Manga i anime życiem

Manga i anime życiem ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

30.05.2026 15:28
2
odpowiedz
2 odpowiedzi
Manga i anime życiem
1

Nienawidzę lektora w animacjach. Według mnie lektor jest sztuczny i bez emocji. Co prawda nie oglądałam ani nie czytałam tego anime ale wyobrażam sobie jak fani tego są wkurzeni na Crunchyroll. Ja bym na miejscu Crunchyroll zrobiłabym dubbing. Wiem że niektórzy wolą lektora czy napisy, ale moim zdaniem przynajmniej dubbing pomimo swoich wad to przynajmniej ma emocje. Wiadomo kwestia gustu.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl