StarCraft: Motion Overdrive, Halo: Dance Central, The Bard, Minecraft, Saints Row 3
27 328 wyświetleń
(4:17)
1 kwietnia 2011
Szybki gracz dla szybkich fleszów.
Kto by pomyślał, że Electronic Arts wyłoży olbrzymie pieniądze na klasyczną, turową grę taktyczną i pozwoli ubrać ją w szaty najsłynniejszego uniwersum popkultury? W dzisiejszym materiale na warsztat trafia gra Star Wars: Zero Company, która może na nowo zdefiniować gatunek opanowany do tej pory przez serię XCOM.
tvgry
14 sierpnia 2026
Przez lata słyszeliśmy, że gatunek MMO umarł, zjedzony przez gry MOBA, esport i agresywną monetyzację. Giganci z początku wieku odeszli w zapomnienie, a hegemoni pokroju WoW-a czy Final Fantasy XIV wygodnie rozsiedli się na tronie. Ale czy aby na pewno nie czeka nas żadna rewolucja? W dzisiejszym materiale sprawdzamy, dlaczego w świecie gier MMO wreszcie coś drgnęło! Od gigantycznych ogłoszeń na Summer Game Fest 2026, przez zapowiedzi wielkich dodatków i przebudowy starych systemów, aż po najgorętsze premiery majaczące na horyzoncie. Czy w dzisiejszych czasach gracze mają jeszcze czas na grind i czy w ogóle potrzebujemy kolejnego WoW-a?
tvgry
7 sierpnia 2026
Kto by pomyślał, że ponad 10 lat po premierze Dzikiego Gonu dostaniemy kolejne pełnoprawne rozszerzenie do trzeciego Wiedźmina? Zbliżający się dodatek Pieśni Przeszłości rozbudza naszą wyobraźnię, dlatego zebraliśmy kilka pomysłów co naszym zdaniem mogłoby się pojawić w nadchodzącym rozszerzeniu tworzonym przez CD Projekt RED oraz Fool’s Theory.
tvgry
7 sierpnia 2026
Oskar wraz z Adamem mieli okazję spędzić blisko pięć godzin z przedpremierową wersją gry The Blood of Dawnwalker od polskiego studia Rebel Wolves. Czy to tylko "pogromca Wiedźmina", czy początek zupełnie nowej, wielkiej sagi RPG? I co z tym wszystkim wspólnego ma Bezimienny z Gothica? Odpowiedź poznacie w tym materiale.
tvgry
27 lipca 2026
Ostatni sukces szpiegowskiego 007: First Light udowodnił, że James Bond wciąż ma się świetnie w wirtualnym świecie. Trudno jednak wyobrazić sobie ten triumf, gdyby nie prawdziwy wstrząs, jakiego branża doznała w 1997 roku. W dzisiejszym materiale wsiadamy w wehikuł czasu i bierzemy na warsztat absolutnie kultowe GoldenEye 007 z Nintendo 64!
tvgry
7 sierpnia 2026
Od premiery Gothic Remake minęło już parę dobrych tygodni, był więc czas aby tę grę raz, czy nawet dwa razy ograć w całości. Jeśli jednak powrót do Górniczej Doliny pozostawił w Was pewien niedosyt, to przychodzimy z odsieczą. W dzisiejszym materiale przygotowaliśmy dla Was zestawienie gier, które idealnie sprawdzą się jako lekarstwo na pogothicowego kaca.
tvgry
27 lipca 2026
Wszyscy żyjemy już powoli preorderami na nadchodzące GTA 6, ale pierwsza połowa 2026 roku dostarczyła nam masę fantastycznych gier, które mogły umknąć w tym całym medialnym szumie! W dzisiejszym materiale zebraliśmy dla Was absolutnie najciekawsze premiery minionych miesięcy.
tvgry
27 lipca 2026
Z grami często bywa tak, że dopiero po wypuszczeniu porządnego dodatku pokazują swój pełen potencjał. Czasami rozszerzenia okazują się wręcz lepsze i bardziej dopracowane od podstawowej wersji gry, oferując mechaniki i historie, których brakowało fanom. Dlatego też w dzisiejszym materiale bierzemy pod lupę DLC, które okazały się lepsze niż same gry.
tvgry
27 lipca 2026
Gry wideo od lat obiecują nam wolność bycia "tym złym". Ale czy faktycznie oferują nam głębokie, moralne dylematy, czy tylko sprowadzają mrok do wciskania czerwonego przycisku i bycia totalnym dupkiem? W dzisiejszym materiale wracamy do czasów PS3 i bierzemy pod lupę słynny system karmy z kultowej serii inFamous!
tvgry
27 lipca 2026
Minęło ponad 13 lat, odkąd po raz pierwszy wypłynęliśmy na szerokie wody Karaibów z Edwardem Kenwayem. W dzisiejszym materiale sprawdzamy, czy wchodzenie dwa razy do tej samej wody to na pewno zły pomysł. Czy mimo starych, asasyńskich bolączek, obecnych między innymi w walce, to faktycznie najlepsza odsłona serii od dekady?
tvgry
27 lipca 2026
FLESZ!! Dzień jak co dzień haahah. Dziwny ten filmik SR3, ale i tak kupię.
Fajne te wszystkie informacje. Z czego pewnie żadna nie jest prawdziwa :)
Dajcież coś outdoor przecież jest po 1ym Kwietnia , może wypad mikrofonem w plener z małą interaktywną ankietą dla przykładu: Kto W Co Gra ? pomijając takie hity jak Crysis 2, Shift 2 Unleashed bo wiadomo że każdy sznowany gracz sięgnie po takie tutóły bez zastanowienia ,tu chodzi o całą reszte i podejrzewam że dali byście rade na pożądny wykop z mikrofonem na krakowskim rynku :)
Wkurza mnie ten 1 kwietnia!
