Ciarek90

Ciarek90 ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

23.05.2026 15:39
odpowiedz
Ciarek90
11

Silvaren Jeżeli możesz to wytłumacz o co w tym chodzi bo ja już rzadko mam czas, żeby być na bieżąco z takimi obrazkami :D

post wyedytowany przez Ciarek90 2026-05-23 15:39:32
23.05.2026 15:31
1
odpowiedz
Ciarek90
11
Image

trumpf Masz wariacie, wydrukuj sobie na jakimś ładnym papierze i powieś na ścianie w antyramie. Pamiętaj, że człowiek ocenia według swojej miary, dlatego mi nawet przez myśl nie przyszły takie pierdoły o których piszesz :D Być może rzeczywiście przez zbyt długie przesiadywanie na takich forach coś się zaczyna niepokojącego dziać w twoim umyśle. Warto sobie zrobić przerwę od takich rzeczy, żeby głowa odparowała. Pamiętaj, żeby się zbytnio nie zatracić w tym wszystkim i czasami wejść w rzeczywistość a nie internetowe fora . Wyjdź na spacer, odetchnij świeżym powietrzem i zluzuj lejce bo z czasem takie dopisywanie sobie swoich własnych scenariuszy, nie mających nic wspólnego z rzeczywistością może przenieść się na życie realne. Tak popadali w szaleństwo nawet najwięksi władcy. Nie piszę tego po złości a w trosce o zdrowie twoje i twoich najbliższych.

post wyedytowany przez Ciarek90 2026-05-23 15:36:30
22.05.2026 07:41
odpowiedz
Ciarek90
11

trumpf Dla przykładu ja kupiłem po to, żeby przekonać się na własnej skórze, że nie ma się już co oszukiwać i czekać na coś dobrego od Blizzarda. Kupiłem, zmarnowałem kilka dobrych godzin na grę w tego krapiszcza i teraz mam spokój z Blizzardem do czasu aż nie wyda czegoś nowego, czyli prawdopodobnie na zawsze :D inaczej zastanawiałbym się "a może ja bym się dobrze bawił", "może X nie ma racji". Kupiłem, przeszedłem, odinstalowałem. Koleś co się cieszy z byle gó*na zawsze będzie kolesiem co się cieszy z byle gó* a ja nie zamierzam być takim człowiekiem. Kupiłem dziadostwo, żałuję będzie poprawa. Czasami jak się człowiek nie poparzy to się nie nauczy.

19.05.2026 14:43
odpowiedz
Ciarek90
11

m4tekt  Oczywiście, że może, możesz tej grze dać nawet 10/10. Być może ograłem więcej gier w życiu i posiadając większe doświadczenie mam większe oczekiwania, dlatego jestem bardziej krytyczny wobec gier i taka ocena jak 8/10 mnie śmieszy. Możliwe, że po prostu oczekuję od gier czegoś innego.  Myślę, że gdyby Diablo IV było pierwszą grą w jaką zagrałem w życiu i być może jedyną to zapewne dałbym 10/10 bo nie wiedziałbym jak wyglądają inne gry tego typu i co oferują w swojej cenie a tak to będąc bardziej świadomy nie dam takiej grze 8/10 przez fakt, że "Duży nacisk położono na dialogi"- tutaj nie będę oceniał czy to "+" czy "-" bo ja nigdy dla dialogów w gry typu hack'and'slash nie grałem, "Skovos wygląda fenomenalnie i naprawdę miło się po nim podróżuje" i "do gry powróciła kostka horadrimów znana z drugiej części" To za mało na grę 8/10 bo to znaczy, że do totalnego ideału brakuje jej tylko 2 punkciki na 10, czyli totalnie odwrotnie do tego co myślę.

post wyedytowany przez Ciarek90 2026-05-19 14:48:24
19.05.2026 14:27
odpowiedz
1 odpowiedź
Ciarek90
11

