@nowy64 liczę że uda ci się wygrać konkurs. Piękna praca, pozder!
poza tym @jawbone i @scourer_95 best work ;)
Nie mam nic do powiedzenia na temat tego przeglądu oprócz tego że nice konkurs, a no i: Sto siedemdziesiąty! Zabieram się za oglądanie! Tylko zdjęcie. pozder
Nowy Prince wygląda rewelacyjnie. Ale kolejny Rock Band... jak by nie było tego na półkach w dostatecznej ilości :[
Pierwszy remake przyjął się wspaniale, dobrze by było gdyby pojawiła się polska wersja.
Dwie poprzednie nie podobały mi się.
Ostatnio lubię azjatyckie klimaty True Crime 3, niedługo też Kane & Lynch 2. Dobro Dobro
Ładne, po polsku i za darmo. A muzyka?
Dell do Anno 1404 dodawali płytkę ze ścieżką dźwiękową?
Pozder!

Nigdy nie widziałem tej gry. 1995r. 3D, grafika, jazda samochodem, sterowanie myszką. Nie wiem czy jedna z bardziej niedocenionych gier tamtych czasów czy co ale uważam że przeszło to totalnie bez echa. Gdzie to było? Dziwi mnie że nawet nie ma tego w Waszej encyklopedii ( największej na świecie :| )
T2 to mój ulubiony film dlatego wszystko co z nim związane (prócz płyty z soundtrackiem, plakatem i figurką endoszkieletu) mi nie podchodzi, tak samo jak ta gra. Ale absolutnie jestem pod wrażeniem działania tej gry jak na '95
Dzięki za filmik. Pozder!!!
Odcinek lepszy nież poprzedni. Dobrze że jest nowy głos, wprowadza nieco różnorodności. Pozder!
Znowu odpaliłem tą grę, i przypomniałem sobie jak bardzo jest ona krótka. bardzo dobra polska wersja językowa, i dzięki rysunkowym animacjom nie starzeje się. (Już 12 lat) Gra bardzo fajna ;)
NFS Shift za 79zł? Ciągle za wysoko, nie dam więcej za jakiegokolwiek NFS'a więcej jak 49zł. Jest już długo w sprzedaży powinno być taniej. 79 zł. to wciąż marna okazja...
W zeszłym tygodniu było mówione o tym że od bardzo długiego czasu to najlepszy miesiąc dla gier. W tym przeglądzie tego nie widać. Jedna zapowiedź, wrażenia z jednej gry i materiał o CoD plus jakieś info o sprawach sądowych niczym z "Pudelka". Być może to kolejne "bicie piany".
Bardzo podoba mi się pomysł z nagraniami. Nagrody będą przydzielane za pracę, good idea. W ME2 jeszcze nie grałem więc nie mam co nagrać. Pozder!
Boguś Linda w zwiastunie jest bardzo dobry. Myślałem że będzie o wiele gorzej. Ciekawe jak w samej grze.
A ten portal jest jakiś, przerażający na swój sposób. Jak kiedyś grałem też miałem to takie dziwne uczucie. I ten komputerowy głos babki brrrrr...
Na Facebook'u pytaliście czy jeśli gra jest słaba, to długi czas rozgrywki jest jej wadą czy zaletą? IMO po tym filmiku widać tylko że jeśli jest dobra, to ten długi czas jest jak najbardziej zaletą. Pozder!
uuuuuu Yoshi! to był najlepszy moment ;) No i końcówka dzięki muzyce. Taki sobie program, dobry jedynie na zabicie czasu w pracy. Ano i nie wiedziałem że gry tzw. "wysokobudżetówki" są aż tak wysoko budżetowe (100 mln $ z GTA?! nice) Pozder!
Gra: "z obściskującą się parą"
Nie znam tych gier co mają być w następnym odcinku. A że "Terminator 2" to mój ulubiony film, a świętości nie powinno się ruszać to wybieram tą grę z obściskującą się parą, chętnie zobaczę co to za fetysz.
Odcinek spoko, dzięki za przypomnienie filmu Eksplozja (chyba pierwszy film emitowany w stacji TVN 1997) chociaż to dosyć marne skojarzenie, chyba każdy ma jakieś dziwactwa (Mi płyta Velvet Revolver - Contraband kojarzy się z serią Commandos i ch*j wie dlaczego) Głosowałem na Myth a i tak go nie lubię.
Zabawne że w każdym filmiku jest info o wyborze 2 gier, nawet dziś zaznaczone zostało że kiedyś przyjdzie i na inne pora, a inni i tak napinają swoje prośby o Gothici i Tomb Raidery. btw. ciekawi mnie czy czyta ktoś te komentarze czy tylko przewija i liczy głosy. Cokolwiek thx!
Metro bez dema? Porażka łącznie z tym jakie wymagania przedstawiają. Czekam na Mario!!!
Gra świetna. Strasznie boli porównywanie do MW2, ona jest inna, ma swój styl. I racja dialogi po polsku wychodzą co raz to lepiej. Czekam na więcej!
Just Cause 2 zapowiada się niesamowicie. Pamiętam jak pożyczyłem pierwszą część która zagościła na moim dysku jakąś godzinę, strasznie ją źle wspominam, ale teraz co tu widać w zapowiedziach, chyba najfajniejsza pozycja do do kupienia na PC w marcu.
Wygląda niesamowicie dobrze. Wydaje mi się że będzie dużo lepiej niż poprzednia część. Nie mogę się doczekać. (ha ha, zepsułem magiczną liczbę 1000 komentarzy pozder) ]:->
Dzięki za info, bo ciągle to przekładałem na następny dzień. Dzięki! Ne kapuję trochę po co te ujawnione wyniki. Uważam że ludzie sugerują się ilością oddanych głosów wtedy nie są do końca przemyślane po swojemu tak jak się czuje. BTW. wyniki trochę mnie zasmucają, AC2 jest w porządku, ale czy naprawdę najlepszy? No mój głos poleciał w inne miejsce ;)
"Najlepsze z najbardziej niedocenionych gier 2009 roku." - Srry, czytać muszę uważniej.
Double post - nie mam abonamentu. pozder!
Trochę nie rozumiem tej kategorii. Nie było ich wydanych w Polsce? Chyba widziałem je na waszych stronach do kupienia. W każdym razie, nie grałem w żadną z tych gier i tu mnie macie. Ale że nikt?
Świetna muzyka i klimat, szkoda że nie dokończyłeś sprawy z tym wulkanem. Mimo to Thx!

Home World (bo zapowiada się ze będzie MYTH ;]) Nie mogę znaleźć info w waszej encyklopedii o Earthworm Jim 1 lub 2. Jest tylko zapowiedz jakiejś odświeżonej wersji 2010.
Kolejny świetny odcinek Doom'u. Tak trzymać! Pozder
Nie ma co się dziwić że każdy gra predatorem. Mimo to chyba najmniej klimatyczna kampania.
Wydaje się niesamowicie przyjemna, muzyka ekran jak ze starego kina, ten pan, ciasto jak to razem tworzy super klimat. Fajny materiał. Fajnie zaakcentowałeś Winterbottom, jak rasowy angol. Pozder! :)
Głos na MDK. Mylę że Gothic 1 jeszcze się pojawi. Wydaje mi się że trochę przesadnie z tą dżunglą dopiero w Far Cry, Może się mylę. BTW. Mój ulubiony program na TVGry.pl Oby tak dalej Pozder!
Podkładany śmiech JEST potrzebny, żeby było wiadomo kiedy ma być śmiesznie ;] Pozder
Standardy od Activision i EA jakoś w tym roku mi nie przeszkadzają może dzięki temu będzie więcej miłych niespodzianek. Crysis 2 po prostu ominę gdzieś, nie podobała mi się pierwsza część, do dziś mam wrażenie źle wydanej forsy, uważam że nie ma co się ekscytować.
Podoba mi się ten fragment muzyczny przy zapowiedzi Activision, Podacie tytuł?
Podoba się. Zaznaczam w kalendarzu.
BTW. Ten więzień we Francji. JAK?! To jest temat na film ;]
Rzeczywiście za krótko. A czy tak szybko to się zmieni? Póki nie pojawi się więcej tego typu protestów to jeszcze długo możemy dostawać skromne dodatki. Ewentualnie jeśli ktoś zechce być oryginalny i da duży DLC.
Pod filmem z FF XIII pisałem żeby darować tą grę, jednak teraz żałuje, bardzo mi się podoba. Czekam na filmy z wersji anglojęzycznej.
Multi na tym filmie nie prezentuje się jakoś zachwycająco, podoba mi się tryb z "małą siostrą" są w grze podobne opcje rozgrywki?
Niesamowita kreatywność graczy. Dobrze się patrzy na ludzie którzy nawet mimo kapryśnej pogody chcą wyjść na podwórko i zrobić coś nie zwyczajnego. Tak trzymać!
Fahrenheit, Fahrenheit, Fahrenheit z tym że więcej, ładniej i zabawniej. Chciałbym kiedyś zagrać, niestety nie ta konsola.
Jeżeli chcecie aby gracze sami odkrywali grę to 2 filmy w zupełności wystarczą.
Jak oglądałem zwiastun z piosenką Leony to dubbing angielski wydawał się być dobry. Chociaż pomysł żeby zrobili japoński dubbing i angielskie napisy byłby chyba najlepszym rozwiązaniem. Bardziej utrzymuje nietypowy, inny klimat. (Yakuza? jakaś porażka, można sobie darować..) pozder
Na Allegro dostępne tylko 3 sztuki ale w dobrej cenie. Może jeszcze nie teraz ale kiedyś kupię. Wydaje się być bardzo przyjemna.
Świetna gra, fajnie że ją przypominacie. Pamiętam jak pierwszy raz grałem po nocach to się bałem tych scen, ale fabuła, rozgrywka, klimat wciągało mnie i mimo to brnąłem dalej.
@killer1410 w czym dokładnie problem, u mnie na Vista śmiga bez problemów.
Ciągle wspominacie o skojarzeniach z Assassin Creed i GTA IV nie zapominajcie o ostatnim Prince of Persia gdzie podobnie po odzyskaniu terenu część tego świata zmieniała kolory. No więc inspiracji sporo było.
Gry jak gry. Bardziej mnie zaciekawiła reszta. Chcę sprawdzić tą płytę Unplugged bo nie miałem styczności z żadnym numerem z tego krążka więc może czas nadrobić zaległości z pierwszej połowy roku w polskim hmm rocku, cokolwiek. Zapomniałem o tym filmie więc też chyba wypożyczę, a książki to cóż, było dużo lepszych pozycji do obadania ale to w końcu wasze podsumowanie. Pozdrawiam!
Sto lat i Wesołego Alleluja! czy cokolwiek. BTW. ten materiał był trochę głupi :] Zaliczę go jako bonus track do ostatniego przeglądu :]
Dzięki za wszystkie wstawki z The Saboteur bo mnie namówiły na zakup. Gra może i nie jest idealna, czepiają się byle klocka ale mi sprawia przyjemność spacerek czy przejażdżka ciasnymi ulicami Paryża. Tego w grze jeszcze nie spotkałem, no i te kolory. Także dzięki, pozder!
Dla mnie Dragon Age zapowiada się świetnie, jedyne czego się obawiam to czasu długości ukończenia fabuły głównej, że mogli jak zwykle przesadzić niby jest 6 różnych początków. Ale wydaje mi się że już za 3-4 razem nie będzie się chciało bo ile razy można przechodzić właściwie przez to samo chyba że rozłożymy to jakoś żeby chętnie wracało się do gry. Fajny przegląd. Dell, wcześniej wróciłeś z Japonii niż reszta? Trochę nie łapię konkursu. Jak to kiedy została wydana pierwsza częśc NFS: Shift to była jakaś inna? A może to taki haczyk ;) Pozdrawiam
Może przejże jakieś tytuły z Platynowej Kolekcji skoro trzecia gra za darmo czemu nie.
Przeglądu nie będzie? Lorda i Della dopadła grypa? Facet co prowadzi w zastępstwie "flesz" szkoda że Ty nie poprowadziłeś, głos masz spoko, się dobrze słucha i byłby spoko eksperyment.
Fajny materiał. Szkoda że nie zawsze komentarz nie zgrywał się z obrazem, ale to co konkretniejsze pokazane. Spoko
W Gothic III nie grałem bo byłem już trochę tym zmęczony jednak po dłuższym czasie bez RPG'ów Risen dobrze się prezentuje i ciekawi. W następnym filmie możecie pokazać jakiś etap w połowi gry i fragment konkretniejszego questa. [BTW. to nowe konto z poprzednim (Moley_Crue) coś się zadziało].