Dailymotion
Tvgry na Youtube

FLESZ - 27 lutego 2013

Assassin's Creed IV, Command & Conquer, Cyberpunk 2077, Arma III.

9 061 wyświetleń

(3:17)

28 lutego 2013

Szybkie newsy dla szybkich graczy. (3182)

Co wycięto z Baldur's Gate 3?

Co wycięto z Baldur's Gate 3?

Baldur's Gate 3 - gra, która zdobyła tytuł Game of the Year 2023 i jeden z najlepszych RPGów ostatnich lat. Czy jednak zawsze tak miał wyglądać hit Larian Studios? Co wycięto z trzeciego Baldura? Jak zmieniały się postacie? O tym opowie dziś Oskar, chyba największy fan tej gry w naszym zespole :)

tvgry

7 grudnia 2025

Co wycięto z Baldur's Gate 3?
5 LAT CYBERPUNKA | Film Dokumentalny | Kulisy, Nieznane Ciekawostki

5 LAT CYBERPUNKA | Film Dokumentalny | Kulisy, Nieznane Ciekawostki

5 lat temu (i jeden dzień :))premierę miał Cyberpunk 2077. To idealny moment, żebyśmy porozmawiali z twórcami o tym jak gra powstawała. Zapytaliśmy o ciekawostki, nieznane fakty, a także często powtarzające się kwestie dotyczące gry. | Materiał zawiera #reklamę - konkurs z Cyberpunka 2077 we współpracy z @CDPROJEKTRED już niebawem! | WYSTĄPILI: Błażej Augustynek - Quest Director, Ania Bulavina - Senior Environment Artist, Tomasz Marchewka - Story Director, Jakub Knapik - VP, Global Art Director, Paweł Mielniczuk - Art Director, Marek Kawka - QA Analyst, Lucjan Więcek - Art Director, Amelia Korzycka - Senior Community and Social Media Manager. | PODZIĘKOWANIA DLA: Katarzyna Dąbkowska, Marta Piwońska, Michał Giersz, Paweł Burza, Radek Grabowski | REALIZACJA: Szymon @Rusnar Rusnarczyk oraz Mateusz @vanaki "Smoczy" Popielak.

tvgry

11 grudnia 2025

5 LAT CYBERPUNKA | Film Dokumentalny | Kulisy, Nieznane Ciekawostki
Gramy w Mafia II - początek rozgrywki

Gramy w Mafia II - początek rozgrywki

Zobacz u nas w akcji pierwszą, zaskakującą misję jednej z najbardziej wyczekiwanych gier roku! Prezentujemy wersję na Xboxa 360.

tvgry

27 sierpnia 2010

Gramy w Mafia II - początek rozgrywki
NAJWAŻNIEJSZE momenty, gry i ogłoszenia The Game Awards

NAJWAŻNIEJSZE momenty, gry i ogłoszenia The Game Awards

W nocy odbyło się TGA i oprócz Clair Obscur Awards... yyy znaczy nagród dla twórców gier z różnych firm, odbyła się masa zapowiedzi. O tym wszystkim opowiemy Wam dzisiaj w skrócie! 10:10 Zwiastun duchowego następcy Mass Effecta (Exodus)

tvgry

12 grudnia 2025

NAJWAŻNIEJSZE momenty, gry i ogłoszenia The Game Awards
FLESZ - 7 marca 2013

FLESZ - 7 marca 2013

Szybkie newsy dla szybkich graczy.

tvgry

7 marca 2013

FLESZ - 7 marca 2013
NAJLEPSZE gry 2025 roku

NAJLEPSZE gry 2025 roku

Wybraliśmy nasze ulubione gry 2025 roku. Nie takie, które koniecznie wygrają nagrody, czy najlepsze w historii, a po prostu takie które naszym zdaniem były spoko!

tvgry

10 grudnia 2025

NAJLEPSZE gry 2025 roku
Co się stanie z Electronic Arts? - Podsumowanie Tygodnia

Co się stanie z Electronic Arts? - Podsumowanie Tygodnia

Kolejny tydzień mija, a na jaw wychodzi coraz więcej faktów na temat przejęcia Electronic Arts. Poza tym dostaliśmy zapowiedź Medieval Total War 3, w końcu poznaliśmy datę premiery cyberpunkowego Replaced, a Skyblivion zalicza kolejne opóźnienie. Zapraszamy na Podsumowanie Tygodnia!

tvgry

6 grudnia 2025

Co się stanie z Electronic Arts? - Podsumowanie Tygodnia
Star Wars: Battlefront rok później. Jak wygląda ze wszystkimi dodatkami?

Star Wars: Battlefront rok później. Jak wygląda ze wszystkimi dodatkami?

Star Wars: Battlefront był dla wielu graczy rozczarowaniem. Prosta mechanika, mało zawartości. Taka piękna wydmuszka, która szybko się nudziła. W końcu doczekaliśmy się wszystkich dodatków, dzięki którym gra miała stać się bogatsza. Czy tak jest na pewno?

tvgry

14 grudnia 2016

Star Wars: Battlefront rok później. Jak wygląda ze wszystkimi dodatkami?
Geralt - bogacz czy włóczęga? Cała prawda o dodatku Krew i Wino

Geralt - bogacz czy włóczęga? Cała prawda o dodatku Krew i Wino

Materiał nie zdradza żadnych zwrotów akcji ani ważnych dla rozszerzenia bohaterów. Geralt z Rivii - zawsze na szlaku, ledwo wiążący koniec z końcem, wykonujący konieczną i niewdzięczną pracę zabójcy potworów. Do tego się przyzwyczailiśmy. Ale czy podczas wizyty w Touissant główny bohater nie stracił kontaktu z rzeczywistością? Czy jego tożsamość wiedźmina nie stoi w sprzeczności z bogactwem, którego się dorobił?

tvgry

1 czerwca 2016

Geralt - bogacz czy włóczęga? Cała prawda o dodatku Krew i Wino
7 NAJBARDZIEJ PORĄBANYCH GIER

7 NAJBARDZIEJ PORĄBANYCH GIER

Gry potrafią być dziwne, to prawda. Ale te z dzisiejszego zestawienia przekraczają momentami granice absurdu. Usiądźcie, zapnijcie pasy i wyruszcie z nami w podróż do najmroczniejszych zakamarków giereczkowa.

tvgry

8 grudnia 2025

7 NAJBARDZIEJ PORĄBANYCH GIER

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
2013-03-21
23:08

Nolifer Legend

Nolifer

Bardzo fajny flesz :)

Komentarz: Nolifer
2013-03-02
23:36

Mepha Senator

Mepha

Dobry flasz, czekam na AC IV, CyberPunk 2077 dobrze kombinuje.

Komentarz: Mepha
2013-02-28
16:50

Harry M Legend

Harry M

Black Flag to będzie dla III części jak Brotherhood/Revelations dla II części. No tylko, że z innym bohaterem. Z tym tłumaczeniem jerzyków to niezły pomysł.

Komentarz: Harry M
2013-02-28
15:50

Adrianun Senator

Adrianun

Nie wiem po co kolejna część Asasyna skoro historia Desmonda dobiegła końca...

Komentarz: Adrianun
2013-02-27
22:44

wyhylylybymy0 Legionista

Genialny pomysł z tym Cyberpunkiem !

Komentarz: wyhylylybymy0
2013-02-27
20:54

beowulf117 Generał

beowulf117

ciekawy pomysł cd projekt red

Komentarz: beowulf117
2013-02-27
19:04

Gibsonn Generał

@adamscorpio, tak wiem, że nowy BioShock będzie jedynie po angielsku ale juz sie z tym pogodzilem.

Tak jak pogodzilem sie z tym, ze obie części (obie świetne) Borderlands rowniez byly po angielsku... ale cóż, ja nawet tego nie zauważyłem, czytaj nie przeszkadzało mi to zupełnie.

Zgadzam sie jednak, że ktoś dał ciała i myslę, że zaimplementowanie głupich napisów nie byłoby problemem, to kilka dni pracy nad przetłumaczeniem tekstu...ale cóz....

dla kogoś utrata kilku tysięcy graczy nie radzących sobie z j. angielskim to nie problem hehe...

Komentarz: Gibsonn
2013-02-27
18:37

adamscorpio Centurion

adamscorpio

AC nie wyobrażam sobie aby był zrobiony tak jak COD BO 2,że twórcy aż za daleko sięgli do przyszłości a AC skoro było robione na bazie czasów Napoleona i wyszło im to bardzo fajnie,ale to gdzie główna postać w przyszłości miałaby walczyć przeciwko wojsku,sniperom oraz tam innych grupach nawet w takich w jakich teraz żyjemy,ie widzę tutaj aby twórcy starali się być normalniejsi
dobrze,że AC IV wyjdzie z główną fabuły gry pod swoje korzenie,będą piraci itp ale chwila...żeby nie dodali przypdkiem tam statku z piratami z karaibów jak w filmie hahahaha chyba na banię by im padło
co do wypowiedzi Gibsonn,niewiem czy oglądałeś takiego newsa na tvgry gdzie mówili,że BioShock nie będzie posiadał języka polskiego !!! to skandal,jak można potraktować taką społecność jaką są polscy gracze
P.S. teraz w każdej grze gdzie by się nie weszło na serwer to jest tylu polaków,że tak jakby polska chciała podbić całą Europę albo i świat :D no cóż widać,że poslcy gracze bardzo lubią duży wybór gier i nawet widać co niektórych na 1 miejscach w rankingach jako najlepsi z najlepszych

Komentarz: adamscorpio
2013-02-27
17:47

Gibsonn Generał

WarZ wróciło na Steama, testował ktoś gre po zmianach? Warte kupienia? Czy lepiej zainwestować w Arme II plus bezpłatny mod DayZ? a właściwie DayZ nie miało być samodzielne? co to za podpierdułka? :))

Godna uwagi jest też promocja na Steamie BioShock Infinite w przedsprzedaży, można wyrwać kopie X-Com: Enemy Unknown za free...gdy kreska dojdzie do końca :))

Komentarz: Gibsonn
2013-02-27
17:36

Disciples'owiec Centurion

widze ze tworcy AC kieruja sie coraz blizej naszych czasow. Oby seria nie dotarla do obecnych a tym bardziej nie wyobrazam sobie AC w przyszlosci.

Komentarz: Disciples'owiec

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl