Jako, że Rockstar wie co robi i nie wydaje tej gry na PC, to zapraszam do podpisywania petycji. Im nas będzie więcej tym może nas zauważą i usłyszą. Zajmie ci to chwilę, a możesz uratować marzenia wielu graczy.
www.change.org/p/rockstar-games-release-red-dead-redemption-2-on-pc-2
Fajna historia, ciekawe zadania. Jednak gra tylko na raz. Za dużo minusów. Jak system walki, ogólna mechanika, system rozwoju i bugi.
Przecież Rockstar już przy pierwszej części mówił że niemożliwe jest przeniesienie tak zaawansowanej gry na myszkę i klawiaturę.
Nie wiem kto jest glupszy. Oni zarabiający setki milionów. Wydający praktycznie same kapitalne gry i mający prawdopodobnie największą ilość fanów czekajacych z wypiekami na twarzy na każdy kolejny ich ruch. Czy gościu wypisujacy takie bzdury?
20 godzin za mną i po woli się zastanawiam, czy odłożyć RDR2 na później. Gra bardzo wciąga, a wszystkie bajki o grindzie to wymysł największych frustratów. Trzeba grać w grę! Nagle wszyscy słuchają youtuberów i streamerów w w kwestii gier :D
No pewnie. Dajmy im szansę :D Zapłaćmy im za coś nie działa i głaskajmy po głowie. Tylko i wyłącznie gracze niszczą branżę. Tu mamy przejaw jednej z większych hipokryzji.
Normalny człowiek, który o czymś marzy ( tak jak pctowcy o RDR 2) to dąży do celu i robi wszystko, żeby ten cel osiągnąć. Niestety da się zauważyć, że te ich marzenie o rdr 2 przeistaczają w zazdrość, Co nie powinno mieć miejsca. Kup konsole i stań się lepszym graczem....a nawet człowiekiem...
Nie będę płacił za niedokończony produkt. Wolę wydać pieniądze na świetnego nowego Call of Duty.
Nie dziwię się. Anthem pozamiata. No, ale to ex Sony więc jakoś gwarantowana.
Widać że czerpali garściami z najlepszej bijatyki jaką bez wątpienia jest Wiedźmin 3.
Malutko. Jednak nie dziwi brak zaskoczenia u pctowcow. Na pc to nawet BR nie jest standardem gdzie na konsolach takie gigabajty wrażenia od lat nie robią.
@ up gość który ci będzie chciał wmówić że w szafie ma przejście do Narni A jak nie uwierzysz to znaczy że mu zazdrościsz i jesteś zawistny.
Najpierw " złamią denuvo to sprzedaż skoczy ", a potem " wielu graczy bojkotuje grę i nie kupi jej dopóki nie usuną tego syfu patchem ". Fak Lodżik.
Dlatego ja w każdej miejscówce odblokowuje szybką podróż, w razie gdybym chciał tam wrócić i coś porobić. Typu zadanie poboczne.
Niby hype i cyfra już dawno opłacona, ale jak będzie zawód to nie zagram najwyżej.
No i fajnie, bo DS3 chodziło bardzo dobrze, więc nie ma co się martwić o optymalizację.
No i super. Singiel skończył się na pierwszym MW. Zresztą to online się liczy, a nie jak ktoś wspomniał " połowa gry " singiel.
Bo poszli w kierunku " gra usługa ". Faktycznie nie ma takiej zawartości jeśli chodzi o singiel jak w FH3. Tylko kwestia jest tego, że zawartość będziemy dostawać z czasem. Dlatego najlepiej kupić było wersję Ultimate.
Na całe szczęście nikt z obecnych nie będzie decydował co się komu należy. To jest tylko i wyłącznie ich sprawa. A wyzywania Sapka tylko pokazujecie, że jesteście tacy sami:D Jeszcze, żebyście go chociaż osobiście znali to pół bidy. Żeby nie było nikogo nie bronie, bo to czy mu się należy czy nie rozwiąże sąd.
Nie za ostro? Chyba nie znasz go osobiście, żeby tak wyzywać innego człowieka. To wyłącznie jego i CDP sprawa.
Chloptasiu. Nie wiem jakby musiał napitalac żeby mu sam odpoczynek nie wystarczył. Z tym bcaa toś wyskoczył jak typowy sebix z siłowni, któremu idzie wszystko wmówić i sprzedać.
Odpoczynek, zdrowe odżywianie. Żadne duperela czy odżywki. To jest efekt placebo.
@Yarpen. To samo mam wrażenie z tymi klatkami. Ogólnie to mnie wzrok strasznie męczy przy tej grze. Czym to jest spowodowane nie mam pojęcia. Być może też mnie gra po tych 15h zacznie przynudzać, ale staram się dawkować po 2h dziennie. Na razie jest dobrze i mi się podoba.
Śmieszą mnie ludzie, których to śmieszy, bo dla kogoś to może być błahostka wydać 200 zł na grę. Choćby miała być na 2 h.
Ojej chciałeś być fajny tym komentarzem ale ni wyszło? Ojej. Właśnie mi w tym komentarzu o to chodzi, że się sprzeda w milionach. Boszee.,,,
No cóż ja gry nie kupię, bo nie ma prawowitego singla. Jednak nie zmienia to faktu, że jako gra jest dobra i sprzeda się pewnie zaś kapitalnie.
Odyssey jest dobrą grą i nie dziwi taka sprzedaż. Co dodatkowo robi też marketing swoje, zresztą to samo w przypadku Fify. Jednak co do rozgrywki to Fifa 19 w ogóle mi nie podeszła i nawet licencja i tryby mnie nie przekonają do kupna pełnej wersji. Co nie zmienia faktu, że to dobra gra i ma swoich fanów i w pełni rozumiem sprzedaż. Do mnie przemawia PES, a do kogoś innego Fifa.
Ja wiem, że coś takiego jak BR może być nieznane dla niektórych, ale na konsolach to już dawno standard. Ograniczenia? Hehe. Ogranicz marny trolling.
Ucz się pilnie, a mama kupi tableta.
Ale Ubisoft tworzy co najmniej dobre gry. To samo EA. Zresztą tak jak wspomniałem. Marketing robi swoje.
Dobra gra broni się sprzedażą. Jak jest słaba to i słabo się sprzedaje. No i marketing też robi swoje.
Wczoraj też się zaopatrzylem w swój egzemplarz i to w sumie z braku laku i na czas oczekiwania na rdr 2 i bawię się świetnie.
Gratulacje. A co do niektórych komentarzy. To kolega ma prawo robić że swoim czasem i zakupiona gra co mu się tylko podoba i nikomu nic do tego.
Wynik bardzo dobry. Kawał dobrej gry i faktycznie pory roku zmieniają wszystko. Na Xox miażdży graficznie.
Hehe a na tym się pewnie nie skończy z czarną Fringillą. Pewnie już na ekranie nie jedno zobaczymy w kwestii poprawności politycznej.
Przyszłość to takie gry jakie dostarcza ND, Rockstar czy cd projekt. I jeszcze paru innych w tym exy na konsolach. Na takie gry gracze też głosują portfelem. Dopóki będą one takiej jakości to nie ma co się martwić o branżę.
Jak człowiek myśli, to nawet nie bierze pod uwagę opinii graczy. Tylko kupuje co mu się podoba i kiedy mu się podoba.
Jest moc :D Jeden samolocik i zero czegokolwiek. No, ale jest moc...( w tym momencie Uncharted4, HZ, GoW, Detroit i Spiderman spojrzeli litościwym wzrokiem ).
Zapomnijcie o 60fps. Zawsze na konsolach będą szli w jakość, a nie ilość fps. Właśnie dlatego najlepiej wyglądające gry są na konsolach.
@up Starcitizen to nawet jeszcze nie wyszedł jak trzeba tylko dymają graczy na kasę.
Trochę jest się co dziwić, bo PC towcy lubią zwykle za darmo, więc darli z GP aż miło.
Mefke wciagalem i trawkę jaralem . Ale to dawno.
Jak dobrze posiadać XoX i porządny TV 4K. W tych czasach to dla gracza obowiązek. Takie gry, takie hity. Czy to Sony ze swoimi hitami. Duma.
A niby w jaki sposób? Przecież biedni gracze i ogólnie gracze nie są grupą docelową dla sprzedaży komponentów komputerowych.
Nikomu palić nie bronie, ale zauważyłem swego czasu, że ten problem głównie dotyczy ludzi słabych. Co mam namyśli? A to, że wielu zaczyna palić tylko przez wzgląd na to, że inni palą w szkole i żeby też być fajnym i bardzo dorosłym. Potem tacy niestety zostają z problemem na lata, albo na zawsze. Słabiaki.
Pamiętam jak WB zrobiło Batmana AK na PC. Tutaj sytuacja może się powtórzyć...
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee? Ty, ale bądź konsekwentny w tym co robisz. Skoro dużo stracił w twoich oczach to olej całkowicie jego książki. Zresztą jego i tak to nie obchodzi, bo nawet cie nie zna, a między innymi właśnie takich jak ty miał na myśli.
Jedno nie wyklucza drugiego. Faktycznie mógł to bardziej przemyśleć, ale w takim razie mu życzę, żeby doił aż miło.
Trzeba było to lepiej przemyśleć Sapek. Pewnie CDP coś mu odpali w ugodzie.
[link]
Redakcja śpi? Mesjasz ma nowy gameplay od 2h, a tu cisza.
POZAMIATANE!
W swoim czasie Widźmin 3 był faktycznie świetny, ale ja piszę o teraźniejszości i porównaniu z hitami, które wyszły od tego czasu. Jedyne czym w tym momencie broni się W3 fabuła i zadania poboczne. Jeszcze się broni.
Kapitalna gra. I na szczęście nie zmieni tego żadna opinia żadnego trolla i hejtera XD FAKTY.
O Wiedźminie 3 pasuje już w ogóle zapomnieć. Tyle niesamowitych gier powychodziło od jego premiery, że W3 wydaje się już tylko dobrą grą. No, ale mniejsza o to. AC pozamiatało jak rok temu, więc pomyśleć co zrobi taki RDR2. Same hity dla prawdziwych wymagających graczy.
Za bardzo mi ta część przypomina ostatnią. Poczekam na recki i obniżkę ceny.
A co tu się dziwić. Przecież ten film wystarczy ocenzurować i już ogląda się jak bajeczkę. U nas by dołożyli jeszcze dubbing to już kompletnie pegi13
Wyręczę cie. PoE2 ( która za niedługo wyjdzie pewnie jak jedynka na konsole ) seria Total War. Tyle.
Też tak mam. Chcę przejść grę szybko łatwo i przyjemnie. Chociaż są gatunki gier jak sportowe czy wyścigowe gdzie zwiększam poziom trudności, żeby szybko się nie znudziły i nie było za łatwo, bo tam komputer potrafi nic nie robić, żebyśmy tylko wygrali. No, ale teraz już do lutego zostało tylko FH4 i RDR2, które będę ogrywał maxymalnie ile się da i jak się da, bo takie AC, czy TB to se można na promocji pyknąć w okresie świątecznym.
Sony już nic nie musi. I tak przed nami jeszcze kilka hiciorów. Exów przypominam!
Swoją drogą jedna rzecz się stała jasne. Zawsze się zastanawiałem co tak mało PC gaming szoł. Teraz już wiem, bo nie mają co pokazać XD
Jak preferujesz wszystko, to skłaniałbym się ku PS4, bo jej doskwiera tylko brak konkretnych wyścigów na miarę Forza Horizon. Nic cie nie zrazi. Granie na padzie jest bardzo dobre. Ja po przejściu z pc na konsole i zagraniu w pierwsze gry od razu czułem się jak w domu. Jedynie trochę skilla będziesz musiał sobie wyrobić online w fps, ale to wiadomo kwestia czasu. No, ale żeby być dobrym to i na pc i myszce trzeba potrenować w jakąś grę czyż nie?
Podawanie " pc bardziej uniwersalny " w kwestii kiedy chodzi o granie jest niepotrzebne. Na dobrą sprawę każdy posiada w domu jakiś komputer czy to laptop, więc jeśli chodzi tylko o gry, to tylko i wyłącznie konsola. Oczywiście jeszcze zależy co preferujesz. Wyścigi, strzelanki, świetne exy, itd.
Nic nie zmienicie, bo to tylko zależy od graczy, czy branża się zmieni. Zresztą co tu zmieniać, przecież jest super! Taki Rockstar nie klepie ambitnych formułek, a za chwilę ich gra, którą by można w sumie tak określić.
Dawno nie widziałem takich bzdur, braku argumentów, odwracania kota ogonem i uciekania od dyskusji. Brawo Darth Father.
Wątpię czy ktoś w ogóle się starał robić platynę w tej podróbie Uncharted.
Mi się załącza laptop w jakieś 2,3 sekundy. System na SSD. Serio.
Haha XD Jaki bulwers o to, że SpiderMan to hicior, a koleś już dorabia sobie ideologię o wypranych mózgach i innych lepszych ambitnych tytułach. Gdyby tak było, to by o nich głośno było, a tak to są kaszanki.
Pad od Xboxa jest faktycznie świetny. Wiadomo, mysza i klawa do FPS i innych izometryków, ale tak to pad króluje.
Działa, ale dużo czytałem, że są problemy. Najwyraźniej miałem szczęście co do egzemplarza.
Ty się tak Heniuś nie spinaj strasznie, bo większość twoich postów to bulwersacja bez krzty humoru.
Ale będę śmiał jak gra okaże się bardzo dobra i osiągnie sukces sprzedażowy. Z tych wszystkich komentarzy na jej temat od znawców XD Sam kupię ze 3 kopie, żeby im sprzedaż podbić.
A czym miałby być nowy Grid w tych czasach, Gdzie Forza Horizon i Forza Motorstorm króluje. Wydymuszką na miarę Crew? Lepiej niech się rajdó trzymają i Formuły 1.
A czy znajdziemy tam gatunek o nazwie PeCetusZazdrośnikus? Pytam poważnie XD
Konkurencją dla FH4 jest jedynie FH3 wait a minute.... Bezkonkurencyjna seria. W piąteczek będzie grane. CYFROWA wersja Ulitmate już pobrana.
Taki protest jest największą stratą czasu jaka może być. Bo nawet jeśli coś by ugrali to co im to w sumie da? Czy ich życie stanie się lepsze? Raczej nie. To tylko pokazuje, że potrafią bez zastanowienia niszczyć pady co nie kosztują grosze. Głupota i marnotrastwo.
Mam wielką nadzieję, że gra prędzej, czy później wyjdzie na PC i jeszcze bardziej rozwinie skrzydła. To co robi Rockstar to, aż chce się, żeby wszyscy mogli w to zagrać. Jasne nie problem kupić konsolę, ale nie każdy może mieć na to ochotę, albo sobie na to pozwolić.
A to sorry, więc się poprawię. W 1930 roku nowe auto można było kupić za jedyne 500 USD.
No i takie podejście twórców mi się podoba. Bez ogródek jazda z cwaniaczkami. No co? Gracze są bezlitośni. Można ich porównać do " kibiców" piłkarskich. Kiedy jest dobrze to jest dobrze, a kiedy źle to " kuhwa! dziady! krowy doić! " XD
Heh i pomyśleć, że kiedyś kupowało się 8800GT nówka od 800 do 1100 zł i jedynie Crysis się stawiał. Teraz bulić taką kasę jest kompletnie nieopłacalne. Wiadomo, ktoś kto gra na PC znajdzie alternatywę, ale wydawanie takiej kasy jest bez sensu.
Normalnie za każdy osobno. No i normalnie za jakiś czas ( pół roku/rok ) powinna wyjść edycja kompletna. No i SP oczywiście.
I po co ja się wydaje w dyskusję z tym nieznudzonym trollem :) niedziela jest idę się przewietrzyć i tobie też radzę. Nq
Kiedy Hydro trolluje i śmieje się z konsolowców jest to poczucie humoru, ale kiedy jest na odwrót, no to nazywamy chamstwem i wyzwiskami. Oj hydro hydro, taki stary, a wciąż niezmienny.
Tak jak wyżej, graj w podstawkę i w między czasie ci si wyskoczą na tablicach te zadania.
" Niezdecydowanie " to między innymi odróżnia tą serie od Uncharted i odpowiada jednocześnie na pytanie dlaczego TR jest gorsze. Nawet Hydro się z tym zgodzi.
Normalnie po premierze ceny idą w dół. Jednak trzeba kampić na promocje. Sam sobie odpowiedz na pytania, czy coś ci się opłaca.
W podobnym wieku z multi wyrosłem i już do niego nie wróciłem.
Zależy na czym bardziej ci zależy. Na dobrym gameplay, czy licencjach i super otoczce i LM. Jeśli to pierwsze to PES, jeśli drugie to FIFA.
Mam w takim razie nadzieję, że wielu " łajt menuf " tej gry nie kupi. Eh czasem się tęskni za czasami choćby pierwszego Modern Warfera i dedykowanymi serwerami. Można było pogadać, pośmiać, a nawet powyzywać się i nad wszystkim czuwał co najwyżej właściciel serwera/admin. Nie było takiej paranoi.
Z jednej strony coś ciekawego w sumie jak QB. Z drugiej strasznie drewniane. Nie wydawajcie tego w okolicy TLOU2. Bo bedzie porażka.
Nikt ci nie da bana jak napiszesz, że świadczy to o tym, że gry jak i studio były po prostu słabe. Spokojnie.
Nie zagrałem w ani jedną grę od tego studia, więc to już o czymś świadczy.
Ale to nie chodzi o wrzucanie wszystkich do jednego worka. Po prostu gracze powinni być konsekwentni w swoich działaniach. Jeśli mamy wywalona za takie czy inne praktyki na inne firmy w tym te największe, to dla czego ma być taryfa ulgowa dla studiów początkujących? Czy to dobrze, że gracze od początku uczą, że chętnie sypnął kasą za nieskończony produkt? Przecież tak niewinnie zaczynały się wszystkie DLC SP i inne lootboxy. A teraz co? Zalew. Każda firma dąży do pieniędzy i nikt nie robi tego dla funu. Zresztą wydając swoje pieniądze czy gracz nie chciałby jednak w pełni działającego produktu? Bo ja na przykład wolę wydać na coś skończonego ( Tak wiem, wiele gier na premierę potrafi działać byle jak, ale wiadomo o co chodzi ). A może lepiej by było wydać open bete dla wszystkich i sugerować się opiniami od wielu ludzi? Zresztą róbta co chceta. Tylko wielu zamiast do graczy ma pretensje do firm. Nie broniąc, ale gracze sami nauczyli. Od malutkiego od począteczku kiedy to wszystko się zaczęło.
Czyli jednym słowem dalej kupiłeś tylko dostęp do kopii cyfrowej XD No, ale trzeba było jakoś wytłumaczyć złodziejstwo.
Eeeee? Przeczytaj jeszcze raz o czym piszemy. Nikt nie ocenia gry i nikt nie pisze, że to będzie średniak. Po prostu nie pasuje mi styl wydawniczy.
Gra za tania to będzie słaba. A jak za droga to będzie lepsza? XDXDXD sobota rano rozumiem XD
Przejdź się po mieszkaniu i zobacz ile rzeczy masz mejd in czajna, a potem powiedz w domu, że o dziś mejd in Tajwan:)
No właśnie gra nieskończona. Słowo klucz. Płacić za nieskończona produkt? Tak bardzo to tepimy, a tu nagle wszystko ok? Czy to przez to, że studio niedoswiadczone czy, że to nasi? Raczej to drugie co nie?
Być może. Jednak to w tym momencie to nasze rodzime studio dołącza do niechlubnego grona early access za pieniążki. Zamiast wydać betę, bo tak się wydaje produkt w czasie prac dla testów dla graczy.
Takich numerów to na EA nie robiła tylko wydawała normalną betę.
A jeśli ty wierzysz na serio w to co piszesz i jednak nie trollujesz to dopiero współczuje.
Nie dyskutujcie z trollem Gerr. To jeden z największych fanbojów Wiedźmina. Pamiętam jak swego czasu wymienialiśmy z ludzi argumenty z negatywnymi rzeczami w Wiedźminie. On za wszelką cenę i tak dążył do tego, że największe minusy w W3 stawały się jednocześnie plusami i najlepszą rzeczą w grach. Tak zwany Troll od innej strony. Trolluje, że wiedźmin 3 to perfekcja. Eksploracja w Wiedźminie 3 nie istnieje w porównaniu do Skyrim i innych gier Bethesdy.
Widzę tyle czasu mnie nie było a Hydro dalej ze swoimi bajkami. Gratuluje, że jeszcze ci się chce XD
Sony ustanawia rekord, a potem sam go jeszcze pobija. Teraz już tylko TLOU2 to może pobić.