Co to crap wygląda jak gra za z przed 15 lat albo i lepiej do animacja jest po prostu słaba a nie artystyczna same tekstury niskiej jakości postacie generyczne fabuła nijaka. No taka ekipa przegonów którzy chcieli by być ambicją jest być lokalną patolką .