Po przejściu kampanii i pograniu kilku dobrych godzin wbijając kilkadziesiąt paragonów muszę jednak zmienić ocenę z 5 na 4. Patologia w czystej postaci.
- Paskudna muzyka ni w ząb nie pasująca do serii Diablo. Same utwory są chyba odtwarzane losowo, bez względu na sytuację, czy lokację.-Wręcz śmiesznie absurdalne ilości wypadających przedmiotów. Po kilku godzinach człowiek już nawet nie zwraca uwagi na to co wypadło jeżeli nie świeci się na pomarańczowo, resztę co potrzebne pozbiera goblin.
- Drzewko umiejętności... błąd. To nie drzewko, to autostrada umiejętności, brak alternatywy, jedynie wybór- lekki skręt w lewo/prawo i jedziemy dalej, albo wybierasz dobrze, albo źle, nic więcej.
- Talizmany- Jasny gwint... jakbym widział zestawy z Diablo 3. Jedyna słuszna droga do zadawania olbrzymich obrażeń. 0 alternatyw. Biega sobie człowiek z fajnym ekwipunkiem, cyferki jeszcze mieszczą się na ekranie, dostaje dobry zestaw talizmanów 5/5 i nagle BAM! +10.000 % do obrażeń, tak żałosne, że aż śmieszne.
- Absurdalne ilości obrażeń. Nie wiem na jakich wartościach ta gra może się zatrzymać... biliony? Biliardy? Tryliony? Może to i mało, nie wiem.
To wszystko nie ważne, najważniejsze jest to, że wydając 174 zł za sam dodatek można sobie jeszcze nakupować za pieniądze super zestawów zmieniających wygląd naszego wyposażenia. Dobrze, że wydając kolejną stówkę na taki zestaw człowiek ma świadomość, że każdy kto nie kupi dodatkowych bajerów za pieniążki na pewno nie będzie wyglądał, chociażby prawie porównywalnie do drugiego co kupno gry było dla niego dopiero początkiem wydatków :D Ocena 4 to aż za wiele, ale Blizzard klasycznie ujął mnie tą legendarną falą nostalgii przez co rozum mówi 3, ale serce daje 4.

19.05.2026 12:14
odpowiedz
Ciarek90
11

Ta opinia to tekst zakamuflowanego pracownika gry-online? Wygląda jak klasyczne lizanie rowa. 0 krytyki, 0 informacji, ocena 8 :D

29.04.2026 12:35
1
odpowiedz
Ciarek90
11

trumpf  kurcze no masz racje. Sam czuję, że na 1.5h pograłem tyle co nic bo większość czasu gry to była nużąca paplanina postaci. O dodatku d4 nie czytałem nic wiec tutaj sam sobie dopisujesz swoją interpretacje rzeczywistości. Grałem u siebie, konto miałem znajomego, ale to nic nie szkodzi. Od ludzi piszących w internecie już dawno przestałem oczekiwać rozumienia tego co czytają. Tobie się muzyka podoba, dla mnie to porażka i zerwanie z dotychczas rozpoznawalnym brzmieniem każdej poprzedniej części diablo. Może dlatego mi się nie podoba. Ba... tobie się cała gra podoba, wiec tutaj już kompletnie się nie zgodzę ?? Graj jak najdłużej, nigdzie indziej cie nie wysyłam bo uważam, że każdy ma prawo do swojej opinii i upodobań. Jest wielu takich jak ty i wielu takich jak ja. Niestety tacy jak ty tego nie zrozumieją. Tyle dobrego, że wspominając o PoE w które nie grałem przypomniałeś mi o PoE 2, które kupiłem kiedyś i chyba ponownie zainstaluje. Dalsza dyskusja nie ma sensu, sprawiasz wrazenie totalnie nieempatycznej osoby, szanującej tylko swoje własne zdanie. Od takich trzymam się z dala. Miłego dzionka, pozdro!

29.04.2026 10:43
odpowiedz
Ciarek90
11

trumpf Ja to mam progres może nawet niecałe 1.5h Czarnoksiężnikiem z racji tego, że kupując najpierw DIV potem dodatek uznałem, że byłbym niemądrym człowiekiem nabierając się 3x na to samo i licząc na diametralne zmiany w rozgrywce, więc nie pograłem za dużo, wykorzystując dostęp do konta znajomego i jego porannej nieobecności,  natomiast dużo się naczytałem ??a nie takie miałem intencję siadając do gry- tutaj cytat pierwszego zdania recenzji z Gry online "Diablo IV to czwarta odsłona kultowego cyklu gier hack'n'slash". Kiedyś tak, teraz to nie jest ani kultowe, ani hack'n'slash ??
A ty jaki masz progres? Mam wrażenie, że nie jesteś przyzwyczajony, jak ktoś wyraża opinię w więcej niż 1 zdaniu i to wielokrotnie złożonym na podstawie swojego doświadczenia a nie przeczytanych recenzji (jestem w głównej mierze empirystą i wyrażam zdanie na bazie własnych doświadczeń jeżeli mogę coś sprawdzić a nie opowieści z internetu, na te szkoda mi często czasu) i być może jesteś zły, na to, że wydałeś pieniądze na produkt który możliwe, że nie jest wart swojej ceny i mierzi cię, że ktoś wyraża swoje niepochlebne zdanie na temat produktu.

29.04.2026 10:07
😂
1
odpowiedz
9 odpowiedzi
Ciarek90
11
4.0
PC

174 zł za dodatek... nieźle. Blizzard jak zwykle nie zawodzi na premierę i pokazuje, że z fenomenalnych gier, które tworzył pozostały tylko puste nazwy produktów żerujących na nostalgii. 
-Muzyka w większości nie pasująca do tego co dzieje się na ekranie, wręcz irytująca i przeszkadzająca w rozgrywce.  Totalnie jak nie z Diablo.
- Mało hack'n'slash w hack'n'slash. Początek woła o pomstę do nieba. Żeby w tego typu grze naszym głównym zadaniem było czytanie i słuchanie dialogów to też zabawna sprawa.
- Poziomy trudności to też czysta kpina z ludzi. Dajesz normal i ciśniesz przed siebie całą grę z wciśniętym PPM stojąc w samym środku "niszczycielskich" ataków nawet większych bossów :D Najlepiej dać 15 poziomów trudności i niech się dzieje co się chce...  Nie trzeba się męczyć z jakimkolwiek wyważeniem rozgrywki. Świetne rozwiązanie :D
Minusów jest znacznie więcej, ale szkoda czasu na wypunktowanie wszystkiego. Jedyne za co można pochwalić grę to wizualna strona gry. Lokacje potrafią wzbudzać ciekawość i wyglądać bardzo ładnie.
PRZESTRZEGAM wszystkich, którzy zastanawiają się nad zakupem, żeby nie ładować prawie 200 zł (za sam dodatek) w odbyt na wskroś przesiąkniętej chęcią zysku korporacji, która na dzień dzisiejszy operuje jedynie znakami towarowymi w postaci nazw gier nie mającymi nic wspólnego z dobrą rozgrywką. Gdyby ta gra nie nazywała się Diablo IV to jestem przekonany, że wielu ludzi nawet nie miałoby ochoty marnować chociażby 20 minut na tą grę.  Stosunek cena/jakość baaardzo nisko. Obecnie na rynku jest wiele dużo lepszych gier w dużo niższej cenie. Kupować jedynie na własną odpowiedzialność, w przypadku bardzo dobrej sytuacji finansowej, gdzie kupujący nie będzie żałował po 3 godzinach gry, że wydał prawie 200 zł na to coś. Gra nie jest fatalnie zła, ale dobra wcale.

post wyedytowany przez Ciarek90 2026-05-19 10:14:28
21.12.2024 09:55
odpowiedz
Ciarek90
11

Tutaj nie ma ratunku. Gra, która w momencie premiery będzie darmową grą okazuje się, fenomenalnym produktem i czymś o czym aktualni twórcy diablo mogą tylko pomarzyć. 2 tygodnie od premiery early access a gra przykuwa na długie godziny i czlowiek bawi się o wiele lepiej niż w d4. Takie czasy... Lepiej wydać trochę grosza na early access darmowej gry niż kupować gry na premierę od studia, które kiedyś wyznaczało trendy w gatunku, niestety czasu i wydanych pieniędzy nie cofnę, ale nie ma takiej siły na ziemi co mnie zmusi na kupienie kolejnej gry od Blizzarda żerując jedynie na mojej nostalgii. Nadchodzi era, gdzie nie będzie już grane w gry diablopodobne, nadchodzi czas gdzie każdy będzie grał w gry PoEpodobne.

21.12.2024 09:41
odpowiedz
Ciarek90
11

Czytając ten post poczułem się, jakbym czytał komentarze po premierze CP 2077 w 2020r. tylko tutaj jest early access a tam była to pełnoprawna premiera.

post wyedytowany przez Ciarek90 2024-12-21 09:42:44
04.07.2024 11:28
odpowiedz
Ciarek90
11

Mam tylko nadzieję, że jak wpadną na pomysł AC dziejącego się w np. w XI wieku to wtedy, bohaterem będzie dla odmiany biały człowiek i wtedy białe na czarnym będzie wyglądało równie normalnie jak czarne na żółtym.

