17 218 wyświetleń
(2:03)
19 lipca 2014
Materiał video do gry FIFA 15, w którym zaprezentowano emocjonalne reakcje zawodników i kibiców. (26813)
GRYOnline
Gracze
OpenCritic
trailer
28 września 2024
trailer
26 października 2025
Materiał video do gry War Thunder, w którym deweloperzy ze studia Gaijin Entertainment zaprezentowali zamiany wprowadzone w aktualizacji o numerze 1.57.
trailer
15 marca 2016
Wideo z The Legend of Zelda: Skyward Sword od Nintendo | Opublikowano 2011-07-22 13:36 w kategorii Pozostałe | Czas trwania 1:42.
trailer
22 lipca 2011
Materiał fimowy prezentujący patch 8.5 do gry World of Tanks.
trailer
25 kwietnia 2013
trailer
14 lutego 2025
trailer
31 października 2025
trailer
28 października 2025
Film z gry World of Tanks. Promujący aktualizację o numerze 7.3 oraz zmiany w niej wprowadzone.
trailer
10 kwietnia 2012
trailer
27 października 2025
victripius Senator
Niby żadna rewolucja, ale takie dodatki sprawiają, że gra się jeszcze lepiej, więc fajnie, że twórcy się do tego przyłożyli w tej edycji.
Seboolek Generał
Pożyjemy zobaczymy. Mam nadzieje ze w końcu bedzie czuć emocje meczu a nie taka sztampa. Grając w Fife14 nie czuje tego czegoś. Niech się przykładają do tego bo słuchanie tych samych komentarzy czy też oglądanie tych samych animacji w kółko bywa z czasem męczące.
KochamKonsole Generał
Gdzieś na GOL-u był artykuł że te emocje itd. będą tylko na PC i next-geny. Prawda to?
mrgiveman Generał
[5] Tak, w tych wersjach w których zaimplementowany jest silnik Ignite.
mohican Legionista
Zabawne, że umieścili nawet kibiców Manchesteru City robiących "Poznan" czyli kopię dopingu kibiców poznańskiego Lecha. (podskakują tyłem do murawy trzymając się za ramiona)
To pokazuje jaka bieda kibicowska jest na wyspach, że muszą kopiować od Polaków sposoby na doping. Choć ten akurat wydaje mi się jednym z najgłupszych jakie wymyślono.
ps. śmieszne, że mam rangę: Legionista
Lechu4444 Pretorianin
The Poznan w Fifie. Ciekawe czy poza kibicami City kibice Lecha też będą mieli to zaimplementowane. :)
junior42 Generał
Moim zdaniem jest to bardzo fajne urozmaicenie rozgrywki. Panowie z EA daza mysle do kompletnego realizmu i z roku na rok co raz lepiej im to wychodzi :) Zobaczymy jak to wyjdzie DEMO pewnie bedzie za kilka tygodni. Zagramy i sie przekonamy :)