Erskine

Erskine ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

25.04.2013 18:23
odpowiedz
Erskine
11

Ciekawy Flesz - jak zawsze zresztą. :)

28.05.2012 11:39
odpowiedz
Erskine
11

drugi.

08.03.2012 17:05
👍
odpowiedz
Erskine
11

Bardzo ciekawy materiał.

08.03.2012 17:04
👍
odpowiedz
Erskine
11

Bardzi ciekawy materiał!

20.01.2012 15:48
odpowiedz
Erskine
11

No fajny flesz. Drugi?

18.01.2012 17:04
odpowiedz
Erskine
11

helou

16.01.2012 16:09
odpowiedz
Erskine
11

Fajny flesz. :)

04.01.2012 17:07
odpowiedz
Erskine
11

Fallout czyta się Folaut!!! :( Poza tym dobry flesz. :)

14.12.2011 20:22
odpowiedz
Erskine
11

No i wszystko jasne!

07.12.2011 17:46
odpowiedz
Erskine
11

Jestem starszy od oststniej misji Apollo!

12.11.2011 20:47
odpowiedz
Erskine
11

Jak to jest ze skalowaniem przeciwników? Bo słyszałem, że nie do końca się to udało. Może parę słów na ten temat?

14.09.2011 11:19
odpowiedz
Erskine
11

Flesz dziś to przwdziwa błyskawica! :)

12.09.2011 13:46
odpowiedz
Erskine
11

No i znów się czegoś ciekawego dowiedziałem. Dzięki za Flesza.

09.09.2011 14:09
odpowiedz
Erskine
11

Flesz - jak zwylke - dobry. To KLRD jest już taka stara? Nie miałem świadomości...

05.09.2011 15:20
odpowiedz
Erskine
11

Zacny materiał. I naprawdę mi się toto podoba!

02.09.2011 14:00
odpowiedz
Erskine
11

Fajny zestaw fleszowy!

26.08.2011 15:16
odpowiedz
Erskine
11

Dobry Flesz. Zły podpis przy Metrze. Poza tym oki.

19.08.2011 17:20
odpowiedz
Erskine
11

Dzięki chłopaki, thank you, guys, , Danke, Jungs! Tak międzynarodowo za Flesza. ;)

17.08.2011 20:02
odpowiedz
Erskine
11

Koniu, za blisko mikrofon - wszystkie "p", "b", "t" dają po uszach.
Poza tym dobra robota!

10.08.2011 16:56
odpowiedz
Erskine
11

Drugi, chyba. ;)

08.08.2011 17:42
odpowiedz
Erskine
11

No to wiem co w cyberświecie piszczy! Dzięki za FLESZA!

05.08.2011 18:20
odpowiedz
Erskine
11

Reklamy WON! Reszta jak zwykle ok!

05.08.2011 15:00
odpowiedz
Erskine
11

Szybki FLESZ!

03.08.2011 14:30
odpowiedz
Erskine
11

Nic się nie przycięło. Poszło od początku do końca. Jak zwykle dobry Flesz. :)

01.08.2011 15:25
odpowiedz
Erskine
11

Po robocie - Flesz! :)

29.07.2011 13:53
odpowiedz
Erskine
11

Lubię Flesza w piątek! ;) Dobra robota!

27.07.2011 17:05
odpowiedz
Erskine
11

Dobra robota. Koniu daje radę!
Kłólik już ma 71 lat? Nie wiedziałem i myślałem, że jest młodszy ciut. ;)

25.07.2011 18:34
odpowiedz
Erskine
11

Flesz jak zwykle na wysokim fajnym poziomie!

20.07.2011 14:54
odpowiedz
Erskine
11

Dobry Flesz!

11.07.2011 16:00
odpowiedz
Erskine
11

Dobry flesz!

08.07.2011 18:08
odpowiedz
Erskine
11

Przegląd - jak zwykle dobrze mnie nastraja na weekend! :)

29.06.2011 13:07
odpowiedz
Erskine
11

Miły materiał.

27.06.2011 15:35
odpowiedz
Erskine
11

Jak zwykle - dobra robota!

27.06.2011 15:22
odpowiedz
Erskine
11

Fajne!

14.06.2011 12:13
odpowiedz
Erskine
11

Nostalgia działa, ale szału nie ma. Ocena..., 5.5.

13.06.2011 16:43
odpowiedz
Erskine
11

Flesz zacny.

11.06.2011 20:04
odpowiedz
Erskine
11

Ciekawy filmik.

30.05.2011 17:45
👍
odpowiedz
Erskine
11

Fajny Flesz. Dobra robota, panowie!

25.05.2011 16:28
😁
odpowiedz
Erskine
11

HD - to mi się podoba. Dzień Ręcznika

23.05.2011 17:42
😁
odpowiedz
Erskine
11

Dzień żółwia i człowiek-nietoperz - poprawił mi się humor!

20.05.2011 13:13
👍
odpowiedz
Erskine
11

I za to Was lubię! Wieści ze świata gier w pigułce. Dobry Flesz, dobra robota.

19.05.2011 19:26
odpowiedz
Erskine
11

Świetna recenzja - taka normalna, nie przesłodzona. Uczciwa.

18.05.2011 17:37
👍
odpowiedz
Erskine
11

3 razy w tygodniu - dobrze wiedzieć!

17.05.2011 17:33
😉
odpowiedz
Erskine
11

A może tak coś o dialogach. Ciekawi mnie jak to rozwiązano. i Jak to się sprawdza w praniu (nie po pyskach)

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl