Pograłem z 10 godzin, gra się nawet ok ale to w sumie nic specjalnego. Najgorsza w tym wszystkim jest grafika. Gry na Unreal Engine wyraźnie tracą, są zbyt sterylne i plastikowe. I nie ważne czy będziesz próbował stworzyć grę w mrocznym gotyckim stylu czy osadzoną w realiach średniowiecza gra nadal będzie sterylnie piękna. Remake Gothica na Unrealu też sporo traci. To samo czeka Wieśka.