10.06.2024 12:50
😂
odpowiedz
Ciarek90
11
4.0
PC

Ale super! Kolejna aktualizacja. Ta gra robi się coraz lepsza. Jeszcze tylko kilka drobniejszych łatek, kolejny większy dodatek, kilka kolejnych łatek, Legendary Edition, potem Specjal edition, wydanie na nowe konsole ps6 i Xbox, potem Legendary Edition na konsole PS6 |XBOX | pc, następnie Specjal Edition 4k na koniec Special Edition 4k ultimate albo definitive, masa patchy (albo jeden ogromny) od fanów i koło 2028r będzie można powrócić do tej gierki w końcu ukończyć. Trzymam kciuki!

post wyedytowany przez Ciarek90 2024-06-10 12:52:37
27.06.2023 16:25
odpowiedz
Ciarek90
11

Wiedziałem, że nie ma co się pchać broń Boże w preorder a nawet kupować gry na premierę. Jest 1 prosty powód na który nikt nie zwraca uwagi. Activision najpewniej zostanie sprzedane albo już jest, tylko czekają na przejęcie więc po co się starać. Teraz jest czas na wyciąganie z marki ostatnich $$. Resztą niech się martwi Microsoft. Każdy właściciel postąpiłby tak samo. Ja bym tak postąpił. Wydać coś, żerować na marce, niech gawiedź to kupi. Pododawać w każdej grze masę przedmiotów za $$ i czekać na przejęcie a potem mieć to z bani. Diablo 4 kosztuje horrendalne pieniądze w stosunku do tego co dostajemy a oceny są często zawyżane tylko dlatego, że "bo to Diablo IV".

03.05.2023 09:28
odpowiedz
Ciarek90
11

Zapowiada się ciekawie i przyjemnie. Czekałem na grę wyścigową z otwartym światem na PS5 odkąd musiałem odstawić Forze 5 na PC a bardzo mi tego otwartego świata z Frozy brakowało. Zamknięte trasy to przeżytek ubiegłych czasów. Oby coraz więcej takich gier pojawiało się na ps 5.

post wyedytowany przez Ciarek90 2023-05-03 09:30:41
02.03.2022 21:46
odpowiedz
Ciarek90
11

Gra, którą przeszedłem chyba najwięcej razy w życiu spośród wszystkich gier, które miałem okazję ukończyć. W 2008 roku wymiatała, teraz gdyby nie mody przyspieszające rozgrywkę to Geralt zatarłby się w kroku od tego biegania od A do B, tam i nazad. Gdyby nie ta gra to nigdy nie przeczytałbym Wiedźmińskiej sagi oraz wielu lektur traktujących o słowiańskich wierzeniach oraz istotach. Przez wzgląd na nostalgię dałbym 10, 14 lat temu dałbym 8, a dzisiaj byłoby to 3 dlatego nie oceniam tej gry w ogóle. Piszę to tylko dlatego, że przez wzgląd na fatalną optymalizajcę dopiero po 14 latach w końcu mogę zagrać w tą grę bez spadków fps poniżej 60 odpalając ulepszone igni... tudzież wchodząc do wyzimy Handlowej. A mówią, że to Crysis wyciskał wszystkie soki ze sprzętu :D

27.01.2022 17:14
odpowiedz
Ciarek90
11

Ubolewam nad faktem, że brak komentarzy odnośnie gierki. Ocena 6.3 nie zachęca a jest aktualnie do zgarnięcia za darmo na Epic Store. Trzeba będzie wypróbować w ciemno.

21.09.2021 20:16
odpowiedz
2 odpowiedzi
Ciarek90
11

A zastanawiałem się nieomalże rok temu czy nie przepłacę dużo za rtx 3060 Ti w dniu premiery kupując go za 2400 zł. Teraz się okazuje, że jak wszystko dobrze pójdzie to sprzedając na święta rtx'a w zupełności wystarczy na ps5 i jeszcze może trochę zostanie ?? oby trend się utrzymał.

03.12.2020 00:13
odpowiedz
2 odpowiedzi
Ciarek90
11

Witam, może ktoś orientuje się w temacie. Mam ochotę zakupić grę, aczkolwiek w rodzinnym domu do którego wróciłem na święta znajduje się bardzo wolny internet (pobieranie ~1mb/s). Dlatego mam pytanie. Czy będzie możliwość pobrania plików gry kilka dni przed premierą? Gdyby była taka opcja chętnie zakupiłbym egzemplarz. Wystarczyłoby 2-3 dni, żeby w dzień premiery cieszyć się grą.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl