Nienawidzę lektora w animacjach. Według mnie lektor jest sztuczny i bez emocji. Co prawda nie oglądałam ani nie czytałam tego anime ale wyobrażam sobie jak fani tego są wkurzeni na Crunchyroll. Ja bym na miejscu Crunchyroll zrobiłabym dubbing. Wiem że niektórzy wolą lektora czy napisy, ale moim zdaniem przynajmniej dubbing pomimo swoich wad to przynajmniej ma emocje. Wiadomo kwestia gustu.