Mangas widze guts na avatarze, naruto jest fenomenem dzieki któremu wiele osob zaczęło z anime w tym i ja, a jestem rocznikiem 96 dzieki niemu również poznałem różne inne anime jak np berserka(tu akurat tak sie wkrecilem ze czytam również mange)
Wiec jak dla mnie Naruto to idealne anime zeby zakochac sie w japońskiej pop kulturze