nie ważne, bo w bijatyki gra się z żywymi ludzmi a nie kompem :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Kazuya_3
Legend
153
2009-08-20 14:24

Mokujin to oczywiście Raven, oraz Julia

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Centurion
20
2009-08-20 14:20

a zna ktoś jakieś alternatywy dla pada od xboxa? Tzn czy jakis fightstick czy coś?

PS: nie oczekuje odpowiedzi typu "kup ps3"

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Ch4zy_Ch4z
👍
Pretorianin
59
2009-08-20 14:14

Pani Mokujinowa to napewno Raven :) A potem Kazuya?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
L
Konsul
24
2009-08-20 13:53

Na razie po zobaczeniu tego filmiku nie jestem zachwycony i wydaje mi się, że SF4 bije tą grę na głowę (choć muzyka w menu jest równie dziwna :D)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
9
2009-08-20 13:49

bebech

Ch***owo się sprawuje bo przyciski X,Y,A,B są za daleko rozstawione od siebie i trudno się wyprowadza długie kombinacje ciosów.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
15
2009-08-20 13:49

Kurde, przypomniały mi się czasy jak zagrywałem się na pierwszym pleyu w trójeczkę. Kurcze, jak ja kocham tę serie. W żadnej innej bijatyce nie ma takich wyrazistych i oryginalnych postaci jak tutaj. Żałuje tylko, że nie posiadam konsoli, bo byłaby to dla mnie pierwsza gra, którą na gwałt starałbym sobie załatwić.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Y
Junior
5
2009-08-20 13:48

mnie się wydaje że to jest ten chiński policjant ;p Lee chyba ;p

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Centurion
22
2009-08-20 13:44

Von zay a moglbys dokladniej powiedziec jak sprawuje sie pad od x360?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2009-08-20 13:41

LOL :D
Mokujin zawsze kreci glowa miedzy rundami bo zmienia style postaci :D
W pierwszej rundzie byl to Reaven a w drugiej stawialbym na Julie :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
S
Centurion
23
2009-08-20 13:38

hehe może oni teraz celują w rynek 14 letnich dam :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Generał
11
2009-08-20 13:24

To jest Gun jack, widać po tym jak kręci głową w cut scenie

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Chorąży
9
2009-08-20 13:13

Racja Pad od x360 nie nadaje się do bijatyk ale do innych gier jest idealny ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
😊
make believe
57
2009-08-20 13:13

Spoko gramy, hehe kontroler x360 wysiada to tego z pleya :P
Czemu nie ma tego gramy na głownej stronie?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Legend
118
2009-08-20 13:12

Więcej się spodziewałem po tej grze:/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
DreamerDream
Pretorianin
41
2009-08-20 13:11

Szczerze? Dla mnie Tekken to żart. Ta gra to prędzej jedno duże demo. Nienadaje się na to, aby w nią dłużej pograć. Bo to nudzi się szybko jak cały czas robisz jedno i to samo.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl