„Drukarka za 1 dolara” brzmi atrakcyjnie... Artykuł nie do końca zgodny z prawdą zaplacilałam za papier drukarkę i tusz.
Dlaczego drukarka bywa tańsza? Bo firma zarabia później na abonamencie.To trochę jak:
konsola taniej + gry/subskrypcje,
telefon taniej + abonament operatora,
maszynka do golenia tania + drogie wkłady.
I są to tylko drukarki do firmy ogromne kombajny w wielkości... Ale i tak słabo jak dla mnie