Siema
FF, GROM, NNC i estrellas to był totalny top wtedy. Wielka szkoda że CB nie istnieje i nie można sobie do tego wrócić.
MoHAA to najlepiej wspominana przeze mnie gra. Ta marka jest praktycznie martwa, a szkoda. Przegrała (niestety) batalię o popularność z dużo szybszym i takim bardziej arcade'owym podejściem do tematu w wykonaniu CoD.
Medal to dla mnie czasy grania ze znajomymi w ladderku 5v5 i 2v2 PL i EU na również już martwym Clanbase.
Pozdro dla Green Devils, Active.pl i Fear Factory - Hunter.