Który parametr określa "prędkość" karty? Taktowanie, przepustowość?
Jeszcze jedno pytanie. Dlaczego po podłączeniu karty GT 630 2 GB gry chodziły bardzo kiepsko? Zacinały się, ilość klatek była niziutka, nie dało się grać? Co mogło być tego powodem? Obawiam się, czy po podłączeniu np tego GTS 250 1 GB sytuacja nie będzie taka samo...
Dzięki panowie. Spróbuję wybadać temat z dwoma z trzech podanych kart. Z tymi kartami to jest tak, że laikowi trudno się połapać. Niby GTS 250 512 MB to powinno być jedno i to samo, a nie jest. Inne zasilanie, inne końcówki, inne wejścia, spory bałagan w tym.
Panowie, mógłby ktoś z Was przejrzeć allegro i znaleźć coś dla mnie? Z pamięcią 512 MB, z jednym wejściem 6 PIN i z tym wąskim wejściem na monitor xd Sorry za brak profejsopnalnego języka :)
No nie więcej niż 60-70 złotych. Do 8 dyszek max :) Nie chcę więcej inwestować w ten sprzęt, wart może łącznie koło 200 zł :) Szkoda, że za cholerę nie mogę znaleźć identycznego GTSa, którego mam. Miałbym wtedy pewność, że wszystko zagra.
Panowie, a inne karty? Gdzie wystarczy podłączenie jednego kabla z zasilaniem? Bez konieczności dopinania przejściówki? Jest tu z pewnością wielu userów z dużym doświadczeniem w tym zakresie. Podpowiecie coś?
Pytanie, czy będę miał do czego podłączyć tę przejściówkę. No i czy zasilacz dźwignię tę kartę, bo jest ona chyba bardziej "wymagająca" niż mój stary GTS.
Dlatego właśnie szukam karty takiej samej. Nie chcę więcej przy tym grzebać. Kompletnie nie zwróciłem uwagi na te wejścia PIN. Mój gts wymagał jednej takiej wtyczki, ten który zamówiłem - już dwóch. Na pewno nie chcę nowszej karty. A coś z Radeona z pamięcią 512 MB? Coś starszego oczywiście.
Witajcie. Nie mam wielkich wymagań do gier. Odkopałem jakiś czas temu starego kompa z szafy. Bez problemu grałem na nim w moje ulubione pozycje: COD MW, COD MW2, COD MW3, MAFIA 2, kilka pierwszych części Assassin's Creed, FIFĘ 11 czy Batmana AA. Niestety grafa, MSI GF GTS 250 512 MB, zdechła i muszę ją wymienić. Przeszukując Allegro trafiłem na kilka takich modeli, ale mają one dwa wejścia 6-pin, zaś mój zasilacz posiada jedno. Chciałbym Was zapytać, która karta graficzna zapewni mi te same osiągi w grach co ten staruszek od GeForce'a? Może być to karta z rodziny Radeona. Byle nie jakieś HD i karty wymagające, gdyż po podłączeniu karty z pamięcią 2 gb gry zwyczajnie się cięły. A na tej 512 MB chodziły płynnie.
Procesor AMD Athlon 64x2 Dual Core 5200. 3 GB RAM. I jakiś chiński zasilacz, który jednak do tej pory wszystko w miarę dźwigał. Pomożecie? A może ktoś ma na sprzedaż grafikę?