chedal

chedal ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

01.08.2023 11:38
odpowiedz
chedal
2

Serio ktoś jeszcze wierzy w te wypociny od ea? Im chodzi tylko o $ dlatego ta gra już nie nazywa się fifa bo musieli za to płacić.. Teraz ta gra coraz mniej będzie przypominać piłkę nożną. Składy mieszane faceci z kobietami.. Mogliby w końcu NHL na pc wydać ale po co to komu..

post wyedytowany przez chedal 2023-08-01 11:40:41
08.06.2023 18:24
chedal
2

makaronZserem
Skoro wiedzieli że ta gra jest taka wymagająca to po co w takim razie ją wydali na stare konsole? Dobrze wiedzieli co wydają a i tak to wydali.. Jeszcze się dziwie że są ludzie którzy ich bronią.. W Diablo 4 masz online i to jest gra która będzie wspierana przez kilka lat.. Diablo nie jest dla każdego.. Grałem w Cyberpunka i gra mi się nie podobała bo więcej gadania niż grania.. A wiesz kiedy to dlc miało już wyjść? Przecież oni mają już grę zrobioną więc to nie jest proste jak cep? xDD

post wyedytowany przez chedal 2023-06-08 18:26:13
04.06.2023 18:28
odpowiedz
chedal
2

Kiedyś były reportaże w telewizji o Tibii. Jaka to na jest nie jest zła i jak uzależnia.. Tyle że Tibia jest od 18 lat. Fifa jest od 3 lat i są w niej dostępne mikoropłatności.. Gdzie dziecko może na spokojnie okraść rodzica i kupić fifa pointsy.. Tibia kiedyś tylko wymagała 30zł miesięcznie aby kupić tylko paca.. Tyle że za te 30 zł wiedziałeś co masz.. W fifie dobrze możesz wydać 1000zł i nic nie dostać. Skoro w fifie są mikoropłatności to jakim cudem ta gra jest od 3 lat? Nikt nic nie robi w tej sprawie.. W EA Sport FC będzie tylko gorzej i o wiele drożej..

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl