szkoda nie będę kupował czegoś co już mam nawet lepsze masakra ponownie kibel to już ps5 jest bardziej spoko tu i tu autorski system a z tym małym gł.... nie wiesz czy to ryczy syczy ps 5 mam nie pro ale nie wiem no nie kumam kolesi co para lat coś wydają i można liczyć na kibel ...
Tak ja mam taki wstręt do tego zainstaluje a potem ... szkoda siana to już koniec chyba diablo Last Epoch jest 100 razy lepsze w POE nie gram to nie wiem ale polecam New World: Aeternum jest super to jest MMORPG tylko tu wiesz o tym a ,Diablo IV ... chore
Gra jest super relaksacyjna po ciężkim dniu polecam.
Tak ja mam taki wstręt do tego zainstaluje a potem ... szkoda siana to już konie chyba diablo Last Epoch jest 100 razy lepsze w POE nie gram to nie wiem ale polecam New World: Aeternum jest super to jest MMORPG tylko tu wiesz o tym a ,Diablo IV ... chore
Nie wiem, jak dla was, ale to już nie to Diablo nie czuje tego czegoś nie ma tego… stary fan.
Gram w Diablo od 2000 r. mam 47 lat. A no i Diadlo3 było ok
Szkoda kasy, a byłem fanem od 2000 roku wole Baldur's Gate 3 szkoda Diablo 3 była ok, no bo pograłem w końcu to Diablo, ale czwórka to już nie jest to fan Diablo II rocznik 1977…
Raczej nie kupie, bo w Diablo fajnie się gra samemu, a tu ponoć nie da rady. [link]
11:39 czas Mniej więcej