4 079 wyświetleń
(4:37)
29 stycznia 2014
Materiał video do gry Castlevania: Lords of Shadow 2, w którym deweloperzy z hiszpańskiego studia Mercury Steam Entertainment opowiadają o powstawaniu miasta w grze i swoich inspiracjach podczas prac.
GRYOnline
Gracze
Steam
trailer
5 marca 2021
Yet Another Zombie Defense HD jest rozbudowaną i odświeżoną wersją Yet Another Zombie Defense, czyli wydanego w 2014 roku twin-stick shootera z elementami tower defense.
trailer
14 sierpnia 2018
trailer
10 lipca 2026
trailer
17 lipca 2026
trailer
16 października 2025
trailer
24 kwietnia 2025
trailer
14 lipca 2026
trailer
15 lipca 2026
trailer
24 czerwca 2026
Akcję Project Awakening osadzono w fikcyjnym świecie w klimacie high fantasy, w którym ludzie żyją obok potężnych bestii.
trailer
12 września 2018
@żbike Nie opłaca Ci kupić PS4 w tej chwili. Konsola PS4 ma jeszcze mała biblioteka gier oraz brakuje wsteczna kompatybilności (Sony pracuje nad tym). Lepiej poczekaj na właściwym czasie albo możesz pożałować. Ale to twój wybór. :) Pozdrawiam.
Miasto będzie jakimś rodzajem sandboxa?
Tylko ten tytuł powstrzymuje mnie przed sprzedażą konsoli.
Ciekawe jak im wyjdzie sceneria współczesna. Mam nadzieje, że nie tak sztucznie jak w większości gier - kilka korytarzy udających ulicę, i kompletny brak oznak życia...
Tak będzie spolszczenie do drugiej części ,gdy tylko twórcy skończą spolszczenie do Castlevania:Lord Of Shadow (1 lutego) to zaczną prace nad drugą częścią gry.
@karvimaga Nie ma szans. Konami to korporacja, co nie interesuje się spolszczenie dla Polaków. :( Dla pocieszenie, w Internetu istnieje grupa GameSub, co pracują nad spolszczenie dla Castlevania Lords of Shadows 1 i to na poziomie profesjonalna. :) Premiera spolszczenia - 1 luty 2014r. Jeśli robią spolszczenia do pierwszej części, to istnieje szansa, że będzie spolszczenia do drugiej części. :) Pozdrawiam.