Ten The Bard może być niezły.
Na początku się na to nabrałem.
Ciekawe premiery gier heh ale dziwne jest to halo dance central. Ale minecraft jest czadowy cos jak budowanie z klocków lego ale czy zrobiliscie gameplay z minecraft'a?
" Jaskier co ty bredzisz ! " ...nieutrzymam jeśli nieusłysze tego w części drugiej Wiedźmina jeśli takową będe w stanie odpalić :]
E tam, to Wiedźmin 2, ale fragment pewnie z Jaskrem :*
Dajcie Franka i moją koszulke :p
the bard zapowiada się ciekawie:)
Chyba tylko ten Saint Row to nie fake , a tak to wszystko " żarciki " ;D
Wyszperałem coś na temat Franko i podobno legenda polskiego gamingu powraca,
dacie coś na żywo :P
swietny flesz, dawno sie tak nie usmialem ;d
hahaahh sobie z Nas jaja robią cały dzień
Nieźle demko Portala 2 zajmuje prawie 1 TB . :]
THE BARD po prostu wymiata :)
Odnośnie mikropłatności w minecraft... wy wiecie że to screemer? Po prostu żart primaaprilisowy. Na serwerach multiplayer pojawiły się skrzynie, gdy na nie klikniemy przenosimy się do "sklepu" i możemy coś kupić, gdy już wybierzemy coś i chcemy płacić wyskakuje dinozaur na ekran i zaczyna się drzeć w niebogłosy. NIE DAJCIE SIĘ WKRĘCIĆ! pozdro ;) chris
Lichy ten Fleszyk w sumie nic nowego, poza tym tego Starcrafta 2 niemoge sobie wyobrazić w kinekcie, kto wpadł na tak dziwny pomysł ?! Napewno ktoś musiał , zawsze jest ktoś kto wpada na pomysły jako pierwszy jak ten ludzik z Mainkrafta który wpadł w przerębel pełen zabójczych owadów :]
Mam podejrzenie że wygrana przezemnie >>koszulka<< (rozmiar XL) może niedotrzeć w wyznaczone miejsce , tzw. punkt docelowy czyli gdzieś w okolice mojego pobytu.....
Chciałem zasięgnąć więcej na ten temat co sie mogło stać że przekaz pocztowy został wstrzymany ?! Z niewiadomych przyczyn zaczołem sie niecierpliwić ?!
Czekam na nowe symulatory ! Miało być coś o Maszynach i pojazdach do rozbiórki budynków i o cysternach i lawetach , czekam...
Drobny sówak** bo demo nie może zajmować 975.5 GB - to jest absurdalna wartość .
Może chodziło o 975.5 MB ...Einstein'ie
Świetny flesz prima aprilisowy ;)
Świetny żartobliwy flesz ;]
Widać, że baaaaaaaaaaaaaaaaardzo lubicie prima aprillis. Heh wstyd się przyznać, ale dałem się na to nabrać -_-
slabe zarty
Ale jestem głupi, uwierzyłem w starcrafta na kinecta :). Aż wstyd się przyznawać.
"Szybki gracz dla szybkich fleszów" - Fajne, zostawcie już takie na zawsze :D
zorientowałem się po StarCraft na konsole
o kurde uwiezylem w to LOL
Wszystko to prawda....ale ze strony tvgry.
THE BARD dobre xD chyba już jestem na takie numery za stary.
Achhh..Kolejny prima aprillisowy żart ;]
@Duat
Nic :). Tylko tyle, ze jest 1 kwietnia ;).
Fu*k, jakie drętwe te dżołki...Gdyby nie był to piątek to lepiej byłoby jakby ten dzień już się skończył.
Do dupy. prima aprilis
Tsa 950GB demo Portal 2 mhm
czemu w piątek flesz a nie w czwartek
@wiosek12
Nie, nie było, jak wszystko w tym fleszu:P
Naprawdę wykazujecie się dużą kreatywnością chłopaki w tym roku w "dzień jak co dzień"
A i przegląd też bardzo dobry :P
the bart pryma aprilysowy żart cd projektu :)
Chłopaki wogóle wykazali się dzisiaj kreatywnością i zaserwowali nam pełno żartów.
W mordę :D Ja w to wszystko uwierzyłem :P I nawet w tego minecrafta z pomocą techniczną za 500$
Ale sobie pod koniec przypomniałem że dziś jest prima aprilis...
Cwaniaki....;)...na pewno zrobicie z tych gier dużo filmików no nie ;)...xd
Prima Aprilis, a nie 900GB portala 2 :)
o boze wszystkie newsy mnie rozwalily widac ze lubicie tak jak developerzy prima aprilis
Heh kurde swietne :D
Propsy! Ciekawi mnie Halo: Dance Central i ponad 900-gigowe demko Portala ;d
jaja niezłe ale jest tak co roku marcin ma coś na nosie albo w nosie
LOL. Beta ArmA 4 mnie ro****ała :D.
[11]
No shit Sherlock
Ten flesz to jest chyba prima aprilis ;D
Taaa, zombie apocalypse... :D taa, arma 4 :D
hehehe zajebiste
a co powiedzieć na temat flesza to fleszyk zarąbisty
Halo: Dance Central ciekawe jak to wyjdzie ale na pewno zagram
Ciekawy jest dzisiaj ten flesz.
zabieram się za oglądanie . trochę mnie dziś dobiła publikacja nowej klasy w guild war 2
Hehehe cały flesz to bujda :) Ale dobre :)
Symulator barda...yeeeee right :D