Jak to jest ze skalowaniem przeciwników? Bo słyszałem, że nie do końca się to udało. Może parę słów na ten temat?
Flesz - jak zwylke - dobry. To KLRD jest już taka stara? Nie miałem świadomości...
Dzięki chłopaki, thank you, guys, , Danke, Jungs! Tak międzynarodowo za Flesza. ;)
Koniu, za blisko mikrofon - wszystkie "p", "b", "t" dają po uszach.
Poza tym dobra robota!
Nic się nie przycięło. Poszło od początku do końca. Jak zwykle dobry Flesz. :)
Dobra robota. Koniu daje radę!
Kłólik już ma 71 lat? Nie wiedziałem i myślałem, że jest młodszy ciut. ;)
I za to Was lubię! Wieści ze świata gier w pigułce. Dobry Flesz, dobra robota.
A może tak coś o dialogach. Ciekawi mnie jak to rozwiązano. i Jak to się sprawdza w praniu (nie po pyskach)