FSB znowu nadaje Jedna sprawa - tak zwanym wzrostem wymagań obarczony jest dodatek - nie musisz go kupować i instalować. Robicie gównoburzę z niczego praktycznie. Dobrze, że CDPR nie będzie marnował swoich zasobów na dodatkowe testy na starszym systemie, a wykorzysta je w bardziej produktywny sposób. I tak najprawdopodobniej dalej Wiesiek będzie śmigał na Win10.