3 829 wyświetleń
(1:15)
8 czerwca 2011
Wideo z Assassin's Creed: Revelations od Ubisoft | Opublikowano 2011-06-08 11:52 w kategorii Pozostałe | Czas trwania 1:15.
GRYOnline
Gracze
Steam
trailer
13 października 2020
trailer
19 czerwca 2026
trailer
6 maja 2022
trailer
15 maja 2024
trailer
2 czerwca 2026
trailer
17 czerwca 2026
trailer
17 czerwca 2026
trailer
12 czerwca 2026
trailer
9 grudnia 2021
trailer
17 czerwca 2026
Jak fabuła jest głupia to ja nie mam pytań...
cieszy mnie że to już ostatnia część
To nie jest ostatnia część.
Fajna gra będzie na 0% (nie, nie pomyliłem się),a najlepsza na świecie na 100%.
jesteś mietkiem żulem i gonisz za złotym jabolem, który świeci :)
to do saretha1000
on chyba nie wie o co kaman w calej grze
hellgate82.. jeśli Ci się podoba gra to po się wykłócasz z nimi ? po prostu olej ich i rób to co lubisz :]
hellgate82 - "Natomiast Desmond zostanie uwięziony w rzeczywistości wykreowanej przez Animusa." - to nazywasz świetną fabułą? ta gra się ciągnie jak guma, grywalność ma ale nie ma fabuły, chyba że jesteś już dzieckiem wychowanym na tej serii no to w takim razie nie wtrącam się
cieszy mnie że to już ostatnia część, bo jak znów mają jakieś głupoty wstawić w tą grę to pozdro
i wydawało się że pierwsza część będzie normalna, ale oczywiście musieli wcisnąć kit w zakończeniu, a w 2 i Brotherhood kontynuować te śmiechoty, zresztą w Revelations już pokazali że nic się nie zmieni
nie mówiąc już o realiźmie - skokach w siano z kilkudziesięciu metrów i to bez szwanku, wspinaniu się po każdej ścianie/belce/itp. nie musicie mówić ze to przecież asasyni, no ale w środku muszą być nieźle gumowi żeby takie rzeczy robić
rozumiem że grasz w schemacie: "nie rozumiem ale jest fajnie i wszystko mi się podoba" ;)
co masz robić? nie grać jak się nie podoba. Dla mnie fabuła to właśnie jeden z najjaśniejszych powodów dlaczego bardzo lubię tą serię. Grafika, akrobacja, we\alka wszystko super, ale to właśnie niesamowita historia przykuła mnie do gry.
fabuła wiadomo była glupsza niz w kazdej poprzedniej czesci no ale w Brotherhood tworcy przeszli juz samych siebie xd wezcie juz ta serie skonczcie
swiecace jabole, rozdzka papieza, tajne swiatynie w Watykanie - smiac sie czy plakac?