Jamrug

Jamrug ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

26.07.2025 17:21
odpowiedz
1 odpowiedź
Jamrug
2

GrzechuGrek każdy kto korzystał z oprogramowania open-source i próbował za jego pomocą zarabiać pieniądze wie, że w większości przypadków nie nadaje się ono do tego. Żaden program tego typu nie jest darmowy bo płacisz swoją stratą czasu korzystając z niego. GIMP to sztandarowy przykład bo ten program jest zrobiony tak źle, że tu nie chodzi o przyzwyczajenie tylko o to jakbym projektując auto umiejscowił kierownice z fotelem na dachu. W czasie męczenia się nad jednym projektem w GIMPie zrobił bym 3 w Photoshopie i na nich zarobił. Korzystanie z GIMPa kosztowało by mnie więc równowartość wynagrodzenia za 2 projekty czyli sporo wiecej niż licencja na Photoshopa.

23.07.2025 16:21
odpowiedz
1 odpowiedź
Jamrug
2

Ogień zwalczaj pożarem. Skoro twórcy nie reagują na cheaterów to wykorzystajcie przeciwko nim te najbardziej podłe w samej grze, uzyskajcie adresy i zaszyfrujcie gnojkom pliki na dyskach wraz z paroma prezentami upubliczniajacymi dane w darkwebie i sie nauczą.

11.03.2023 19:11
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Jamrug
2

A ja, abstrahując od artykułu i sposobu poskładania kompa, nie rozumiem najeżdżania na to, że nie jest gamingowy bo ma oryginalne chłodzenie. Może utknąłem w moich czasach, gdzie gamingowy pecet to był taki, na którym chodziły wszystkie lub przynajmniej większość gier z półki z nowościami w sklepie. Wtedy to był wyznacznik a nie czy ma ledy, chłodzenie cieczą z silnika czołgu czy myszkę o rozdzielczości wyższej niż lustrzanka sprzed paru lat. Fajne to były czasy.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl